TOYOTA. Samazinām degvielas patēriņš Toyota

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Toyota samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Toyota Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Toyota sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Toyota padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

toyota

Aktivātori uzstāda uz visiem Toyota modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

Aktivatorus ir viegli uzstādīt, tie dažu minūšu laikā tiek uzstādīti uz Toyota degvielas PADEVES šļūtenis:

1. Toyota degvielas patēriņš tiek samazināts par 20%.
2. Neliels Toyota dzinēja jaudas pieaugums.
3. Pagarina Toyota dzinēja kalpošanas laiku.
4. Oglekļa monoksīda un citu piesārņotāju saturs Toyota izplūdes gāzēs (CO un CH) tiek samazināts par 30-40%.
5. Stabila un dinamiska Toyota dzinēja darbība.
6. Samazina kvēpu un oglekļa nogulšņu veidošanos uz Toyota virzuļiem, cilindriem, aizdedzes svecēm, degvielas inžektoriem, katalizatora un izplūdes caurulēm.
7. Pagarina Toyota katalizatora, lambda zondes, aizdedzes sveces un Toyota degvielas iesmidzinātāju kalpošanas laiku.
8. Vieglāka Toyota dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

Tādā veidā Jūsu Toyota dzinējs darbosies daudz labāk (it kā Jūs uzpildītu Toyota automašīnu ar ļoti kvalitatīvu degvielu).

Samazina Toyota degvielas patēriņu par 20%.

     Kustoties caur Aktivātora magnētiskajiem laukiem, DEGVIELAS struktūra tiek izmainīta, kas nodrošina PILNĪGĀKU un vienmērīgu SADEGŠANU Toyota cilindros.

Aktivātori samazina degvielas blīvumu un biezumu:

1. Tas noved pie sīkāku degvielas daļiņu izveides, nonākot Toyota cilindros.
2. Izsmidzināšanās leņķa palielināšanos nonākot Toyota dīzeļa uzgaļos.
3. Novērš Toyota dīzeļa uzgaļu piesārņošanos.
4. Samazina slodzi Toyota degvielas padeves sistēmu darbībā.

  Kā rezultāts Toyota DZINĒJS strādā daudz LABĀK (it kā jūs būtu uzpildījušies ar ļoti augstas KVALITĀTES DEGVIELU).

      Jūs taču piekritīsiet, ka saskaldīts baļķis DEG daudz LABĀK, nekā vesels… TĀPAT NOTIEK ARĪ AR DEGVIELU! 

 Interesanti, kā parasti šie rādītāji uzrādās uz TOYOTA  pēc pirmajiem 10-20 km.

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Toyota modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

     UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Toyota padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Toyota modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Toyota Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 10 — 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

   

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz TOYOTA automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 

Iezīmes ekspluatāciju degvielas patēriņš Toyota automašīnu

Braukšana Toyota aprīkots ar automātisko transmisiju,
Braucot ar auto, kas aprīkots ar automātisko pārnesumkārbu Toyota, jums vajadzētu pievērst uzmanību, lai šādas funkcijas:

– laikā paātrinājumu motors Toyota sadarbosies ar augstākiem apgriezieniem, kas ir normāla un tipiska automātisko pārnesumkārbu Toyota;
— lai ātri palielinātu ātrumu, nospiediet Toyota akseleratora pedāli līdz galam un turiet to šādā stāvoklī kādu laiku. Palielināt apgriezienu skaits motora un samazinātu pārnesuma attiecību ātrumkārba Toyota ātri paaugstināt transportlīdzekļa ātrumu;
– ja spiediens uz akseleratora pedāļa samazinās, ātrumu motors Toyota samazināsies neatkarīgi no pārvietošanās ātruma. Tā ir normāla parādība, kas noved pie ievērojama degvielas ekonomija Toyota.

Uzmanību!
Tas ir aizliegts, lai palielinātu Toyota motora ātrumu vairāk nekā 300 apgr. / min., kad rokturis ir stāvoklī «N».

Braukšana degvielas patēriņš Toyota automašīnas, kas aprīkotas ar katalizatoru

Izslēgt šādas darbības nosacījumi no Toyota motors, pie kura nesadegušās vai daļēji nodedzinātas degvielas var iegūt Toyota katalizators, jo īpaši pie iesildīta motora:

– neļauj pilnībā attīstības degvielu no degvielas tvertnes Toyota;
– nerada pārmērīgi ilgu dzinēja iedarbināšanas Toyota;
— nemēģiniet iedarbināt dzinēju, izmantojot Toyota augstsprieguma vads atvienots;
— nav iedarbināt motoru, izmantojot vilkšanas Toyota vai spiežot, ja motors ir silts. Iedarbināt motoru, izmantojiet Toyota akumulatoru no citu auto;
— nav izslēdziet dzinēju, ja braukšanas.
Autostāvvieta (Toyota aprīkots ar katalizatoru
Pēc apstāšanās motors, Toyota izplūdes sistēma joprojām rada ievērojamu summu par siltumu uz ilgu laiku, tāpēc ir nepieciešams, lai izvairītos no Stāvvieta uz zāli un sausas lapas. Siltumizolācijas Toyota automašīnas, kas aprīkotas ar katalizatoru
Ķermeņa Toyota ir aprīkota ar siltumizolāciju no katalizatora. Tas ir aizliegts, lai segtu ar krāsu siltināšana un virsmu, kas piekļaujas tai. Nekādā gadījumā nenoņemiet izolācija no automašīnas.
Toyota Camry satur visas pozitīvās īpašības automašīnu-uzticamību, drošību un kvalitāti. Šis auto izskatās ciets, kā arī sniedz pārliecību.

Patiesībā, Toyota auto šodien ir kas vairāk nekā transportlīdzeklis, kā aiz riteņa šo auto cilvēks sāk sajust īsta un dzīva persona, kas uzņemas visu pozitīvo no dzīves.

Tas ir vērts pievērst uzmanību komfortam, ka Toyota automašīnām ir, jo tie ir lieliski. Lielisks izskats, komforts, telpa un daudz citu interesantu, lai katrs braucējs Toyota kvalitāti varēs īstenot gadījumā, ja jūs sēdēt salonā par šo lielisko auto. Tehniskās iekārtas un gludumu pārvietošanās – ne pēdējā patīkamus mirkļus, kas kalpo par labu Toyota automašīnas no Japānas ražošanas.

Toyota automašīnas ir diezgan spēcīgs transporta līdzekļiem, un pasažieriem, sēžot salonā, var nepamanīt ātrumu. Tas ir arī maz ticams, lai varētu dzirdēt svešas izcelsmes troksni, vadot automašīnu Toyota automašīnas, jo ražotāji ir veikusi lielu rūpību, lai samazinātu vēja trokšņa samazināšanas un citu svešas izcelsmes skaņas, sakarā ar lielisku plūdlīniju.

Veikt piemēram, citu Toyota automašīnas. Tas ir auto, kas nav jāuzrāda. Vairāk nekā 60 gadus, šis APVIDUS ir slavens ar saviem tehniskajiem raksturojumiem, super passability, kā arī pārsteidzoši nopietnās dizaina Toyota.

Protams, tas ir pilnīgi atšķirīgas automašīnas — tā ir milzīga mazda, Toyota,, lai gan tas nav īpaši ātri, paātrina līdz 100 km stundā un 9 sekundes, bet svaru tas, protams, ir iespaidīgs. Kopumā, Toyota nav sacīkšu džipu, bet arī milzīgu SUV, tvertne, jūs varat teikt.
Vērts atzīmēt, un Toyota Land Cruiser. Šis auto ir unikāls savā natūrā.Toyota Land Cruiser Prado

Benzīns 6-cilindru dzinējs ar VVT-i sistēmu, kas var attīstīt jaudu no 282 zirgspēku. Šis rādītājs ir labākais starp Toyota automašīnām šajā klasē.

Vēl viens auto, kas pelnījusi uzmanību, ir » Toyota Avensis. Šis auto tika izstrādāts, koncentrējoties uz Eiropas tirgu, kā vienu no konkurentiem, lai automašīnas no Vācijas. Tā apvieno augstas tehnoloģijas, izsmalcinātu dizainu, modernu stilu, spēku, pārliecību un dinamismu.

Mēs esam pieraduši pie fakta, ka Japāņu autoražotāji šobrīd ir vieni no labākajiem pasaulē, lai neteiktu vairāk. Tādējādi, Japāņu-izgatavots no automašīnām visbiežāk iepriecināt mūs ar savu kvalitāti, uzticamību un komfortu kā automašīnu ražotāji no citām valstīm. Ir vērts atzīmēt, ka Toyota automašīnas papildus visas pozitīvās īpašības, kas piemīt augsta klase, pārāka par citām «Japāņu».Toyota Avensis

Mēs koncentrējamies uz to, ka Toyota automobiļi ir ļoti populāri. Piemēram, Toyota ir neticami populārs sakarā ar to, ka pilsēta ir ne tik tālu no robežas ar Japānu, tāpēc neņem tik lielisks auto – grēks. Protams, Vladivostoka ir arī citi Japāņu auto, bet Toyota ir vispopulārākais zīmols, un tas ir saprotams.

Toyota, līdz nesen, bija šaurās aprindās modeli uzticamu automobiļu ražošanas nozarē, šodien ir paraugs no automašīnām, ne tikai ar ļoti uzskrūvētas cenas, bet arī minimālās tehniskās īpašības, kas paredzēti, lai apmierinātu tikai minimālās vajadzības avid pircēji šo zīmolu Toyota.

Piemēram, segmentā biznesa klases automašīnām, flagmanis Toyota Camry cieta katastrofālu neveiksmi, atbrīvojot auto ar atklāti lēta salona apdare un neskaidrs apstrāde apvienojumā ar vairāk nekā pieticīgs tehniskajiem parametriem. Tajā pašā laikā, tas kļūst pilnīgi nesaprotamas pozicionēšanas Toyota jauno Camry modelim segmentā biznesa automašīnām, jo pat bijušais phlegmatic un novecojis jau ievērojami pārsniedz īpašības Toyota Camry.

Kas ir ļoti ievērojams, šī situācija attiecas ne tikai uz automašīnām Toyota biznesa klases, bet arī tik populāro segmentu klasē, vadošais modelis, kas ir Toyota Corola. Uz tās bāzes izmaksas par 18 tūkstošiem dolāru, auto izskatās pilnīgi unpresentable, bet ar pavisam niecīgu tehniskās īpašības, Toyota, kas neļauj to izceļas pat starp Ķīnas-made automašīnām.

Kvalitāti un tehniskās īpašības, Toyota un trūkumi, kas piemīt šīm automašīnām
Atklāti sakot vāja Toyota motora tilpumu līdz 1,6 litriem, ko piedāvā pamata konfigurācijas kombinācijā ar automātisko pārnesumkārbu Toyota, labākajā gadījumā ļauj tikai strāvas kustību režīmā pilsētas satiksmes.

Iekšējo izskatu Toyota neatbilst šīs šķiras vai tā cenu, atrašanās vietu. Pat salīdzinājumā ar Eiropas klasesbiedriem, Toyota Corolla zaudē, jo apdari un kopa funkcionalitāti auto, pat pamata konfigurācijas Toyota.

Ir vērts sakot, ka cena bāzes versijā Toyota Corola, salīdzinot ar līdzīgu modeļu klasē liek to pilnīgi nevienlīdzīgo stāvokli, kas piedāvā pircējam veikt pārmaksu par vienu no visvairāk reklamēto zīmolu automobiļu pasaulē, Toyota.

Un vai jūs vēlaties, lai koncentrētos uz reklamē auto marku Toyota, savukārt vidējais unremarkable automašīnu vai nopirkt par pareizo cenu jauki automašīnas Eiropas ražošanu, ir pilns komplekts funkcionālās un tehniskās specifikācijas, Toyota, kas spēj apmierināt jebkuru, pat visprasīgāko klientu.

Ja mēs runājam par segmenta automobiļu vērts līdz 15 tūkstoši dolāru, pēc tam, ka Toyota produktu nevar izturēt jebkuru konkurenci ar franču un itāļu automašīnu klases. Ražotāji no Eiropas automašīnām ir izdevies aizpildīt pat pamata konfigurācijas ar augstu virkni dažādu jauku iespējas un funkcionalitāti un dizainu Toyota automašīnām ir daudz labāka par produktu Japāņu ražotājs.

Mīts par nevainojama kvalitāte Toyota un uzticamība Japāņu automašīnas ir veiksmīgi izklīdināt ar Toyota, kas ir atsaukta pēdējo gadu laikā, desmitiem miljoniem Toyota automašīnām un atzīti ne tikai sliktas kvalitātes Asamblejas, bet arī ar zemu ticamību, Toyota sastāvdaļas, ko lieto Montāža automašīnām par šo populāro zīmolu.

Padomus, kā samazināt degvielas patēriņš Toyota

Pastāvīgi augošās degvielas cenas automašīnu īpašnieki ir spiesti meklēt veidus, kā samazināt tās patēriņu. Piedāvātajā rakstā ir 15 vienkārši veidi, kas faktiski palīdzēs samazināt izmaksas degvielas Toyota.

Veidi, kā samazināt degvielas patēriņš Toyota

1. Izmantojiet kvalitatīvu degvielu Toyota

Uz doto brīdi vairāk nekā 68% autovadītāju uzskata, ka, iegādājoties lētu degvielu, viņi ietaupīt naudu. Patiesībā tas tā nav.

Benzīns zemas kvalitātes deg daudz sliktāk, un izdala mazāk siltuma. Arī nonākot sadegšanas kamerā ir degviela nav pilnībā izdeg. Tā daļa izmet uz āru caur izplūdes cauruli un naudu, izrādās потраченными velti.

Labs kurināmais tiek dedzināta ievērojami ātrāk, degšanas procesā izdala vairāk enerģijas un nav piesārņo degvielas sistēmā auto. Tas veicina efektīvu un vairāk ekonomisku dzinēja darbību, kas pilnībā izmanto paredzētajā inženieriem resurss un samazina degvielas patēriņu Toyota.

2. Riepas Toyota

Darbības princips-šīs metodes ir ļoti vienkārša. Ja labi накаченных riepu automašīnu Toyota vieglāk velties pa ceļu vērtni. Dzinējs būs pieredze ar mazāku pretestību, un, attiecīgi, samazināsies degvielas patēriņš Toyota. Ir arī svarīgi, lai visiem riteņiem spiediens bija vienāds.

Tomēr jāatceras, ka riepas ir sava robeža, un nav vērts to uzpumpēt vairāk, nekā tas norādīts lietotāja rokasgrāmatā transportlīdzekļa. Перекаченная gumijas nodilst daudz ātrāk, tāpēc mēģina ietaupīt degvielu Toyota var izraisīt nepieciešamību iegādāties jaunu riepu komplektu.

3. Regulēšana, savērsuma-sagāzuma regulēšanu Toyota

Ja nepareizi riteņu degvielas patēriņš Toyota ievērojami palielinās. Auto pretojas vienmērīgu rites, tāpēc motors ir spiests tērēt vairāk degvielas Toyota pārvarot papildu pretestību. Arī no savērsuma-sagāzuma regulēšanu ir atkarīgs tieši nolietojums gumijas.

4. Tīrīšana degvielas sistēmas, Toyota

Nav nozīmes vai tas ir karburators vai inžektors. Darba kvalitāti sistēmas elementu strāvas ietekmē gala degvielas patēriņa rādītāji Toyota. Ja nav savlaicīgi veikt tīrīšanu sprauslu, ekonomiskumu un efektivitāti Toyota samazināsies.

5. Tīrīšana, aizdedzes sveču, Toyota

Uz ekonomisks auto ar benzīna dzinēju ietekmē dzirksts, ko ražo aizdedzes svecēm. Ja sveces ir nodilušas, viņi sāk ražot nestabilu dzirksteles. Sakarā ar šo degvielu, kad nokļūst degkamerā ilgi uzliesmojošs un ne vienmēr iedegas, izbraucot uz āru caur izplūdes cauruli. Tāpēc degvielas patēriņš Toyota palielinās.

6. Regulējams apsteigtu aizdedzes Toyota

Pat sasniedzot spēcīgu un stabilu dzirksteles degvielas patēriņš Toyota var palikt iepriekšējā līmenī, ja поджигание notiek nelaikā. Pareizi iestatīta, cilindros stūra apsteigtu aizdedzes, neatkarīgi no degvielas ekonomijas Toyota, auto arī būs ātrāk uzņemt ātrumu un labāk iedarbināt.

7. Pareizs darbs akseleratora pedāli, Toyota

Viens no vieglākajiem un iedarbīgākajiem veidiem, kā samazināt degvielas patēriņu Toyota – gluda darbs pedāli, «gāzes». Daudzas mūsdienu automašīnas ir aprīkotas ar speciāliem režīmiem, darba princips, kas balstīta tieši uz šo sanāksmi. Kā būtu stipri vadītājs nav «bija piespiest pedāli grīdā», transportlīdzeklis būs paātrināt pakāpeniski, efektīvi izmantojot поступающее dzinēju degviela.

8. Izvairieties no satiksmes sastrēgumiem

Satiksmes sastrēgumos palielina degvielas patēriņu Toyota par 20-30%. — Braucot uz darbu stundu agrāk, var pasargāt sevi no dīkstāves rīta sastrēgumi. Ir arī vērts uzstādīt uz viedtālruni īpašu programmu, kas ļaus izsekot visiem pilsētas sastrēgumi reālā laika režīmā un laicīgi plānot maršrutu.

9. Pareiza bremzēšanas tehnika uz Toyota

Iedomāsimies, ka ir divas vienādas automašīnas Toyota brauc blakus ar līdzīgu ātrumu. Ceļā rodas guloša policijas vai gājēju pāreja, kas liek autobraucējiem sākt bremzēt. Pirmais vadītājs savlaicīgi būs ātrums, praktiski nelietojot bremzēm, bet vēl nebūs noņemt kāju no gāzes pedāļa, līdz pat pēdējam brīdim. Šādā situācijā tas ir pirmais vadītājs tērēs mazāk degvielas Toyota.

10. «Aizliegts» roll priekšu

Izmantojot šo saņemšanai var samazināt degvielas patēriņu Toyota, bet to nav ieteicams lietot, jo nav drošības garantijas. Ziemā, kad ceļš ir klāta ar sniegu un ledu, izjādes piekrastes ir ļoti bīstami. Arī tas darbojas tikai uz automašīnām ar manuālo pārnesumkārbu.

Turklāt, ja jūsu auto un ceļa apstākļi ļauj izmantot izveltnē, tad var pārslēgties uz neitrālo ātrumu un tikai roll līdz noteiktam brīdim. Prasmīga pielietošana roll ļauj ietaupīt ievērojamu daudzumu degvielas Toyota.

11. Izjādes gaisa «maisā»

Šis paņēmiens arī nav droši, bet daudzi pieredzējuši autobraucēji, kas izmanto to pietiekami bieži. Ja vieglā automašīna pārvietojas pa trasi, ievērojot distanci aiz priekšā braucošo kravas mašīnu robežās no 8 metriem, tad viņš būs šajā rajonā rarefied gaisa. Tas palīdz samazināt pretestību un, attiecīgi, tiek tērēts mazāk degvielas Toyota.

Šī metode spēj samazināt degvielas patēriņu Toyota trasē līdz pat 40%, bet tas ir saistīts ar zināmu risku. Priekšā iet kravas mašīna var pēkšņi nobremzēt, pie vadītāja, vienkārši nebūs laika, lai reaģētu. Arī no riteņiem kravas automašīnas var lidot akmeņi un sabojāt virsbūve vai automašīnas vējstikla.

12. Izmantojiet lukturiem, ja tie ir vajadzīgi

Eksperimenti, kas veikti ekspertiem autobūves jomu, pierādīja, ka mašīnas bez led spuldzes patērē, ja ir ieslēgts tuvo gaismu ir par 5% vairāk degvielas Toyota. Lietojot bez vajadzības tālās gaismas, šis rādītājs palielinās līdz 10%. Tāpēc situācijās, kad atļauj satiksmes situācija, nav vērts izmantot jebkuru ārējo apgaismojumu.

13. Agri pārnesumu pārslēgšana Toyota

Uz autovadītāju apmācība parasti tiek mācīts, ka pārnesuma pārslēgšana vajadzētu darīt pie maksimālās dzinēja apgriezieniem. No vienas puses tā ir pareizā pieeja, bet degvielu tā arī nav precīzi ietaupa. «Spin» dzinējs līdz augstu apgriezienu tikai palielina degvielas patēriņu Toyota. Tiešām, kad bez tā nevar iztikt, pacēlāji kalnā. Tādā ceļa posmā pieejamība augstu apgriezienu nav ļaus auto заглохнуть.

14. Aizvērt lūku un logus Toyota

Atvērti logi vai jumta lūka ar ātrumu līdz 30 km/h nebūs īpaši ietekmēt degvielas patēriņš Toyota. Tomēr uz lielāku ātrumu pārsniegšanas būs pamanāms. Tas ir saistīts ar pieaugumu deformē tuvošanās gaisa. Pie aizvērtiem logiem gaiss vienmērīgi iet pa virsbūvei auto un nerada viņam papildu pretestību.

Īpaši karstās dienās salons var vēdināt ar ventilatoru, kas ir aprīkota ar krāsni. Ja izmanto to pašu kondicioniera degvielas patēriņš Toyota garantēta pieaugs par 5-15%.

15. Izmantot riepas Toyota sezonai

Braukšana ar ziemas riepām vasaras sezonā noteikti noved pie перерасходу degvielas Toyota. Šīs riepas ir ļoti mīkstas, tāpēc rada kustības pretestība un attiecīgi dzinēja darbību. Ziemā notiek pretēja situācija. Vasaras riepas bieži пробуксовывают pēc обледеневшему segumam, ka ne tikai palielina degvielas patēriņu Toyota, bet arī rada draudus uz ceļa.

Secinājumi par degvielas ekonomiju Toyota

Ir pietiekami daudz dažādu veidu, kā samazināt degvielas patēriņu Toyota. Lai īstenotu dažus no tiem būs nepieciešams piešķirt papildus līdzekļus. Bet galu galā šāds ieguldījums atmaksāsies, jo bez degvielas ekonomiju Toyota transportlīdzekļa īpašnieks arī palielinās uzticamību un dzinēja jauda. Pie tam lielākā daļa no piedāvātajiem veidiem ir bezmaksas. Integrēta izmantošana ļauj samazināt degvielas patēriņu Toyota 10-30%.

TOYOTA. Kuro sąnaudos mažinimas Toyota

TOYOTA. Как уменьшить расход топлива Тойота