OPEL. Samazinam degvielas patēriņš Opel

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Opel samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Opel Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Opel sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Opel padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

Ekonomē visiem Opel modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas).

Automašīnas Opel dzinējs sāk strādāt labāk jau pēc pirmajiem nobrauktajiem kilometriem.

AKTIVĀTORS palīdz SAMAZINĀT ar Jūsu automašīnas Opel saistītot IZDEVUMUS ne tikai ar mazāku degvielas patēriņu (DEGVIELAS EKONOMIJA — 20%) bet arī ar STABILU DZINEJA DARBĪBU un tā pastāvīgu profilaksi.

    Rekomendē visiem Opel modeļiem un visiem degvielas veidiem (GĀZE, BENZINS, DĪZEĻDEGVIELA).

1. Opel degvielas patēriņa samazināšana par 20 %.
2. Opel dzinēja jaudas neliela palielināšana.
3. Opel CO un CH pazemināšana par 30-40 % (tehniskās apskates iziešanas garantija).
4. Vienmērīga un dinamiska Opel dzinēja darbība.
5. Piededžu samazināšana Opel vizuļos, cilindros, svecēs, smidzinātājos, katalizatorā un izpūtējos.
6. Vieglāka Opel dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

DZINĒJS Opel sāk strādāt LABĀK.

  Kustoties caur Aktivātora magnētiskajiem laukiem, DEGVIELAS struktūra tiek izmainīta, kas nodrošina PILNĪGĀKU un vienmērīgu SADEGŠANU Opel cilindros.

Aktivātori samazina degvielas blīvumu un biezumu:

1. Tas noved pie sīkāku degvielas daļiņu izveides, nonākot Opel cilindros.
2. Izsmidzināšanās leņķa palielināšanos nonākot Opel dīzeļa uzgaļos.
3. Novērš Opel dīzeļa uzgaļu piesārņošanos.
4. Samazina slodzi Opel degvielas padeves sistēmu darbībā.

  Kā rezultāts Opel DZINĒJS strādā daudz LABĀK (it kā jūs būtu uzpildījušies ar ļoti augstas KVALITĀTES DEGVIELU).

     Jūs taču piekritīsiet, ka saskaldīts baļķis DEG daudz LABĀK, nekā vesels… TĀPAT NOTIEK ARĪ AR DEGVIELU! 

 Interesanti, kā parasti šie rādītāji uzrādās uz OPEL  pēc pirmajiem 10-20 km.

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Opel modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

    UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Opel padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Opel modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Opel Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

 

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz OPEL automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 

Uz jautājumiem samazināt degvielas patēriņu Opel atbilst speciālisti

Kāds ir iemesls degvielas patēriņa Opel un apgrūtinātas ieslēgtu pirmo un otro pārnesumu manuālo kārbu F17 uz automašīnu Astra H?

Tas ir normāls darbs par šo agregātu. Dizains синхронизаторов fiziski nedod ietvert pārvades ar lielu griešanās frekvenču starpību vārpstas kastē. Īpaši skaidri tas notiek pārslēdzoties uz augšu uz ļoti augstiem dzinēja apgriezieniem un uz leju — normālos apstākļos.

Turklāt, ņemiet vērā, «stingrību» sajūga pedāli, kas ir raksturīga daudziem modeļiem Opel: problēmas ar переключениями raidījumu, kas var rasties, ja nepilnā viņas выжиме un samazina degvielas patēriņu Opel.

Mehāniskā kārba F17 немолода. Tagad to izdod par опелевским rasējumiem firma Aisin, kas nopietni attiecas uz kvalitāti заливаемых rādītāju eļļu. Tāpēc īpašniekiem nav ieteicams eksperimentēt ar nav apstiprinājusi eļļām cer uzlabot kvalitāti, ātrumu pārslēgšanas un samazināt degvielas patēriņu Opel.

Kāpēc nebija atsaucams kampaņas degvielas patēriņa Opel ar1.6 problēmu dēļ ar aizdedzes svecēm?

Servisa kampaņa izsludināta, un ir spēkā līdz šim brīdim. Pie sveču sākotnējā rūpnīcas sniedzēja отваливался elektrods un palika cilindrā, kas izraisīja nopietnus bojājumus un palielinātu degvielas patēriņu Opel. Piegādātāja sveces mainīja.

Raksturs remonta bojāto motoru ir atkarīgs no konkrētā gadījuma — agregātu nomaiņa pilnībā vai tā atsevišķām daļām. Darbi tiek veikti bez maksas. Uz mašīnām, kas pakļautas darbība akcijas, sveces vecā parauga maina pret jaunu.

Tā rezultātā palielinās degvielas patēriņš Opel sabrūk grupa 1.4 motoriem?

Šis форсированный dzinējs ir prasīgs pret degvielas patēriņu Opel. Lietojot низкокачественного benzīna notiek detonācijas, kas noved pie lūzumu, virzuļa gredzenu un to sienas — līdz pat pilnīgai iznīcināšanai virzuļi un palielina degvielas patēriņu Opel.

Visi proves benzīna un eļļas ar cietušo automašīnu liecina klātbūtni benzīnu piemaisījumu smagās naftas frakcijas. Arī mēs esam pētījuši jautājumu firma Mahle — ražotājs virzuļu grupas. Rezultātā viss bija однозначному secinājuma, ka iemesls šādai детонационных bojājumu ir nekvalitatīva degviela un patēriņš degvielas Opel.Firmas speciālisti ir Opel, kas piedāvā izmantot tikai apstiprinātu pēc октановому skaitu, benzīns.

Vai ir servisa biļetens problēmu ar pārnesumus un degvielas patēriņa Opel Astra J?

Jā, ir instrukcija ar numuru 2130. Ieteicams smērvielas шлицов primārās vārpstas kastes, pa kuru pārvietojas releaser gultņu un sajūga disks. Ņemiet vērā, ka problēmas ar pārnesumus var rasties arī sakarā ar ekspluatācijas iemeslu dēļ, kas nav saistīti ar iepriekš aprakstīto palielinot degvielas patēriņu Opel.

Kā atrisināt problēmu ar vibrācijām uz degvielas patēriņu Opel automašīnu Astra H ar motoru 1.6 un 1.8? Kāpēc nebija atsaucams kampaņu, lai aizstātu jauda recirkulācijas klimata uzstādītu degvielas patēriņa Opel?

Parasti vibrācijas ir saistīti ar degvielas patēriņu Opel vaina, dzinēja, vai tā balstiem. Visbiežāk ir vainīgi nagar uz svecēm un problēmas ar aizdedzes spoles. Retāk mēs saskaramies ar засорением degvielas sprauslas.

Uzstādīšana dempferi uz labo disku, uz kuru cer daudzi īpašnieki, no vibrācijas nav atbrīvos. Tā mērķis ir atrisināt problēmu ar degvielas patēriņu Opel ar dažādu garumu pievadu un kas asimetrija vilces uzņemot ātrumu, gan bremzējot, bet ne vairāk.

Kampaņa aizstāt jauda recirkulācijas ilga no 2008. līdz 2010. gadam. Detaļas vecā parauga ar īso asi bez maksas mainījuši uz modificētas, ar garu. Atjauninātie mezgli nonāca uz konveijera 2008. gada rudenī, bet pakalpojumiem tās sāka uzstādīt pavasarī tā paša gada ar degvielas patēriņu Opel. Tiem, kas nav paspējuši veikt remontu akcijas ietvaros, būs jāveic par saviem līdzekļiem.

Kā tiek risinātas problēmas ar ātru noraidījumu, sēdekļu apsildes, aizmugurējo bremžu kluču un течью korpusa termostata uz degvielas patēriņu Opel Astra J?

Visas augstāk minētās vietnes jau ir modernizētas. Ar 2014. gada augustam mainīti тоководы sēdekļu apsildes (tie ir dažādi, atkarībā no veida apdares). Uz automašīnām, kas izdoti agrāk, izplatītāja garantijas aizstāt отказавший apkure atdzimšanu degvielas patēriņu Opel. Izmaiņas aizmugurējie bremžu mehānismi devuši skārušas galvenokārt skavas skavas skavas. Tajā pašā gadā izdots tehniskais biļetens, lai tirgotāji, kas veltīta likvidēt стуков mezglos vecā parauga degvielas izmaksas Opel.

Termostats sastāv no divām полукорпусов: aizmugurējā — metāla, bet priekšējais — no plastmasas. Par spīti baumām, viens un tas pats mezgls mezgls ir novietots degvielas patēriņš ir Opel Astra » J » un » Chevrolet Cruze ar atmosfēras motoru 1.6. Plastmasas daļas pietrūka stingrības. Nesen viņas pēc tiem kopā ar polsterējumu полукорпусов. Atkarībā no konkrētā gadījuma, tirgotājs maina tikai spilventiņu, vai tā vietā, lai gan detaļas instalē jaunākos izdevumus degvielas Opel.

Kā ražotājs risina problēmas darbā ar sistēmu degvielas patēriņa Opel? Kad būs pieejami svaigi programmatūras atjauninājumus?
Mēs jau esam veikuši dažas atjaunināt programmatūru degvielas patēriņa Opel. Ja rodas traucējumi sistēmu pēc tās modifikācijas, ir nepieciešams, sazinieties ar izplatītāju un mūsu klientu atbalsta centru degvielas patēriņu Opel. Tāpēc īpašniekiem mašīnas tiks lūgts apsvērt izmaiņas sarakstā, pirms pieņemt lēmumu.

No kā izriet caurules automātiskās kārbas mašīnām degvielas patēriņš ir Opel Astra » J » un » Zafira Ar?

Teci saistīti ar materiālu caurulīšu, kas neiztur ilgstošu iedarbību ar ļoti zemām temperatūrām. Opel paziņoja pakalpojumu kampaņu 14‑P‑036. Tas paredz bezmaksas nomaiņa cauruļu modificēti, no vairāk морозостойкого un elastīga materiāla degvielas patēriņa Opel.

Ar ko saistīta spēcīga vibrācija apstājoties pie luksofora stāvoklī D selektora automātiskās kārbas? Kāpēc notiek trīce un raustīšanās, kad переключениях pārnesumkārba degvielas patēriņš un Opel?
Visbiežāk vibrācija ir saistīta ar iekļaušanu programmas «pašreizējais» (PR). To var pārbaudīt, novadot selektors manuālo pārslēgšanas degvielas patēriņa Opel: vibrācija vajadzētu samazināties. Citādi bojāts motors vai to atbalstiem.

PIRMDIENA liek hidrotransformators griezties pasīvi: notiek dalīšanās pāri motors — kārba. Tas ir darīts par labu ekoloģiju. Motoros ar automātu spara rata masa ir daudz mazāk masīvs nekā automašīnām ar manuālo pārnesumkārbu. Tādēļ tās lomu kā vibrāciju slāpētāji spēlē hidrotransformators degvielas patēriņa Opel. Programmas «neutral», būtībā izslēdz to — un vibrācijas pieaug. Uz atmosfēras motoriem 1.6 šī problēma ir ļoti izplatīta, un viņa padevās izmaiņām programmatūras degvielas patēriņu Opel. Līdzīgi gadījumi ar турбомоторами 1.4 единичны, tāpēc ražotājs kamēr meklē risinājumus, lai gāzes patēriņu Opel.

Trīce un raustīšanās, pārslēdzot pārnesumus ir daudz iemeslu. Piemēram, ja ļoti zemas vai augstas vides temperatūras šāda uzvedība automātiskās kārbas saka režīmā temperatūras pielāgošana. Programmas vadības un degvielas patēriņu Opel cenšas aizsargāt kastē. Pārnesumu pārslēgšanas notiek paaugstinātā spiedienā eļļas un degvielas patēriņu Opel, ar augstākiem dzinēja apgriezieniem, vai maksimāli ātri, lai izvairītos no slīdēšanas, фрикционов. Kopā tas rada sajūtu triecieniem.

Vēl viens iemesls — adaptācija pārnesumu, mainot autovadītāju braukšanas stila (aktīvais autovadītājs nomainīja mierīga; pēc vienmērīgu kustību pa trasi mašīna iebrauca strauju metropoli). Tomēr raustīšanās ir jāpārtrauc pēc tam, kad pāris reizes uz gāzes pedāļa un samazinot degvielas patēriņu Opel.

Protams, iemesls degvielas patēriņa Opel var būt darbības traucējumi — no zema eļļas līmeņa līdz nodiluma фрикционов. Pie mūsu «automātu» ir paredzēta adaptācija par nodilumu, bet tas būs izlīdzināt grūdieni tikai līdz noteiktam slieksnim.

Kas ražo oriģinālās eļļas GM kas ietekmē degvielas patēriņu Opel?

Eļļas mums ražo vairākas asv un eiropas piegādātājiem, kuru vidū Mobil un Fuchs.

Degvielas patēriņš Opel — tas nav konkrētu produktu, bet pielaide kvalitāti. Viņš var būt piešķirts eļļai uz jebkura pamata, ja ir ievērotas prasības standartu.

Kāpēc degvielas patēriņš Opel Astra H nav skaņas izolācijas kapuci? Kāda iemesla dēļ metāla dzinēja aizsardzība nav ciets un nav aizver no netīrumiem ģenerators degvielas patēriņa Opel?

Nevis parasto skaņas izolācijas šajā automobilī izmantota speciāla iekšējā josla kapuci ar degvielas patēriņu Opel. Tas ir izgatavots gandrīz vienmērīgs un ir kupolveidīgs выштамповки, kas veic akustisko atstarotāju un lēcu. Tas ir pilnīgi pietiekami, lai degvielas patēriņu Opel automašīnām ar benzīna motoru. Pie dīzeļdegvielas modifikācijas papildus paredzēta no ierastās skaņas izolācija. Tā ir pieejama pasūtīšanai un ja ir vēlēšanās, to var uzstādīt uz motora pārsega benzīna dzinējiem. Lai to izdarītu, būs nepieciešams tikai pistongas degvielas patēriņa Opel.

Projektējot datu aizsardzības kartera jebkurš ražotājs vispirms domā par kompromisu starp fizisko aizsardzību agregātu un to pienācīgu dzesēšanas sistēmu degvielas patēriņa Opel. Patiesībā, šis elements nav paredzēta, lai pasargātu no netīrumiem.

Uzstādīšana, vienmērīgs (nav ražotāja) aizsardzības nopietni traucē siltuma režīmu подкапотном telpā. Tas var izraisīt pārkaršanu agregātu un перерасходу degvielas Opel. Īpaši svarīgi tas ir kļuvis par ar advent mūsdienu motoriem un ātrumkārbām, kas arī bez tā nopietni termiski gruntēt. Nav vērts aizmirst arī par izmaiņām spēka struktūru automašīnas virsbūves.

Vai atjaunināt navigācijas karšu patēriņš degvielas Opel?

Jauninājums uzstāda pēc vēlēšanās un rēķina degvielas patēriņu Opel klienta. Ņemiet vērā, ka šāda politika ir un pie daudziem citiem ražotājiem. Protams, ir iespējams noteikt izmaksas, visus nākamos atjauninājumus degvielas patēriņa Opel uzreiz cenu, ņemot vērā iespējas, bet šī pieeja ir tipiska premium segmentā.

Kāpēc pie kastes F17 CR degvielas patēriņa Opel Astra H Caravan ļoti «īsā» piektais pārnesums?

Pārnesumu skaitļi tiek izvēlēti, lai iegūtu optimālu automašīnas veiktspēju, un tas vienmēr ir kompromiss. Caravan ir liela atšķirība starp снаряженной un kuru pilna masa (tukšs un lejupielādēt). Tāpēc, lai iegūtu pieņemamu sakabes ātrgaitas dinamiku un degvielas patēriņu Opel pielietoja «saīsinātas» pārraides, kas, kā reizi, tiek šifrēti indeksā «CR».

Ko nozīmē termins degvielas patēriņš Opel Antara un Chevrolet Captiva?

Vadības blokā pilnpiedziņas sistēmu reģistrēti kods uzmavas savienojuma aizmugurējais vadošais tilta. Citādi sistēma degvielas patēriņa Opel nav normāli strādās. Acīmredzot tieši šo procedūru sauc par «ранжировкой». Tomēr tas nekādi neietekmē degvielas patēriņu Opel pārmaiņas savienojumu aizmugures piedziņas. Joprojām tas notiks ar kādas kavēšanās. Tas tika darīts drošības apsvērumu dēļ un vadāmību, auto, заносе.

Vai ir iespējams, lai samazinātu degvielas patēriņu Opel izmantot motoreļļas ar klasi viskozitātes, ir lielisks no tā, ko iesaka ražotājs?
Kategoriski nav ieteicams lietot eļļas ar neatbilstošu viskozitāti. Rekomendācijas par tās klasēm noteikts lietošanas instrukcijas katram konkrētam auto. Ražotājs turklāt ņem vērā dažādus apstākļus, ekspluatācijas un degvielas patēriņš Opel, līdz ar to aicinām atturēties no eksperimentiem.

Dažas koncesijas automašīnas izraksta lielāks apjoms motoreļļas, ko vēlaties patiesībā. Vai ir iespējams kaut kā ietekmēt šo situāciju ar degvielas patēriņu Opel?

Ražojot automašīnas pastāvīgi iet modernizāciju un dizaina uzlabojumus. Informācija lietošanas instrukcijā īpašniekiem mainās arī degvielas patēriņš Opel. Tādēļ ir iespējams, ka skaits прописанного eļļas var neatbilst konkrētam auto.

Mašīnas īpašniekam var lūgt uzņemšana sia zonu brīdī ielejot eļļu vai jebkuru citu interesantu darbību. Ja uz automašīnu ar degvielas patēriņu Opel izraksta skaidri pārvērtēts šķidruma tilpumu (vairāk kā 0,5 l 4 cilindru dzinējiem), tad sazinieties ar mūsu klientu atbalsta centrs vai pieprasiet недолитую eļļas iepakojumu ielikt bagāžniekā.

Palielinājās degvielas patēriņš Opel

Šis jautājums bieži vien traucē autobraucējiem. Šajā rakstā iepazīsimies ar galvenajiem iemesliem, kāpēc pie auto var palielināties degvielas patēriņš Opel.

Sāksim ar pašu sliktāko variantu — ir problēmas ar dzinēju. Ārēji dzinējs Opel var būt kārtībā, bet dažas sastāvdaļas, kas piedalās cikla dzinēju, var būt bojāti. Piemēram, bojāta aizdedzes svece un skābekļa sensors бензиновом dzinēju vai piesārņota degvielas uzgalis dīzeļdegvielas, var novest pie augstāku degvielas patēriņu Opel.

Iemesli, lai palielinātu degvielas patēriņu

Palielinājās degvielas patēriņš Opel

Šis jautājums bieži vien traucē autobraucējiem. Šajā rakstā iepazīsimies ar galvenajiem iemesliem, kāpēc pie auto var palielināties degvielas patēriņš Opel.

Sāksim ar pašu sliktāko variantu — ir problēmas ar dzinēju. Ārēji dzinējs Opel var būt kārtībā, bet dažas sastāvdaļas, kas piedalās cikla dzinēju, var būt bojāti. Piemēram, bojāta aizdedzes svece un skābekļa sensors бензиновом dzinēju vai piesārņota degvielas uzgalis dīzeļdegvielas, var novest pie augstāku degvielas patēriņu Opel.

Nolietotas riepas Opel

Nelaikā apkope un īsu ceļojumu

Nevajadzīgo vecpuiša gājiens

Staipīga eļļa, salīdzinājumā ar ieteikto, liks dzinēja virzuļi mazāk brīvi pārvietoties, radot pārkarst, un arī palielina degvielas patēriņu Opel.

Bieža kondicioniera izmantošana

Nēsā saķeri

Problēmas ar dzinēju

Braukšana ar nepareizu nodošanu

Jebkurā pielikumus kasešu, dvr, gps navigators, lādētāji прикуривателе — tas viss palielina slodzi uz ģeneratoru un palielina degvielas patēriņu Opel.

Auto ar uzstādītu uz jumta bagāžniekiem, arī ir augsts degvielas patēriņš, Opel, jo bagāžnieki uz jumta, kas ietekmē gaisa plūsmu automašīnas kustības laikā.

Ja износе sajūga diski pārslīd, nevis rotē viens otru. Tas radīs zaudējumus kopējās jaudas, kuru riteņi saņem no dzinēja, samazinot piedziņas efektivitāti un palielinot degvielas patēriņu Opel.

Nevajadzīgo vecpuiša gājiens

Staipīga eļļa, salīdzinājumā ar ieteikto, liks dzinēja virzuļi mazāk brīvi pārvietoties, radot pārkarst, un arī palielina degvielas patēriņu Opel.
Nolietotas riepas Palielinājās degvielas patēriņš Opel

Ražotāji kurināmo izmanto mārketinga trikus paziņojot par ekonomiju высокооктановых benzīna motoriem, patiesībā oktāna skaitlis un piedevas sastāvā benzīna veic citus uzdevumus. Dažās automašīnās tiek piemērota sistēma un start-stop sistēmu, kas automātiski noslāpē pašaizsardzības motora apstāšanās, lai samazinātu degvielas patēriņu Opel un izmeši atmosfērā.

 

OPEL. Kuro sąnaudos mažinimas Opel

OPEL. Как уменьшить расход топлива Опель