TOYOTA. Samazinam degvielas patēriņš Toyota

    TOYOTA Degvielas Aktivātors — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves vada (bez iegriešanas) Jūsu Toyota automašīnai un pārveido degvielas struktūru un tās īpašības.

Ekonomē visiem Toyota modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas).

Automašīnas Toyota dzinējs sāk strādāt labāk jau pēc pirmajiem nobrauktajiem kilometriem.

AKTIVĀTORS palīdz SAMAZINĀT ar Jūsu automašīnas Toyota saistītot IZDEVUMUS ne tikai ar mazāku degvielas patēriņu (DEGVIELAS EKONOMIJA — 20%) bet arī ar STABILU DZINEJA DARBĪBU un tā pastāvīgu profilaksi.

    Rekomendē visiem Toyota modeļiem un visiem degvielas veidiem (GĀZE, BENZINS, DĪZEĻDEGVIELA).

1. Toyota degvielas patēriņa samazināšana par 20 %.
2. Toyota dzinēja jaudas neliela palielināšana.
4. Toyota CO un CH pazemināšana par 30-40 % (tehniskās apskates iziešanas garantija).
4. Vienmērīga un dinamiska Toyota dzinēja darbība.
5. Piededžu samazināšana Toyota vizuļos, cilindros, svecēs, smidzinātājos, katalizatorā un izpūtējos.
6. Vieglāka Toyota dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

DZINĒJS Toyota sāk strādāt LABĀK.

     Kustoties caur Aktivātora magnētiskajiem laukiem, DEGVIELAS struktūra tiek izmainīta, kas nodrošina PILNĪGĀKU un vienmērīgu SADEGŠANU Toyota cilindros.

Aktivātori samazina degvielas blīvumu un biezumu:

1. Tas noved pie sīkāku degvielas daļiņu izveides, nonākot Toyota cilindros.
2. Izsmidzināšanās leņķa palielināšanos nonākot Toyota dīzeļa uzgaļos.
3. Novērš Toyota dīzeļa uzgaļu piesārņošanos.
4. Samazina slodzi Toyota degvielas padeves sistēmu darbībā.

  Kā rezultāts Toyota DZINĒJS strādā daudz LABĀK (it kā jūs būtu uzpildījušies ar ļoti augstas KVALITĀTES DEGVIELU).

      Jūs taču piekritīsiet, ka saskaldīts baļķis DEG daudz LABĀK, nekā vesels… TĀPAT NOTIEK ARĪ AR DEGVIELU!  Interesanti, kā parasti šie rādītāji uzrādās uz TOYOTA  pēc pirmajiem 10-20 km.

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Toyota modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

     UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Toyota padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Toyota modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas).

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 10 — 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)40,00 EUR

   

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz TOYOTA automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

Latvijas TV raidījums «BEZ TABU» par Aktivatoriem:

 

  Visā pasaulē jau sen ir zināma un plaši tiek pielietota naftas produktu magnētiskā apstrāde, ko veic degvielas patēriņa samazināšanas nolūkā. Lai atvērtu, klikšķiniet uz zilā raksta tektsu — «Par to neesat iedomājušies nedz Jūs, nedz Jūsu automehāniķis.»

Volvo              AKTIVĀTORS                    Suzuki

ENG    DE    RUS   LIT    FRA    ESP

Iezīmes ekspluatāciju Toyota automašīnu

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA
Braukšana Toyota aprīkots ar automātisko transmisiju,
Braucot ar auto, kas aprīkots ar automātisko pārnesumkārbu Toyota, jums vajadzētu pievērst uzmanību, lai šādas funkcijas:

– laikā paātrinājumu motors Toyota sadarbosies ar augstākiem apgriezieniem, kas ir normāla un tipiska automātisko pārnesumkārbu Toyota;
— lai ātri palielinātu ātrumu, nospiediet Toyota akseleratora pedāli līdz galam un turiet to šādā stāvoklī kādu laiku. Palielināt apgriezienu skaits motora un samazinātu pārnesuma attiecību ātrumkārba Toyota ātri paaugstināt transportlīdzekļa ātrumu;
– ja spiediens uz akseleratora pedāļa samazinās, ātrumu motors Toyota samazināsies neatkarīgi no pārvietošanās ātruma. Tā ir normāla parādība, kas noved pie ievērojama degvielas ekonomija Toyota.

Uzmanību!
Tas ir aizliegts, lai palielinātu Toyota motora ātrumu vairāk nekā 300 apgr. / min., kad rokturis ir stāvoklī «N».

Braukšana Toyota automašīnas, kas aprīkotas ar katalizatoru

Izslēgt šādas darbības nosacījumi no Toyota motors, pie kura nesadegušās vai daļēji nodedzinātas degvielas var iegūt Toyota katalizators, jo īpaši pie iesildīta motora:

– neļauj pilnībā attīstības degvielu no degvielas tvertnes Toyota;
– nerada pārmērīgi ilgu dzinēja iedarbināšanas Toyota;
— nemēģiniet iedarbināt dzinēju, izmantojot Toyota augstsprieguma vads atvienots;
— nav iedarbināt motoru, izmantojot vilkšanas Toyota vai spiežot, ja motors ir silts. Iedarbināt motoru, izmantojiet Toyota akumulatoru no citu auto;
— nav izslēdziet dzinēju, ja braukšanas.
Autostāvvieta (Toyota aprīkots ar katalizatoru
Pēc apstāšanās motors, Toyota izplūdes sistēma joprojām rada ievērojamu summu par siltumu uz ilgu laiku, tāpēc ir nepieciešams, lai izvairītos no Stāvvieta uz zāli un sausas lapas. Siltumizolācijas Toyota automašīnas, kas aprīkotas ar katalizatoru
Ķermeņa Toyota ir aprīkota ar siltumizolāciju no katalizatora. Tas ir aizliegts, lai segtu ar krāsu siltināšana un virsmu, kas piekļaujas tai. Nekādā gadījumā nenoņemiet izolācija no automašīnas.
Toyota Camry satur visas pozitīvās īpašības automašīnu-uzticamību, drošību un kvalitāti. Šis auto izskatās ciets, kā arī sniedz pārliecību.

Patiesībā, Toyota auto šodien ir kas vairāk nekā transportlīdzeklis, kā aiz riteņa šo auto cilvēks sāk sajust īsta un dzīva persona, kas uzņemas visu pozitīvo no dzīves.

Tas ir vērts pievērst uzmanību komfortam, ka Toyota automašīnām ir, jo tie ir lieliski. Lielisks izskats, komforts, telpa un daudz citu interesantu, lai katrs braucējs Toyota kvalitāti varēs īstenot gadījumā, ja jūs sēdēt salonā par šo lielisko auto. Tehniskās iekārtas un gludumu pārvietošanās – ne pēdējā patīkamus mirkļus, kas kalpo par labu Toyota automašīnas no Japānas ražošanas.

Toyota automašīnas ir diezgan spēcīgs transporta līdzekļiem, un pasažieriem, sēžot salonā, var nepamanīt ātrumu. Tas ir arī maz ticams, lai varētu dzirdēt svešas izcelsmes troksni, vadot automašīnu Toyota automašīnas, jo ražotāji ir veikusi lielu rūpību, lai samazinātu vēja trokšņa samazināšanas un citu svešas izcelsmes skaņas, sakarā ar lielisku plūdlīniju.

Veikt piemēram, citu Toyota automašīnas. Tas ir auto, kas nav jāuzrāda. Vairāk nekā 60 gadus, šis APVIDUS ir slavens ar saviem tehniskajiem raksturojumiem, super passability, kā arī pārsteidzoši nopietnās dizaina Toyota.

Protams, tas ir pilnīgi atšķirīgas automašīnas — tā ir milzīga mazda, Toyota,, lai gan tas nav īpaši ātri, paātrina līdz 100 km stundā un 9 sekundes, bet svaru tas, protams, ir iespaidīgs. Kopumā, Toyota nav sacīkšu džipu, bet arī milzīgu SUV, tvertne, jūs varat teikt.
Vērts atzīmēt, un Toyota Land Cruiser. Šis auto ir unikāls savā natūrā.Toyota Land Cruiser Prado

Benzīns 6-cilindru dzinējs ar VVT-i sistēmu, kas var attīstīt jaudu no 282 zirgspēku. Šis rādītājs ir labākais starp Toyota automašīnām šajā klasē.

Vēl viens auto, kas pelnījusi uzmanību, ir » Toyota Avensis. Šis auto tika izstrādāts, koncentrējoties uz Eiropas tirgu, kā vienu no konkurentiem, lai automašīnas no Vācijas. Tā apvieno augstas tehnoloģijas, izsmalcinātu dizainu, modernu stilu, spēku, pārliecību un dinamismu.

Mēs esam pieraduši pie fakta, ka Japāņu autoražotāji šobrīd ir vieni no labākajiem pasaulē, lai neteiktu vairāk. Tādējādi, Japāņu-izgatavots no automašīnām visbiežāk iepriecināt mūs ar savu kvalitāti, uzticamību un komfortu kā automašīnu ražotāji no citām valstīm. Ir vērts atzīmēt, ka Toyota automašīnas papildus visas pozitīvās īpašības, kas piemīt augsta klase, pārāka par citām «Japāņu».Toyota Avensis

Mēs koncentrējamies uz to, ka Toyota automobiļi ir ļoti populāri. Piemēram, Toyota ir neticami populārs sakarā ar to, ka pilsēta ir ne tik tālu no robežas ar Japānu, tāpēc neņem tik lielisks auto – grēks. Protams, Vladivostoka ir arī citi Japāņu auto, bet Toyota ir vispopulārākais zīmols, un tas ir saprotams.

Toyota, līdz nesen, bija šaurās aprindās modeli uzticamu automobiļu ražošanas nozarē, šodien ir paraugs no automašīnām, ne tikai ar ļoti uzskrūvētas cenas, bet arī minimālās tehniskās īpašības, kas paredzēti, lai apmierinātu tikai minimālās vajadzības avid pircēji šo zīmolu Toyota.

Piemēram, segmentā biznesa klases automašīnām, flagmanis Toyota Camry cieta katastrofālu neveiksmi, atbrīvojot auto ar atklāti lēta salona apdare un neskaidrs apstrāde apvienojumā ar vairāk nekā pieticīgs tehniskajiem parametriem. Tajā pašā laikā, tas kļūst pilnīgi nesaprotamas pozicionēšanas Toyota jauno Camry modelim segmentā biznesa automašīnām, jo pat bijušais phlegmatic un novecojis jau ievērojami pārsniedz īpašības Toyota Camry.

Kas ir ļoti ievērojams, šī situācija attiecas ne tikai uz automašīnām Toyota biznesa klases, bet arī tik populāro segmentu klasē, vadošais modelis, kas ir Toyota Corola. Uz tās bāzes izmaksas par 18 tūkstošiem dolāru, auto izskatās pilnīgi unpresentable, bet ar pavisam niecīgu tehniskās īpašības, Toyota, kas neļauj to izceļas pat starp Ķīnas-made automašīnām.

Kvalitāti un tehniskās īpašības, Toyota un trūkumi, kas piemīt šīm automašīnām
Atklāti sakot vāja Toyota motora tilpumu līdz 1,6 litriem, ko piedāvā pamata konfigurācijas kombinācijā ar automātisko pārnesumkārbu Toyota, labākajā gadījumā ļauj tikai strāvas kustību režīmā pilsētas satiksmes.

Iekšējo izskatu Toyota neatbilst šīs šķiras vai tā cenu, atrašanās vietu. Pat salīdzinājumā ar Eiropas klasesbiedriem, Toyota Corolla zaudē, jo apdari un kopa funkcionalitāti auto, pat pamata konfigurācijas Toyota.

Ir vērts sakot, ka cena bāzes versijā Toyota Corola, salīdzinot ar līdzīgu modeļu klasē liek to pilnīgi nevienlīdzīgo stāvokli, kas piedāvā pircējam veikt pārmaksu par vienu no visvairāk reklamēto zīmolu automobiļu pasaulē, Toyota.

Un vai jūs vēlaties, lai koncentrētos uz reklamē auto marku Toyota, savukārt vidējais unremarkable automašīnu vai nopirkt par pareizo cenu jauki automašīnas Eiropas ražošanu, ir pilns komplekts funkcionālās un tehniskās specifikācijas, Toyota, kas spēj apmierināt jebkuru, pat visprasīgāko klientu.

Ja mēs runājam par segmenta automobiļu vērts līdz 15 tūkstoši dolāru, pēc tam, ka Toyota produktu nevar izturēt jebkuru konkurenci ar franču un itāļu automašīnu klases. Ražotāji no Eiropas automašīnām ir izdevies aizpildīt pat pamata konfigurācijas ar augstu virkni dažādu jauku iespējas un funkcionalitāti un dizainu Toyota automašīnām ir daudz labāka par produktu Japāņu ražotājs.

Mīts par nevainojama kvalitāte Toyota un uzticamība Japāņu automašīnas ir veiksmīgi izklīdināt ar Toyota, kas ir atsaukta pēdējo gadu laikā, desmitiem miljoniem Toyota automašīnām un atzīti ne tikai sliktas kvalitātes Asamblejas, bet arī ar zemu ticamību, Toyota sastāvdaļas, ko lieto Montāža automašīnām par šo populāro zīmolu.