RENAULT. Samazinām degvielas patēriņš Renault

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Renault samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Renault Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Renault sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Renault padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

Aktivātori uzstāda uz visiem Renault modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

Aktivatorus ir viegli uzstādīt, tie dažu minūšu laikā tiek uzstādīti uz Renault degvielas PADEVES šļūtenis:

1. Renault degvielas patēriņš tiek samazināts par 20%.
2. Neliels Renault dzinēja jaudas pieaugums.
3. Pagarina Renault dzinēja kalpošanas laiku.
4. Oglekļa monoksīda un citu piesārņotāju saturs Renault izplūdes gāzēs (CO un CH) tiek samazināts par 30-40%.
5. Stabila un dinamiska Renault dzinēja darbība.
6. Samazina kvēpu un oglekļa nogulšņu veidošanos uz Renault virzuļiem, cilindriem, aizdedzes svecēm, degvielas inžektoriem, katalizatora un izplūdes caurulēm.
7. Pagarina Renault katalizatora, lambda zondes, aizdedzes sveces un Renault degvielas iesmidzinātāju kalpošanas laiku.
8. Vieglāka Renault dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

Tādā veidā Jūsu Renault dzinējs darbosies daudz labāk (it kā Jūs uzpildītu Renault automašīnu ar ļoti kvalitatīvu degvielu).

Samazina Renault degvielas patēriņu par 20%.

   Aktivators smalki un vienmērīgi atdala un izplata degvielas daļiņas, kas nodrošina visefektīvāko degšanu Renault dzinējā. Degvielas molekulas vieglāk sadalās un labāk reaģē ar skābekli, kā rezultātā samazinās Renault degvielas patēriņš.

Renault patēriņš

  Renault degvielas Aktivators ģenerē 10 (desmit) magnētiskos laukus, kas, šķērsojot degvielu, pārtrauc saites starp ogļūdeņraža molekulām un samazina to lielumu. Tas atvieglo sajaukšanos ar skābekli un nodrošina efektīvāku un tīrāku sadedzināšanu.

degviela Renault dzinēja cilindros

Iedomājieties, kā Jūsu Renault dzinējs darbojas ar ļoti labu degvielu…
Tas ir, izrādās pilnīgi atšķirīga (labāka) degviela Renault.

Renault patēriņa samazināšanaSasmalcināta malka sadedzina daudz labāk nekā veseli baļķi… Tas pats notiek ar automašīnas degvielu Renault dzinēja cilindros.Renault degviela

   Tā rezultātā Renault dzinējs darbojas efektīvāk un rada lielāku jaudu, kas samazina Renault degvielas, kā arī ogļūdeņražu (CH), oglekļa monoksīda (CO) un slāpekļa oksīdu patēriņu no Renault izplūdes gāzēm.
  Jūsu Renault izplūdes caurule, turbos un katalītiskais neitralizators kalpos daudz ilgāk, pateicoties tīrām izplūdes gāzu emisijām, bez tīrīšanas vai nomaiņas.

Renault uzstādītie Aktivatori samazina degvielas blīvumu un viskozitāti:

1. Tas noved pie mazāku degvielas daļiņu veidošanās, nodrošina labu izsmidzināšanu un sadegšanu Renault dzinēja cilindros.
2. Degviela labāk aizdegas un vienmērīgi sadedzina, kas nodrošina vienmērīgu un bezdūmu Renault dzinēja darbību.
3. Samazina nogulsnes degvielas iesmidzinātājos un oglekļa nogulsnes Renault aizdedzes svecēs un cilindros.
4. Tas atvieglo Renault degvielas padeves sistēmu darbību.
5. Palielina Renault degvielas sistēmu uzticamību un kalpošanas laiku.

   Tas viss noved pie labākiem degvielas sadegšanas apstākļiem Renault cilindros.
   Degviela ar Aktivatoriem pilnīgāk sadedzina Renault motorā un neatstāj oglekļa nogulsnes uz virzuļiem, cilindriem un aizdedzes svecēm.

degviela pilnīgāk sadedzina Renault motorā

 Interesanti, kā parasti šie rādītāji uzrādās uz RENAULT  pēc pirmajiem 10-20 km.

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Renault modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

    UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Renault padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Renault modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Renault Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz RENAULT automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

 

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 

Mēs esam apkopojuši tikai patiešām darba metodes, kas palīdzēs samazināt Renault degvielas patēriņš.

Sekojiet acu par funkcionālo jūsu Renault
nomainiet netīro gaisu un degvielas filtru, lai samazinātu degvielas patēriņš par 4%
izvēlieties motoreļļu stingri saskaņā ar ražotāja ieteikumiem ( zīmols, viskozitātes klase) — Renault degvielas ekonomija ir aptuveni 2% no degvielas
uzraudzīt un uzturēt optimālu riepu spiedienu, tas ietaupa Renault degvielu līdz 3%
uzziniet vienmērīgu braukšanas stilu, bez pēkšņa paātrinājuma un bremzēšanas — tas ietaupīs jums 30% degvielas uz šosejas un 40% pilsētā
samaziniet mazo braucienu skaitu, apvienojiet vairākus uzdevumus vienā braucienā
plānojiet maršrutu tā, lai nepaliktu sastrēgumos, izvairieties no ceļojuma pīķa stundās
iepriekš pie ieejas luksofora ātruma reizes, tāpēc jums nav slam uz bremzēm; ideālā gadījumā skaitīt laiku, tāpēc jums nav apstāties pie sarkanā signāla
ja jums ir grūtības ar autostāvvietu, neapmeklējiet vietu, meklējot vietu, bet novietojiet Renault un dodieties pastaigā
gaidot salonā vairāk nekā pāris minūtes, izslēdziet dzinēju
neuzņemieties prom ar tuning: visi ķermeņa komplekti un spoileri tikai pasliktina aerodinamiku un negatīvi ietekmē degvielas ekonomiju.
mēģiniet pārvietoties pa asfaltētu ceļu, pat ja šāds maršruts ir nedaudz garāks: bedrains ceļš palielina degvielas patēriņu līdz pat 30%.
Renault ar manuālo pārnesumkārbu: savlaicīgi pārslēdzieties uz lieliem pārnesumiem-braukšana trešajā pārnesumā Zem 60 km / h tev izmaksās aptuveni 20% degvielas.
Renault ar automātisko pārnesumkārbu: biežāk izmantojiet kruīza kontroli.
noņemiet papildu lietas no stumbra. Katrs 45 kg svara Renault iekšpusē palielina Renault degvielas patēriņu par 2%.
nesildiet Renault ilgu laiku tukšgaitā. Trīs litru dzinējs » ēd » 300 ml Renault degvielas 10 minūšu tukšgaitā. Tāpēc zemā temperatūrā iesildiet dzinēju maksimāli 3-5 minūtes un pēc tam sāciet braukt ar ātrumu līdz 2 tūkstošiem, līdz dzinējs pilnībā sasilst.
atmest gaisa kondicionieri — degvielas ekonomija būs līdz 25%. Mēģiniet ieslēgt gaisa kondicionieri tikai lielā ātrumā un pirms brauciena atdzesēt salonu, atverot logus.
ievērojiet ātruma ierobežojumu. Jo augstāks ātrums, jo lielāks ir ķermeņa pretestības koeficients gaisam. Sākot no 80 km / h, katrs 10 km ātrums palielina degvielas patēriņu par 14-18%
. saglabājiet statistiku. Aizpildiet pilnu tvertni, daliet ar nobraukto kilometru skaitu, pierakstiet to piezīmjdatorā. Šis ieradums parādīs, kuri degvielas ekonomijas pasākumi jums ir visefektīvākie.
nelietojiet nekādas iespējas. Braukšana pārāk lēni uz šosejas, braukšana «buferis uz buferi» un pāreja uz neitrālu pārnesumu kā ieradums ir visas potenciāli ārkārtas situācijas. Sekas būs acīmredzami dārgākas nekā ietaupītie pāris litri Renault degvielas. Tāpēc gudri ietaupiet degvielu.

Kā samazināt Renault degvielas patēriņš

Pirmkārt, jums ir jāsaprot: jūsu uzdevums nav samazināt degvielas patēriņu, bet gan izvairīties no pārmērīga degvielas patēriņa. Neuzklausiet pagalma amatnieku padomu par to, ka, ja jūs ievietojat dažādas blīves un izmantojat visu veidu modifikatorus, tad Renault degvielas ekonomija tiks dubultota. Ja mašīna ir labi atkļūdota, tad ne blīves, ne modifikatori nedos reālu efektu.

Pēc intervijas ar dažādiem ekspertiem-profesionāliem autovadītājiem, autosporta sportistiem un degvielas uzpildes staciju darbiniekiem — mēs nesaņēmām universālus Renault degvielas ekonomijas Noteikumus. Ikviens, izmantojot personīgo pieredzi, iesaka kaut ko savu.

Bet, uzklausot visus, mēs centāmies secināt vispārējo Renault degvielas ekonomijas formulu – protams, ņemot vērā, ka automašīna ir pilnībā izmantojama. Galu galā ir iespējams tikt galā ar pārmērīgu automašīnas «glutoniju» tikai uz apkalpojamu automašīnu: kompresijai motora cilindros jābūt normālai, jaudas un aizdedzes sistēmas ir atkļūdotas, šasijas gultņi ir viegli pagriezti, un bremžu kluču berzes spilventiņi nesaskrāpē disku un bungu, kad automašīna pārvietojas.

1. Pirmkārt, pārbaudiet gaisa filtru — tas ietekmē degvielas patēriņš Renault

Tas aizņem tikai dažas minūtes: noņemiet to un paceliet to gaismā — ja gaisma neiziet, filtrs ir jāaizstāj. Nepiemērota «gaisa atvere» ierobežo gaisa plūsmu, kas nonāk motorā. Šī iemesla dēļ tiek sadedzināta lielāka Renault degviela.

2. Izmantojiet «vieglas» Motoreļļas ar zemu viskozitāti, pamatojoties uz sintētiku vai daļēji sintētiku

Salīdzinot ar tradicionālo viskozāko «minerālūdeni», tie samazina degvielas patēriņu par gandrīz 6%.

3. Pārbaudiet riepu spiedienu degvielas patēriņš Renault

Nepietiekami sūknētas rampas palielina rites pretestību,kas patērē vairāk degvielas. Bet atcerieties, ka jums ir jāpārbauda spiediens tikai aukstās riepās. Lai pēc iespējas vairāk ietaupītu degvielu Renault, mēģiniet palielināt spiedienu par 0,3 bāriem no normas. Lai gan šādā veidā balstiekārtas un ķermeņa daļu slodze nedaudz palielināsies, pasažieri to diez vai pamanīs.

4. Centieties saglabāt nemainīgu ātrumu satiksmes sastrēgumos

Galu galā, skriešanās stundā automašīnas ir spiestas pēkšņi sākt un strauji bremzēt, kas palielina ne tikai Renault degvielas patēriņu, bet arī automašīnas sastāvdaļu slodzi. Ja mēs runājam par vairāk vai mazāk brīvu kustību, mēģiniet ceļot uz pāris dienām, nepārsniedzot ātrumu 90 km / h. jūs redzēsiet, ka jūs apstāsieties degvielas uzpildes stacijā divreiz biežāk.

5. Uzmanīgi izmantojiet gāzes pedāli degvielas patēriņš Renault

Straujš sākums ir drošs veids, kā iztērēt degvielu, jo tajā pašā laikā cilindros tiek ievadītas lielas degvielas daļas. Nelietojiet palielinātus pārnesumus zemā ātrumā-tas arī ievērojami palielina degvielas patēriņu.

6. Izmēģiniet nedrīkst strauji bremzēt

Tas jo īpaši attiecas uz karburatora automašīnām, kur ar pēkšņu bremzēšanu caur tukšgaitas strūklām tiek izsūknēts pārmērīgs Renault degvielas daudzums. Tāpēc vienmēr rūpīgi jāuzrauga situācija uz ceļa, lai palēninātu īstajā brīdī.

7. Ieslēdziet gaisa kondicionieri retāk degvielas patēriņš Renault

Galu galā tas sadedzina no 5 līdz 20% no degvielas patēriņš Renault. Atveriet logus-varbūt tas ir karstāks un netīrāks, bet tas palīdzēs sasniegt degvielas uzpildes staciju kritiskā situācijā.

8. Atbrīvojieties no visa, kas padara automašīnu smagāku un palielina gaisa pretestību

Un tie ir: jumta bagāžnieks, tuning, nevajadzīgs junk bagāžniekā utt. Tas viss negatīvi ietekmē Renault degvielas patēriņu. Arī mēģiniet nemainīt sērijas riteņus uz plašākiem. Īpaši garos braucienos, kur standarta šauru Riteņu efekts ir ļoti pamanāms.

9. Aizdedzes sistēma degvielas patēriņš Renault

Vēl 30-40% Degvielas var tikt zaudēti aizdedzes sistēmas darbības traucējumu dēļ (netīrās sveces, slikta elektroinstalācija utt.). Persona, kas ir slikti zinoša tehnoloģijā, visticamāk, nespēs to visu izdomāt, tāpēc labāk ir sazināties ar speciālistiem.

10. Ar brīze-dārgāka

Milzīgs ātrums neveicina Renault degvielas ekonomiju. Galu galā Renault degvielas patēriņš pieaug, jo palielinās aerodinamiskā vilkšana. Atvērtiem logiem vai jumta lūkai ir niecīga ietekme uz degvielas patēriņu zemā ātrumā. Ja jūs vēlaties braukt ar brīdi salonā, pievienojiet tvertnei papildu 0,2-0,5 litrus Renault degvielas.

11. Extra light — Papildu litri Renault degvielas patēriņš

Pastāvīgi ieslēgti elektroenerģijas patērētāji maksā naudu. Nevajadzīgi neizmantojiet elektriskos logus, apsildāmu aizmugurējo logu, iekšējo apgaismojumu, apsildāmus sēdekļus, gaisa kondicionēšanu. Piemēram, aizmirstā un neizslēgtā aizmugurējā loga apsilde var» ēst » Renault degvielu apmēram 0,4 litrus, un gaisa kondicionēšana — 1,5 litri Renault degvielas uz katriem 100 kilometriem. Protams, sliktos laika apstākļos, miglā, kad pat dienas laikā ir nepieciešams ieslēgt tuvo gaismu, Renault būs jāaizmirst par degvielas ekonomiju.

RENAULT. Kuro sąnaudos mažinimas Renault.

RENAULT. Как уменьшить расход топлива Рено