HYUNDAI. Samazinām degvielas patēriņš Hyundai

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Hyundai samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Hyundai Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Hyundai sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Hyundai padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

  Aktivātori uzstāda uz visiem Hyundai modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

Aktivatorus ir viegli uzstādīt, tie dažu minūšu laikā tiek uzstādīti uz Hyundai degvielas PADEVES šļūtenis:

1. Hyundai degvielas patēriņš tiek samazināts par 20%.
2. Neliels Hyundai dzinēja jaudas pieaugums.
3. Pagarina Hyundai dzinēja kalpošanas laiku.
4. Oglekļa monoksīda un citu piesārņotāju saturs Hyundai izplūdes gāzēs (CO un CH) tiek samazināts par 30-40%.
5. Stabila un dinamiska Hyundai dzinēja darbība.
6. Samazina kvēpu un oglekļa nogulšņu veidošanos uz Hyundai virzuļiem, cilindriem, aizdedzes svecēm, degvielas inžektoriem, katalizatora un izplūdes caurulēm.
7. Pagarina Hyundai katalizatora, lambda zondes, aizdedzes sveces un Hyundai degvielas iesmidzinātāju kalpošanas laiku.
8. Vieglāka Hyundai dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

Tādā veidā Jūsu Hyundai dzinējs darbosies daudz labāk (it kā Jūs uzpildītu Hyundai automašīnu ar ļoti kvalitatīvu degvielu).

Samazina Hyundai degvielas patēriņu par 20%.

   Aktivators smalki un vienmērīgi atdala un izplata degvielas daļiņas, kas nodrošina visefektīvāko degšanu Hyundai dzinējā.          Degvielas molekulas vieglāk sadalās un labāk reaģē ar skābekli, kā rezultātā samazinās Hyundai degvielas patēriņš.

Hyundai patēriņš

  Hyundai degvielas Aktivators ģenerē 10 (desmit) magnētiskos laukus, kas, šķērsojot degvielu, pārtrauc saites starp ogļūdeņraža molekulām un samazina to lielumu. Tas atvieglo sajaukšanos ar skābekli un nodrošina efektīvāku un tīrāku sadedzināšanu.

degviela Hyundai dzinēja cilindros

Iedomājieties, kā Jūsu Hyundai dzinējs darbojas ar ļoti labu degvielu…
Tas ir, izrādās pilnīgi atšķirīga (labāka) degviela Hyundai.

Hyundai patēriņa samazināšanaSasmalcināta malka sadedzina daudz labāk nekā veseli baļķi… Tas pats notiek ar automašīnas degvielu Hyundai dzinēja cilindros.Hyundai degviela

   Tā rezultātā Hyundai dzinējs darbojas efektīvāk un rada lielāku jaudu, kas samazina Hyundai degvielas, kā arī ogļūdeņražu (CH), oglekļa monoksīda (CO) un slāpekļa oksīdu patēriņu no Hyundai izplūdes gāzēm.
  Jūsu Hyundai izplūdes caurule, turbos un katalītiskais neitralizators kalpos daudz ilgāk, pateicoties tīrām Izplūdes gāzu emisijām, bez tīrīšanas vai nomaiņas.

Hyundai uzstādītie Aktivatori samazina degvielas blīvumu un viskozitāti:

1. Tas noved pie mazāku degvielas daļiņu veidošanās, nodrošina labu izsmidzināšanu un sadegšanu Hyundai dzinēja cilindros.
2. Degviela labāk aizdegas un vienmērīgi sadedzina, kas nodrošina vienmērīgu un bezdūmu Hyundai dzinēja darbību.
3. Samazina nogulsnes degvielas iesmidzinātājos un oglekļa nogulsnes Hyundai aizdedzes svecēs un cilindros.
4. Tas atvieglo Hyundai degvielas padeves sistēmu darbību.
5. Palielina Hyundai degvielas sistēmu uzticamību un kalpošanas laiku.

   Tas viss noved pie labākiem degvielas sadegšanas apstākļiem Hyundai cilindros.
   Degviela ar Aktivatoriem pilnīgāk sadedzina Hyundai motorā un neatstāj oglekļa nogulsnes uz virzuļiem, cilindriem un aizdedzes svecēm.

degviela pilnīgāk sadedzina Hyundai motorā

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Hyundai modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

     UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Hyundai padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Hyundai modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Hyundai Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

 

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz HYUNDAI automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 

Katrai automašīnai ir savas tehniskās īpašības, priekšrocības darbībā un, diemžēl, trūkumi. Šodien automobiļu tirgus ir ļoti populārs zīmols Hyundai, un līdz ar to Hyundai remonts: tipiska vaina ir populāra tēma izskatīšanai.
Šī automašīna arvien vairāk ir kļuvusi par vietējiem auto entuziastiem. Viņus piesaista tā uzticamība, izturība un, pats galvenais, pieejamība. Bet mašīna ir sarežģīts mehānisms, kas prasa pastāvīgu aprūpi un kontroli. Laika gaitā dažas daļas neizdodas, un tādēļ, ja nepieciešams, ir nepieciešama pārbaude un nomaiņa.
Specializētie tehniskie centri šodien piedāvā visaptverošu pakalpojumu degvielas patēriņš Hyundai, pateicoties kuru jūsu iecienītākā automašīna vienmēr būs noderīga.
Tomēr ir pieejami vairāki preventīvi pasākumi pašizpildīšanai.

Standarta procedūras automašīnas uzturēšanai degvielas patēriņš Hyundai, lai izvairītos no bojājumiem:

* Regulāra motora pārbaude un tās savlaicīga apkope.
* Savlaicīga eļļas un eļļas filtru Nomaiņa pēc katriem 10 tūkstošiem km.
* Aizdedzes sveces nomaiņa (ik pēc 20 tūkstošiem km).
* Eļļas maiņa pārnesumkārbā(pēc 90 tūkstošiem km).
* Kvalitatīvas degvielas izmantošana.

Apdrošināt pret lūzumu jūs nevarēsiet neviens, bet, lai pagarinātu dzīvi un izvairītos no kapitālremonta, veicot šīs vienkāršās darbības jūsu spēkos.

Kādas ir visbiežāk sastopamās degvielas patēriņš Hyundai kļūdas?

Visbiežāk šī zīmola īpašnieki saskaras ar dzinēja, vadības sistēmas un piekares problēmām, un dažreiz ir vāja izturība pret koroziju. Šādi modeļi ir visvairāk pakļauti bojājumu riskam:

Degvielas patēriņš Hyundai TUCSON:

* Svilpšana no jostām — nav pakļauta korekcijai, ir dizaina iezīme;
* Neuzticams dzesēšanas radiators un starteris-laika gaitā nepieciešams remonts vai detaļu nomaiņa;
* Iespējama korozija durvju apakšējā malā.

HYUNDAI TUCSON:
* Motora vārsta vāka blīvējuma noplūde;
* Modeļa vājais punkts ir lambda zonde.
* Ātri pārtrauc dzesēšanas radiatoru ;
* Ierobežots aizmugurējo amortizatoru kalpošanas laiks (pēc 40 tūkstošiem nobraukuma jāmaina);
* Korozija sākas durvju un bagāžas nodalījuma apakšējās malās.

Degvielas patēriņš Hyundai SONATA:

Iespējamie pārvades piedziņas vārpstas sensora apgriezienu skaita pārtraukumi; kloķvārpstas sensors;
* Ātri izjauciet stabilizatorus un silentblocks sviras ar biežu bagāžas iekraušanu.
Zināšanas par konkrēta modeļa trūkumiem, savlaicīga apelācija automašīnu centrā, kas piedāvās gar ceļu, piemēram , gumijas glabāšana Dolgoprudnijā, ļaus laiku identificēt un novērst problēmas.
Pārraide
Degvielas patēriņš Hyundai modeļi ir pieejami tirgū gan ar manuālo, gan automātisko pārnesumkārbu. Tās darbības periods jebkurā modelī ir pietiekami augsts bez papildu apkopes. Bet ir daži trūkumi:
* gultņu troksnis;
* diferenciālo zobratu pārnesumu nodilums;
* atlaidiet gultņu vadotnes nodilumu;
* Sajūga iepakojuma iznīcināšana un atbalsta bukses nodilums. Nepieciešama pilnīga automātiskās pārnesumkārbas pārveidošana.

Šīs kļūdas izpaužas galvenokārt pēc 50-60 tūkstošiem nobraukumu. Izmantojot modeli, uzticamāka Sonata, grandeur, Tucson, Santa Fe, H-1 utt.
Veidot konstruktīvu un tehnoloģisko shēmu modeļiem šo zīmolu ir ļoti vienkārši. Inžektora tipa dzinēji, kas aprīkoti ar virkni Hyundai, atbilst uzticamības un ekoloģijas prasībām. Tomēr pat visuzticamākie profilaktiskās pārbaudes Dzinēji. Nav izņēmuma un Hyundai automašīnas. Savlaicīga apkope nākotnē novērsīs problēmas ar ļoti dārgu dzinēju remontu Hyundai.

Dzinēja remonts degvielas patēriņš Hyundai

Strukturāli Hyundai dzinēja, kā arī citu ārzemju automašīnu remonts ir tehniski sarežģīts, jo tas prasa ne tikai īpašas zināšanas, bet arī lielu darba apjomu. Tam nepieciešams apmācīts personāls, īpaši instrumenti un augstas kvalitātes oriģinālās rezerves daļas un sastāvdaļas.
Neskatoties uz Hyundai inžektora tipa dzinēju augstu uzticamības pakāpi, tie bieži vien neizdodas, piepildot automašīnas ar zemas kvalitātes degvielu energosistēmas defektu dēļ. Līdzīgas sekas rodas līcī dzinēja karterī, kas ir zemas kvalitātes vai neatbilst Motoreļļas ekspluatācijas noteikumiem.

Dzinēju remonta veidi degvielas patēriņš Hyundai

Šim zīmolam ir vairāki motora remonta veidi:
Kārtējie remontdarbi.
Vidējā darba sarežģītība.
Kapitālais.

Pašreizējie Renovācijas darbi, kuru mērķis ir novērst nelielus defektus, izmantojot automašīnu Hyundai kā transportlīdzekli un paplašinātu izmantošanu. Remonta atsevišķie komponenti var atšķirties atkarībā no darbības ilguma, laika apstākļiem, darbības klimata zonām un degvielas un eļļu kvalitātes.
Vidēja sarežģītības remontdarbi ir pasākumu īstenošana, lai nomainītu vai atjaunotu dažas dzinēja daļas, līdz daļējai Dzinēja demontāžai, bet jaudas bloka Demontāža netiek veikta.
Dzinēja Hyundai Kapitālais remonts-demontētā Dzinēja remonts ar pilnīgu demontāžu un komponentu nomaiņu ar jaunām vai atjaunotām oriģinālajām rezerves daļām. Tas ir nepieciešams gadījumā, ja barošanas blokam ir nopietni samazināti dinamiskie parametri. Pirms kapitālremonta tiek veikta motora diagnostika, kuras laikā tiek apkopots nepieciešamo darbu saraksts, kas jāveic. Remonta darbi tiek veikti stingrā saskaņā ar tehnoloģisko procesu, un sastāv no pārbaudes darbu:
elektronisko ierīču funkcionalitātes kontrole, izmantojot datora tipa diagnostiku;
Hyundai motor mehāniskie un elektriskie sensori;
«spilvenu», uz kuriem ir uzstādīts motors, izmantojamība;
indeksa mērīšana kompresijas cilindros ;
motora virzuļu kvalitāte;
aizdedzes sveces defekti;
Cilindra galvas kvalitātes stāvoklis (visbiežāk nepieciešams cilindru bloka urbšana);
eļļas spiediena parametri dzinējā;
vārstu kvalitatīvais stāvoklis.
Solaris 2011 (Sedans, Hečbeks), ix20 2011, i30 (hečbeks, īpašums), 2012 jauns i30, Veloster 2012, jauns Elantra 2011, jauns Sonata, Genesis coupe, Genesis, 2011, Equus, auto ix35, Santa Fe, iX55, h-l
Krievija (TAGAZ tirdzniecības tīkls): accent (LPR), Sonata, Santa Fe classic, porter
Eiropa: SDO, i20, ix20, i30 jauns 2012 (Hečbeks), ar kapuci Veloster, i40 aizmugurē (vagons), auto ix35, Santa Fe, ix55, h-l
Dienvidkoreja: accent 2011 (RB), i30 (hečbeks), 2011 Avante, Avante 2011 hibrīds, Sonata, i40 2011, grandeur 2011, Genesis 2011, Genesis coupe, Equus, Taxon IX, Santa Fe, Veracruz, Starex/ N-L, N-100 / porter II in
Ziemeļamerika: Accent 2011, Elantra 2011, Jaunā Azer Sonata 2011, Genesis, Genesis Coupe, Tucson, Santa Fe, Veracruz

HYUNDAI. Kuro sąnaudos mažinimas Hyundai

HYUNDAI. Как уменьшить расход топлива Hyundai