VOLKSWAGEN. Samazinām degvielas patēriņš Volkswagen

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Volkswagen samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Volkswagen Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Volkswagen sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Volkswagen padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

Aktivātori uzstāda uz visiem Volkswagen modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

Aktivatorus ir viegli uzstādīt, tie dažu minūšu laikā tiek uzstādīti uz Volkswagen degvielas PADEVES šļūtenis:

1. Volkswagen degvielas patēriņš tiek samazināts par 20%.
2. Neliels Volkswagen dzinēja jaudas pieaugums.
3. Pagarina Volkswagen dzinēja kalpošanas laiku.
4. Oglekļa monoksīda un citu piesārņotāju saturs Volkswagen izplūdes gāzēs (CO un CH) tiek samazināts par 30-40%.
5. Stabila un dinamiska Volkswagen dzinēja darbība.
6. Samazina kvēpu un oglekļa nogulšņu veidošanos uz Volkswagen virzuļiem, cilindriem, aizdedzes svecēm, degvielas inžektoriem, katalizatora un izplūdes caurulēm.
7. Pagarina Volkswagen katalizatora, lambda zondes, aizdedzes sveces un Volkswagen degvielas iesmidzinātāju kalpošanas laiku.
8. Vieglāka Volkswagen dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

Tādā veidā Jūsu Volkswagen dzinējs darbosies daudz labāk (it kā Jūs uzpildītu Volkswagen automašīnu ar ļoti kvalitatīvu degvielu).

Samazina Volkswagen degvielas patēriņu par 20%.

     Kustoties caur Aktivātora magnētiskajiem laukiem, DEGVIELAS struktūra tiek izmainīta, kas nodrošina PILNĪGĀKU un vienmērīgu SADEGŠANU Volkswagen cilindros.

Aktivātori samazina degvielas blīvumu un biezumu:

1. Tas noved pie sīkāku degvielas daļiņu izveides, nonākot Volkswagen cilindros.
2. Izsmidzināšanās leņķa palielināšanos nonākot Volkswagen dīzeļa uzgaļos.
3. Novērš Volkswagen dīzeļa uzgaļu piesārņošanos.
4. Samazina slodzi Volkswagen degvielas padeves sistēmu darbībā.

  Kā rezultāts Volkswagen DZINĒJS strādā daudz LABĀK (it kā jūs būtu uzpildījušies ar ļoti augstas KVALITĀTES DEGVIELU).

     Jūs taču piekritīsiet, ka saskaldīts baļķis DEG daudz LABĀK, nekā vesels… TĀPAT NOTIEK ARĪ AR DEGVIELU! 

 Interesanti, kā parasti šie rādītāji uzrādās uz VOLKSWAGEN  pēc pirmajiem 10-20 km.

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Volkswagen modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

     UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Volkswagen padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Volkswagen modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Volkswagen Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

 

 UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz VOLKSWAGEN automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

 

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 

Kā samazināt degvielas patēriņš Volkswagen

  Daudzi auto entuziasti salīdzina degvielas patēriņu savam auto Volkswagen ar datiem, приводимыми katalogos. Bieži vien pēc fakta ir ievērojamas pārsniegšanas salīdzinot ar norādītiem datiem. Paskatīsimies, kā novērtēt darbināmi katalogi datus par patēriņu kurināmā Volkswagen, noteiksim iemesli ir paaugstināta degvielas patēriņa automašīnas Volkswagen un iemācīsimies izmantot jaunu auto ar minimālu degvielas patēriņu.

  Datus par patēriņu kurināmā Volkswagen, darbināmi auto ražotājs, pamatojoties uz jaunajā eiropas testa ciklā (NEFZ), kas ir ar likumu apstiprināts kā obligātu novērtēšanas metodes degvielas patēriņa. Šos datus iegūt laboratorijas apstākļos, kas ne vienmēr atbilst reālajiem apstākļiem ar automašīnas ekspluatāciju.

Ciklā NEFZ patēriņš degvielas vērtē trīs režīmi: pilsētas, piepilsētas un kombinētās. Pēc šiem datiem var salīdzināt ar nominālo degvielas patēriņu.

Optimizācijas metodes degvielas patēriņš Volkswagen

Lai samazinātu degvielas patēriņu automašīnas Volkswagen nepieciešams ievērot šādus noteikumus:

Centieties braukt vienmērīgi.
Mazāk bremzes.
Ejiet kopā ar transporta plūsmu.
Izmantojiet kustība piekrastes (pie pašreizējais).
Izmantot auto inerci.
Virzīties pēc iespējas uz lielāku pārnesumu. Dzinēji Volkswagen TDI un TSI paredzēti kustība arī uz zemiem apgriezieniem.

Iezīmes: samazināt degvielas patēriņš Volkswagen automašīnām ar mehānisko ātruma pārnesuma pārslēgšanas kārbu:

Lietojot auto ar mehānisko pārnesumkārbu, pēc braukšanas uzsākšanas, pārejiet uz otro pārnesumu.
Pārslēdzoties uz lielāku pārraides var izlaist vienu no rīkiem, ja braukšanas apstākļus tas ļauj.
Braucot plūsmā izvēlieties, pēc iespējas, maksimāli augstāko pārnesumu.

Iezīmes: samazināt degvielas patēriņš Volkswagen automašīnām ar automātisko ātruma pārnesuma pārslēgšanas kārbu:

Izvairieties no Kickdown režīms.
Uz mirkli atlaidiet akseleratora pedāli, pirms atkal noklikšķināt uz tās — vārtu automātika, kad to iekļauj šādu augstāku pārnesumu.
Izmantot, lai pārslēgtos uz zemākās pārraides režīms piespiedu tukšgaitā. Ja noņemot kāju no akseleratora pedāļa, pārslēdzas uz zemāku pārnesumu. Šajā gadījumā degvielas padeve tiek pārtraukta, un degvielas patēriņš Volkswagen samazinās. Izmantošanas piemēri pārslēgtos uz zemākās pārraides režīmā piespiedu tukšgaitā: noņemt kāju no akseleratora pedāļa, braucot lejup vai, tuvojoties светофору ar sarkanu signālu/
Pārvietot piekrastes. Braucot uz «pašreizējais» degvielas patēriņš Volkswagen ir ievērojami samazināts. Tas ir īpaši efektīva gadījumos, kad transportlīdzeklis var pārvietoties brīvgaita uz ilgāku attālumu. Braucot lejup arī ir jēga virzīties uz lēnas, bet tikai tad, ja slīpums ir ne pārāk liels.
Iekļaut papildu enerģijas patērētājiem tikai tad, kad nepieciešams. Elektroiekārtu apkalpošana, elektroierīces, piemēram, klimata uzstādīšana, sēdekļu apsilde, aizmugurējā stikla vai spoguļu, ir arī degvielas patērētājs Volkswagen. Saprātīga izmantot aparatūru, var izvairīties no paaugstināta degvielas patēriņa Volkswagen.
Pie zemiem ātrumiem klimata iekārta, piemēram, var patērēt līdz 2 l/100 km, Ja to temperatūru var samazināt, vēdināšana salons pirms brauciena, vai, ja kādu laiku braukt ar nolaistiem stikliem
Pārbaudiet spiedienu riepās. Ieguldījumu rites pretestību, jo kopējais degvielas patēriņš Volkswagen ir līdz 15 %. Ja riepas piepumpētām līdz spiedienam, kas aprēķināts uz pilnu slodzi, rites pretestība samazinās, un līdz ar to samazinās degvielas patēriņš, Volkswagen, atbilstošu spiedienu, kas norādīts uz vāka degvielas tvertnes vai dažos modeļos jomā slieksni plaukts vadītāja pusē. Ja izmantojat riepas ar samazinātu rites pretestību un degvielas patēriņš var tikt samazināts vairāk nekā par 3 %. Turklāt, riepas ar samazinātu rites pretestību mazāk trokšņo.
Izvairieties no braucieniem uz īsu attālumu.Posmā sasilda aukstā pēc dzinēja iedarbināšanas degvielas patēriņš Volkswagen максимален (līdz 30 l/100 km). Ja to ir vērts pēc iespējas izvairīties no braucieniem uz nelielos attālumos, vai, vismaz, apvienojot tos ar otru. Sildīšana dzinēja tukšgaitas apgriezieniem aukstā laikā nav mazāks degvielas patēriņš Volkswagen, bet gluži pretēji — palielina to. Turklāt, tas ir aizliegts ar likumu.
Izmantojiet eļļu ar pazeminātu viskozitāti. Jo ātrāk, dzinēja daļas būs labi ieeļļot, jo ātrāk samazināsies berzes iekšpusē motoru un samazināsies kaitīgo izmešu daudzums atmosfērā. Tas ir īpaši svarīgi, iedarbinot aukstu un braucienu uz īsu attālumu. Lietojot eļļu ar zemu viskozitāti degvielas patēriņš Volkswagen var tikt samazināts, salīdzinot ar parastajām eļļām vairāk nekā par 5%.

Vispārīgie noteikumi ietaupīt degvielas patēriņš Volkswagen

Sekojiet līdzi līmeni eļļas.
Ievērojiet eļļas maiņas intervālus.
Izmantojiet eļļas, kas tiek pieļautas, piemērojot Volkswagen.
Samaziniet aerodinamisko pretestību. Laba aerodinamika — galvenais, lai samazinātu degvielas patēriņu Volkswagen. Virsbūve automašīnas Volkswagen konstruēts tādā veidā, ka laukums, tieksme vēja slodzes, ir minimāla. Tomēr, izmantojot pievienojumprogrammu uz jumta, piemēram, stiprinājumi pārvadāšanai ar velosipēdu un jumta bagāžnieki vadītāja cienīgi nullei. Palielinoties vēja pretestību par 33 % degvielas patēriņš Volkswagen ar ātrumu 160 km/h, palielinās par 2 l/100 km Noņemiet jumta bagāžnieku pie jumta, arī tad, ja tā tiek izmantota īsā laikā.
Nav возите līdzi nevajadzīgs balasts. 100 kg liekā kravas palielina degvielas patēriņu Volkswagen 0,3 l/100 km Regulāras pārbaudes satura bagāžas nodalījuma palīdz samazināt degvielas patēriņu Volkswagen.
Šie noteikumi attiecas modeļiem Volkswagen: Polo, Golf hečbeks, Golf Sportsvan, Beetle, Jetta, Tiguan, Passat, sedans, Passat Variant, Volkswagen CC, Golf Variant, Touran, Sharan.

VOLKSWAGEN. Kuro sąnaudos mažinimas Volkswagen.

VOLKSWAGEN. Как уменьшить расход топлива Фольксваген