KIA. Samazinam degvielas patēriņš kia

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš KIA samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā KIA Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs KIA sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš KIA padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

degvielas patēriņš KIA

AKTIVĀTORS palīdz SAMAZINĀT ar Jūsu automašīnas KIA saistītot IZDEVUMUS ne tikai ar mazāku degvielas patēriņu (DEGVIELAS EKONOMIJA — 20%) bet arī ar STABILU DZINEJA DARBĪBU un tā pastāvīgu profilaksi.

    Rekomendē visiem Kia modeļiem un visiem degvielas veidiem (GĀZE, BENZINS, DĪZEĻDEGVIELA).

1. Kia degvielas patēriņa samazināšana par 20 %.
2. Kia dzinēja jaudas neliela palielināšana.
3. Kia CO un CH pazemināšana par 30-40 % (tehniskās apskates iziešanas garantija).
4. Vienmērīga un dinamiska Kia dzinēja darbība.
5. Piededžu samazināšana Kia vizuļos, cilindros, svecēs, smidzinātājos, katalizatorā un izpūtējos.
6. Vieglāka Kia dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

DZINĒJS Kia sāk strādāt LABĀK.

   Kustoties caur Aktivātora magnētiskajiem laukiem, DEGVIELAS struktūra tiek izmainīta, kas nodrošina PILNĪGĀKU un vienmērīgu SADEGŠANU KIA cilindros.

  Kā rezultāts KIA DZINĒJS strādā daudz LABĀK (it kā jūs būtu uzpildījušies ar ļoti augstas KVALITĀTES DEGVIELU).

      Jūs taču piekritīsiet, ka saskaldīts baļķis DEG daudz LABĀK, nekā vesels… TĀPAT NOTIEK ARĪ AR DEGVIELU! 

 Interesanti, kā parasti šie rādītāji uzrādās uz KIA  pēc pirmajiem 10-20 km.

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Kia modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas KIA padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem KIA modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā KIA Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

 

 UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz KIA automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 

KIA. Remonts un APKOPES līdzekļi degvielas patēriņš kia

Ražotājs Kia Motors iesaka īpašnieki pavisam jaunu degvielas patēriņš KIA jāveic apkope, degvielas uzpildes stacija ik pēc 15 tūkst. km .
Saskaņā ar noteikumiem, pirmās trīs degvielas uzpildes stacijas, galvenokārt tikai uz šādām darbībām:
* Diagnostiku atsevišķām vienībām un sistēmas;
* Nomaiņu, dzinēja eļļa un eļļas filtrs;
* Eļļošana, ātrumkārbu (KPP);
* Eļļošana, durvju, bagāžnieka un pārsega slēdzenes;
* Tīrīšanas filtri, piegāde, ventilācijas sistēmu un drenāžas caurumiem ķermeņa.
Tehniskās apkopes KIA pēc 60 tūkst. km ietver plašu darbību, tai skaitā:
* Diagnoze galvenās sastāvdaļas un sistēmas, Kia;
* Nomaiņu, aizdedzes sveces;
* Degvielas filtra nomaiņa;
* Bremžu šķidruma nomaiņa;
* Nomaiņu, dzinēja eļļa un eļļas filtrs;
* Eļļošana, ātrumkārbu (KPP);
* Eļļošana, durvju, bagāžnieka un pārsega slēdzenes;
* Tīrīšanas filtri, piegāde, ventilācijas sistēmu un drenāžas caurumiem ķermeņa.
Prakse rāda, ka tas ir pēc tam, kad automašīnas KIA «apkrāptu» uz ceļiem, vairāk nekā 60 tūkstoši km, var atklāt vairākas rūpnīcas defektiem, kas nav izpaudies ekspluatācijas sākumā. Tādēļ, jo īpaši svarīgi ir jāveic apkope, profesionālā auto servisa šajā posmā «life» no mašīnas.
Turpmāko FAKTS, ka Kia Motors uzskata, ka ir nepieciešams izvietot ik pēc 15 tūkstošiem kilometru, nav daudz atšķiras no pirmās trīs pēc tam, kad palaist no 15, 30 un 45 tūkstošiem km. Bet, kad numuriem odometra liecina, ka auto brauca vairāk nekā 120 tūkst. km, jums ir nepieciešams veikt visaptverošu uzturēšana, piemēram, pēc 60 tūkst. km.

Kia degvielas patēriņš inžektori un radiatoru

KIA degvielas patēriņš mašīnas ir ļoti jutīgi pret kvalitāti, ko ielej tos. Tāpēc, krievijas ekspluatācijas apstākļiem, degvielas sistēmas inžektora un radiatoru var saukt par «vājo punktu» Kia.
Pat neliels daudzums atkritumu, degvielas un citu šķidrumu var novest pie sastrēgumiem, un, kā rezultātā, samazinās jauda (ja mēs runājam par degvielas sistēma) vai pārkaršanas (ja mēs runājam par radiatora) KIA motors.
Tādēļ, tas ir labāk, nevis gaidīt nopietnas ķibeles, un nav taupīt uz regulāru profesionālo pakalpojumu servisa stacijas. Galu galā, kapitālais remonts, KIA motors (kas, trūkstot auto apkope, agrāk vai vēlāk nebūs!) maksās ievērojami vairāk.

Kia degvielas patēriņš Ķermeņa

Dienvidkorejas KIA nav piemērota mūsu klimatam. Ilgi bargās ziemas lielākajā daļā valstu, bieži mainās laika apstākļi un citi faktori, kas negatīvi ietekmē materiāla ķermeņa un citi elementi, kas atrodas saskarē ar vidi. Nemaz nerunājot par » mīļākais ieradums «no krievijas ceļu uzņēmumiem izmantot agresīvas pretapledošanas maisījumi, kas spēj» apēst » jebkuru metālu!
Lai izvairītos no korozijas un iznīcināt organismā, ir ieteicams ik pēc pāris gadiem, lai veiktu uzpildes stacijas šādu procedūru kā anti-korozijas apstrāde KIA ķermeņa .
Apkopes vai nomaiņas var arī prasīt, slēdzenes, Logi, gaismas. Īpaša uzmanība būtu jāpievērš KIA gāzes tvertnes, kuru kalpošanas laiks, skarbu krievu apstākļi reti kad pārsniedz trīs līdz pieciem gadiem.

Degvielas patēriņš kia Motors

KIA transportlīdzekļiem, kas ir aprīkoti ar uzticamu motoru no Mazda. Tomēr, iespējams, pastāv problēmas, kas saistītas ar kļūmes un neveiksmes, dažādu sensori, sadalījuma aizdedzes spoles, sveces.
Lai mašīna kalpotu droši un nekad let jums uz leju, ir vēlams, lai regulāri diagnostika uzpildes stacijas .

Elektriķis degvielas patēriņš kia

Pieredze operāciju KIA liecina, ka automašīnas ar šo zīmolu ir gadījumi bloķēšanas sistēma, slēdzenes, durvis, elektriskie diski, spoguļi, regulatoru lukturi . Tātad, periodiski jāpārbauda, elektropreces, degvielas uzpildes stacijas, nebūs lieks.

Darbojas degvielas patēriņš kia 

Valsts krievijas autoceļiem ir labi zināms. Tāpēc nebrīnieties, ka KIA bieži «lidot» bremžu diski, amortizatori, stūres uzgaļi, vada un gultņi. Tas ir gandrīz nepieciešams, lai pateikt, kādas katastrofālas sekas var izraisīt kādu negadījumu. It īpaši valstī ar ātrumu!
Tātad, par jūsu pašu drošību un drošību citiem satiksmes dalībniekiem, tas ir ieteicams iekļaut gada plānu, ne tikai izlīdzinājumu , bet arī pārbaudīt bremžu diskus . Un, ja iespējams,-visaptveroša diagnozi pastaigas uzpildes stacijas .
Jāpiebilst, ka saskaņā ar statistikas datiem, Kia amortizatori, spēj strādāt līdz 40 tūkst. km nobraukuma bez negadījumiem, bremžu trumuļi — līdz 150 tūkst. km nobraukumu.

Degvielas patēriņš kia Pārvades

Viens no» vājie punkti » Kia var saukt par sajūga cilindru . Pēc tam, kad mašīna iztur vairāk kā 100 tūkstošus, šim mezglam var sākt tecēt. Ir vērts atcerēties šo un savlaicīgi pārbaudīt pārvades uzpildes stacijas .

Kia degvielas patēriņš pārnesumkārba

Pārbaude un diagnostika KIA pārvads ir viena no izplatītākajām problēmām, ar kurām īpašnieki automašīnas ar šo zīmolu ir pagrieziena uz auto remonts. Tomēr, bieži vien, tie nāk automazgātava, kad KIA jau bija dažas īpašas problēmas: kļūme elektronikā, deformācijas gumijas uzgaļi, nēsā synchronizers, vai citus elementus, kas ļauj strādāt pārnesumkārbu.
Bet, protams, tas ir labāk, nevis gaidīt problēmas, un ievērot ieteikto Kia Motors ziņā, diagnostika un tehniskā apkope . Tā ir garantija, ka jūsu KIA būs uzticami kalpos jums daudzus gadus.

Funkcijas degvielas patēriņš KIA auto remonts

Ja jūs pievērst uzmanību reitingus auto uzņēmumiem pasaulē, korejiešu KIA pārliecinoši ieņem septīto vietu. Kā vairākkārt atzīmēja, automobiļu eksperti, tādas priekšrocības kā plašu, oriģināls dizains, saprātīgas izmaksas, pieņemamu cenu, rezerves daļu katalogs par KIA, iepriekš ne tikai liels pieprasījums pēc automobiļiem, šīs ražotājs , bet arī «apspiešanu» konkurentiem šajā segmentā ir zemas izmaksas transportlīdzekļiem.
Ņemot vērā šādu mirkli, remonts KIA auto, vispirms ir nepieciešams, lai pastāstītu par motoru, kas ir «sirds» katram transportlīdzeklim. Ņemot vērā faktu, ka jaudas motoru, ir atkarīgs ne tikai ātrumu, automašīnas, bet arī daudzi citi punkti, remonts, problēmas gadījumā vai pilnīgu neveiksmi, jums ir nepieciešams, lai uzticas tikai speciālisti, kuriem ir attiecīgas zināšanas un pieredze. Turklāt, remonts, motora, tas ir svarīgi izvēlēties degvielas uzpildes STACIJĀM, kas ir datoru iekārtas diagnostikai.

Tāpat ir vērts pievērst uzmanību uz to, ka KIA īpašnieki var saskarties ar tādām problēmām kā degvielas patēriņš un slikta paātrinājumu. Lai atrisinātu šo problēmu, būs arī nepieciešams remonts KIA, kas būs flush inžektora. Katrs meistars teiks, ka inžektora prasa visvairāk rūpīga attieksme, jo mēs runājam par spēcīgu ietekmi uz ekspluatāciju, degvielas sistēmas. Saskaņā ar vidējo standartu, neatkarīgi no tā, kāda modeļa KIA ir jautājums, mazgāšana jāveic ik pēc trīsdesmit tūkstoši kilometru.

Īpaša uzmanība būtu jāpievērš nomaiņa rezerves daļas KIA automašīnas. Kā atzīmē automotive ekspertiem, lai izvairītos no problēmas ar veiktspēju, auto, jums ir nepieciešams iegādāties rezerves daļas tikai no uzticamiem pārdevējiem, kur liels katalogs, rezerves daļu oriģināliem un kopijām.

Arī eksperti jāmaksā uzmanību uz to, ka, lai» uzlādētu » KIA auto, neatkarīgi no to izmaiņām un modeli, jums ir nepieciešams, lai izmantotu tikai augstas kvalitātes degviela, kas ir augstas pakāpes attīrīšana no piemaisījumiem. Tas palielina laiku starp regulāriem remonts, auto.

Un, protams, ļoti bieži īpašniekiem, KIA degvielas patēriņš automašīnas, mēģiniet, lai pārbaudītu stabilitāti automašīnu uz ceļiem, šajā gadījumā, automašīnām, bieži vien nokļūt remonts. Un šo, tas ir iespējams, lai izvairītos no.

KIA. Kuro sąnaudos mažinimas KIA

KIA. Как уменьшить расход топлива КИА