MAZDA. Samazinām degvielas patēriņš Mazda

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Mazda samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Mazda Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Mazda sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Mazda padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

Mazda degvielas pateriņš

AKTIVĀTORS palīdz SAMAZINĀT ar Jūsu automašīnas Mazda saistītot IZDEVUMUS ne tikai ar mazāku degvielas patēriņu (DEGVIELAS EKONOMIJA — 20%) bet arī ar STABILU DZINEJA DARBĪBU un tā pastāvīgu profilaksi.

    Rekomendē visiem Mazda modeļiem un visiem degvielas veidiem (GĀZE, BENZINS, DĪZEĻDEGVIELA).

1. Mazda degvielas patēriņa samazināšana par 20 %.
2. Mazda dzinēja jaudas neliela palielināšana.
3. Mazda CO un CH pazemināšana par 30-40 % (tehniskās apskates iziešanas garantija).
4. Vienmērīga un dinamiska Mazda dzinēja darbība.
5. Piededžu samazināšana Mazda vizuļos, cilindros, svecēs, smidzinātājos, katalizatorā un izpūtējos.
6. Vieglāka Mazda dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

DZINĒJS Mazda sāk strādāt LABĀK.

    Kustoties caur Aktivātora magnētiskajiem laukiem, DEGVIELAS struktūra tiek izmainīta, kas nodrošina PILNĪGĀKU un vienmērīgu SADEGŠANU Mazda cilindros.

Aktivātori samazina degvielas blīvumu un biezumu:

1. Tas noved pie sīkāku degvielas daļiņu izveides, nonākot Mazda cilindros.
2. Izsmidzināšanās leņķa palielināšanos nonākot Mazda dīzeļa uzgaļos.
3. Novērš Mazda dīzeļa uzgaļu piesārņošanos.
4. Samazina slodzi Mazda degvielas padeves sistēmu darbībā.

 Kā rezultāts Mazda DZINĒJS strādā daudz LABĀK (it kā jūs būtu uzpildījušies ar ļoti augstas KVALITĀTES DEGVIELU).

     Jūs taču piekritīsiet, ka saskaldīts baļķis DEG daudz LABĀK, nekā vesels… TĀPAT NOTIEK ARĪ AR DEGVIELU! 

 Interesanti, kā parasti šie rādītāji uzrādās uz MAZDA  pēc pirmajiem 10-20 km.

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Mazda modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Mazda padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē Mazda līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Mazda Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

 

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz MAZDA automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

Kā samazināt Mazda degvielas patēriņš

Automašīnu dīleros, sniedzot padomus par to, kā samazināt Mazda CX 7 degvielas patēriņu, ar patēriņu vairāk nekā 9,30 litri / 100 km pilsētas ciklā, vispirms viņi aplūkos tahometra rādījumus un pieņems, ka automašīnā nav ieslēgts palielināts pārnesums. Mazda 6 ar automātisko pārnesumkārbu šāda pamata Mazda patēriņa vērtība būs 9,80 litri. Mazda 3 sedanam-9,90 l / 100 km. Bet, lai saglabātu Mazda patēriņu, auto entuziasts vispirms var izstrādāt vienkāršu un efektīvu stratēģiju un pēc tam veikt dažus tehniskus uzlabojumus.

Paradoksāli: jaudas palielināšana, lai samazinātu Mazda degvielas patēriņš

Pierādīti veidi, kā samazināt Mazda degvielas patēriņš

Paradoksālo metodi nedrīkst sajaukt ar apšaubāmo. Apšaubāmi un nepamatoti veidi, kā samazināt degvielas patēriņu, ir: kontroliera pārkonfigurācija un mikroshēmas regulēšana. Iestatot regulatoru uz samazinātu Turbīnas spiedienu, tas joprojām sāks pūst 1,5 tūkstošus apgriezienu ar spiedienu, pie kura Mazda patēriņš tikai palielinās.

Paradoksāli, Mazda CX 7 degvielas taupīšanas īpašnieka uzdevums ir palielināt motora jaudu, bet ne nomainot vai pārinstalējot boost kontrolieri (turbīnas spiediena regulatoru), bet palielinot Turbīnas kasetni:

Tas dos izejas palielināt ievērojami lielāku ātrumu.
Šādi apstākļi, savukārt, novedīs pie tā, ka turbīna sāks radīt pārmērīgu spiedienu, sasniedzot 2,5 tūkstošus-3,0 tūkstošus apgriezienu.
Līdz brīdim, kad parādās pārspiediens, kontrolieris nepārsūta komandu uz inžektoriem, kas neļaus viņiem palielināt Mazda degvielas patēriņu.
Ar šādām pārmaiņām jaudas pieaugums kļūst par Mazda vēlmi ietaupīt degvielas patēriņu pilsētas ciklā. CX 7 dzinējs darbojas kā atmosfēras, un tajā pašā laikā patērē apjomus, kas ir salīdzināmi ar 2,3 l dzinēju bez turbīnas. Ja ir nepieciešams novērst «blakusparādību», tad to var izdarīt, samazinot Turbīnas impulsu.

Pierādīti veidi, kā samazināt Mazda degvielas patēriņu
Ar neapmierinošiem patēriņa rādītājiem pārbaude parasti sākas ar gaisa filtru stāvokļa novērtējumu un dzesēšanas šķidruma temperatūru, kas nedrīkst būt augstāka par normālu. (Tas jo īpaši attiecas uz dīzeļdzinējiem un benzīna dzinējiem ar degvielas iesmidzināšanas funkciju).

Pēc tam pie 2-3 tūkstošiem apgriezienu un tukšgaitā tiek veikti oglekļa monoksīda mērījumi izplūdes gāzēs. Tas ļauj noteikt motora ietekmi uz Mazda degvielas patēriņa apjomu.

Starp papildu padomiem Mazda degvielas patēriņa ietaupīšanai visbiežāk tiek dzirdēti šādi:
Izvēloties starp dažādiem modeļiem, priekšroka, lai ietaupītu degvielas patēriņu Mazda, citas lietas ir vienādas, būtu jāpiešķir vieglākām un līdz ar to arī ekonomiskām automašīnām. Atzinums ir balstīts uz faktu, ka ar 20 tūkstošdaļu gada nobraukumu ik pēc 500 kg svara palielina Mazda patēriņu par aptuveni 700 litriem.
Palieliniet riepu spiedienu. Riepas, kas pazeminātas par 0,4 atmosfērām, palielina degvielas patēriņu par 10%. Sūknētās riepas par 0,1-0,3 atmosfērām ir vēl efektīvākas Mazda degvielas patēriņa samazināšanā.

Faktori, Kas Ietekmē Mazda Degvielas Patēriņš

Vidēji Mazda crossover patēriņa rādītāji nav tik lieli. Šīs vērtības būtu daudz nopietnākas līdzīgiem citu marku transportlīdzekļiem.

Tomēr, ja šādi skaitļi joprojām nav piemēroti automašīnas īpašniekam, kuram jābrauc galvenokārt pilsētas režīmā, jums jāapzinās faktori, no kuriem atkarīgs arī Mazda degvielas patēriņš:

problēmas strāvas bloka darbībā-nolietots Motors tērē vairāk palīgmateriālu (ieskaitot degvielu un smērvielu);
degvielas inžektoru piesārņojums, kas samazina motora efektivitāti;
transportlīdzekļa braukšanas režīms — jo biežāk vadītājs apstājas vai maina brauciena parametrus (bremzes vai paātrina), jo lielāks ir Mazda degvielas patēriņš;
ekstrēmi ceļojuma apstākļi-pārāk zems vai, gluži pretēji, liels ātrums.

Pieredzējuši autovadītāji jau sen zina Mazda patēriņa atkarību no transportlīdzekļa tehniskā stāvokļa. Tāpēc viņi cenšas mainīt inžektorus laikā un dod priekšroku braukt ārpus pilsētas ar ātrumu vismaz 90-100 km/h. turklāt pietiekami ātrgaitas modelis CX-5 ļauj jums iet daudz ātrāk. Ir arī citas metodes, kā samazināt Mazda izmaksas un automašīnu uzturēšanas izmaksas.

Mazda degvielas patēriņš samazināšanas veidi

Neskatoties uz to, ka crossover ir diezgan ekonomisks transportlīdzeklis, tā Mazda patēriņa rādītāji nav piemēroti visiem īpašniekiem. Lai padarītu Mazda CX 5 patēriņu vēl izdevīgāku, ir vērts ievērot šos ieteikumus:

mēģiniet braukt mierīgāk, bez nevajadzīga paātrinājuma un apstāšanās. Pirmkārt, tas attiecas uz garām sekcijām bez luksoforiem un krustojumiem pilsētai un visiem plakanajiem ceļiem ārpus apdzīvotām vietām;

periodiski apmeklējiet degvielas uzpildes staciju, lai pārbaudītu dzinēja veiktspēju;
veikt datora diagnostiku ik pēc pāris gadiem;
regulāri mainiet degvielas filtrus, ievērojot ieteikumus par nomaiņu-tas ir, apmēram 1 reizi uz 30 tūkstošiem km nobraukuma.
Braukšana ar nemainīgu ātrumu ir viens no pareizākajiem veidiem, kā ietaupīt Mazda degvielas patēriņu. Tomēr nevienu automašīnu nevar sasniegt minimālajos Mazda patēriņa rādītājos, ja tā dzinējs ir nolietojies un tam nepieciešams liels remonts. Lai veiktu šādu darbu, iepriekš pārliecinoties, ka pastāv problēma, ir vērts sazināties ar autoservisa speciālistiem.

Automašīnu diagnostika un kapitālais remonts kā Mazda patēriņa samazināšanas veidi
Ar šādas pārbaudes palīdzību tiek noteikti ne tikai mašīnu bojājumi, bet arī tiek aprēķināts degvielas patēriņš – un vairumā gadījumu tiek atklāts to cēlonis.

Atsakoties diagnosticēt, vadītājs var konstatēt, ka benzīns vai dīzeļdegviela tiek tērēta arvien vairāk, motora radītais troksnis pieaug, automašīnas veiktspēja samazinās.

Saglabājot transportlīdzekli labā stāvoklī, ir iespējams nodrošināt ietaupījumus ne tikai degvielai. CX-5 rūpīga apstrāde, tāpat kā jebkura cita automašīna, palielina lielāko daļu tā vienību ekspluatācijas laiku. Tādējādi samazinās gan degvielas izmaksas, gan jaunu detaļu un palīgmateriālu iegāde.

Šāds kritērijs kā ekonomika bieži vien ir noteicošais faktors, izvēloties automašīnu. Mazda CX-5 zemais patēriņš ir saistīts ar SKYACTIV dzinēja dizainu. Jaunā spēkstacija spēj paaugstināt transportlīdzekļa jaudu, nepalielinot degvielas patēriņu. Saskaņā ar oficiālajiem datiem CX-5 modelis patērē līdz 7,4 litriem degvielas uz 100 km brauciena.

Kas var izraisīt Mazda degvielas pārsniegšanš

Katrs automašīnas īpašnieks var patstāvīgi veikt eksperimentu un aprēķināt Mazda CX-5 reālo patēriņu uz 100 km.

Lai to izdarītu, jums vienkārši jāņem borta datora rādījumi, braucot ar vidējo ātrumu. Pēc 100 kilometru brauciena ir nepieciešams salīdzināt iegūtos datus ar dokumentiem un izdarīt secinājumu.

Ja notiek Mazda degvielas pārtēriņa fakts, tad jums ir jāmeklē problēmas cēlonis.
Viņa var slēpjas:
agresīvs braukšanas stils;
vilces kontroles sistēmu disbalanss, braukšanas stabilizācijas vadība, Motora apturēšana un restartēšana dīkstāves režīmā, reģeneratīvā bremzēšana;
klimata īpašības (biežas temperatūras izmaiņas);
Mazda CX-5 gaisa plūsmas sensora darbības traucējumi.
Izmantojiet tikai augstas kvalitātes degvielas un smērvielas, tad automašīnas «apetīte» nepārsniegs ražotāja regulētās normas.

Kā panākt Mazda degvielas patēriņš samazinājumu

Pat ņemot vērā to, ka lielākais Mazda CX-5 (2,5) patēriņš ir tikai 7,4 litri, ne visi automašīnu īpašnieki ir apmierināti ar šo patēriņa līmeni. Lai to samazinātu, pietiek ar dažiem noderīgiem ieteikumiem:

ja iespējams, neveiciet nevajadzīgas apstāšanās un atteikties no agresīvā braukšanas stila;
regulāri Sazinieties ar degvielas uzpildes stacijām, lai pārbaudītu visu sistēmu piemērotību;
iziet datora diagnostiku vismaz 1 reizi gadā;
Sekojiet acu par degvielas filtriem, veikt to plānoto nomaiņu.

MAZDA. Kuro sąnaudos mažinimas Mazda

MAZDA. Как уменьшить расход топлива Мазда