NISSAN. Samazinam degvielas patēriņš Nissan

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Nissan samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Nissan Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Nissan sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Nissan padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

Aktivātori uzstāda uz visiem Nissan modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

Aktivatorus ir viegli uzstādīt, tie dažu minūšu laikā tiek uzstādīti uz Nissan degvielas PADEVES šļūtenis:

1. Nissan degvielas patēriņš tiek samazināts par 20%.
2. Neliels Nissan dzinēja jaudas pieaugums.
3. Pagarina Nissan dzinēja kalpošanas laiku.
4. Oglekļa monoksīda un citu piesārņotāju saturs Nissan izplūdes gāzēs (CO un CH) tiek samazināts par 30-40%.
5. Stabila un dinamiska Nissan dzinēja darbība.
6. Samazina kvēpu un oglekļa nogulšņu veidošanos uz Nissan virzuļiem, cilindriem, aizdedzes svecēm, degvielas inžektoriem, katalizatora un izplūdes caurulēm.
7. Pagarina Nissan katalizatora, lambda zondes, aizdedzes sveces un Nissan degvielas iesmidzinātāju kalpošanas laiku.
8. Vieglāka Nissan dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

Tādā veidā Jūsu Nissan dzinējs darbosies daudz labāk (it kā Jūs uzpildītu Nissan automašīnu ar ļoti kvalitatīvu degvielu).

Samazina Nissan degvielas patēriņu par 20%.

    Aktivators smalki un vienmērīgi atdala un izplata degvielas daļiņas, kas nodrošina visefektīvāko degšanu Nissan dzinējā. Degvielas molekulas vieglāk sadalās un labāk reaģē ar skābekli, kā rezultātā samazinās Nissan degvielas patēriņš.

Nissan patēriņš

  Nissan degvielas Aktivators ģenerē 10 (desmit) magnētiskos laukus, kas, šķērsojot degvielu, pārtrauc saites starp ogļūdeņraža molekulām un samazina to lielumu. Tas atvieglo sajaukšanos ar skābekli un nodrošina efektīvāku un tīrāku sadedzināšanu.

degviela Nissan dzinēja cilindros

Iedomājieties, kā Jūsu Nissan dzinējs darbojas ar ļoti labu degvielu…
Tas ir, izrādās pilnīgi atšķirīga (labāka) degviela Nissan.

Nissan patēriņa samazināšanaSasmalcināta malka sadedzina daudz labāk nekā veseli baļķi… Tas pats notiek ar automašīnas degvielu Nissan dzinēja cilindros.Nissan degviela

   Tā rezultātā Nissan dzinējs darbojas efektīvāk un rada lielāku jaudu, kas samazina Nissan degvielas, kā arī ogļūdeņražu (CH), oglekļa monoksīda (CO) un slāpekļa oksīdu patēriņu no Nissan izplūdes gāzēm.
  Jūsu Nissan izplūdes caurule, turbos un katalītiskais neitralizators kalpos daudz ilgāk, pateicoties tīrām izplūdes gāzu emisijām, bez tīrīšanas vai nomaiņas.

Nissan uzstādītie Aktivatori samazina degvielas blīvumu un viskozitāti:

1. Tas noved pie mazāku degvielas daļiņu veidošanās, nodrošina labu izsmidzināšanu un sadegšanu Nissan dzinēja cilindros.
2. Degviela labāk aizdegas un vienmērīgi sadedzina, kas nodrošina vienmērīgu un bezdūmu Nissan dzinēja darbību.
3. Samazina nogulsnes degvielas iesmidzinātājos un oglekļa nogulsnes Nissan aizdedzes svecēs un cilindros.
4. Tas atvieglo Nissan degvielas padeves sistēmu darbību.
5. Palielina Nissan degvielas sistēmu uzticamību un kalpošanas laiku.

   Tas viss noved pie labākiem degvielas sadegšanas apstākļiem Nissan cilindros.
   Degviela ar Aktivatoriem pilnīgāk sadedzina Nissan motorā un neatstāj oglekļa nogulsnes uz virzuļiem, cilindriem un aizdedzes svecēm.

degviela pilnīgāk sadedzina Nissan motorā

 Interesanti, kā parasti šie rādītāji uzrādās uz NISSAN  pēc pirmajiem 10-20 km.

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Nissan modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

     UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Nissan padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Nissan modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Nissan Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

          Ražojam un realizējam no 2008 gada.     

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz NISSAN automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

 

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 

Kļūdas, mēģinot samazināt Nissan degvielas patēriņš.

1. Bojāts skābekļa sensors (lambda zonde)

Lambda zonde, kā likums, nomirst pēc 100-120 t. km nobraukuma. Šī sensora īsāks kalpošanas laiks ir iespējams arī benzīna sliktas kvalitātes vai svina benzīna izmantošanas dēļ. Šāds Benzīns sadegšanas laikā veido lielu daudzumu svina oksīda, kas veiksmīgi nokļūst sensora jutīgajos elementos, tādējādi izkropļojot tā rādījumus. Sensora mazgāšana ortofosforskābē var nedaudz «pagarināt Nissan lambda zondes dzīvi».

No tā aptuvenais Nissan degvielas patēriņš pieaugums ir (10-40)%

2. Nissan temperatūras sensors vai tā ķēde ir bojāta degvielas patēriņš Nissan

No otras puses, termistors (termistors) tiek izmantots kā temperatūras sensors. Motora darbība ievērojami ir atkarīga no šī sensora. ECU, pamatojoties uz temperatūras rādījumiem, noplicina vai bagātina degvielas maisījumu. Šim sensoram ir divi vadi un tas atrodas motora priekšpusē, labajā pusē, Cilindra galvas apakšā (kustības virzienā).

Ja jums ir aizdomas par šī sensora darbības traucējumiem, vienkāršākais veids ir noņemt savienotāju no šī sensora un uzraudzīt plūsmu. Vadības bloks pārslēgsies uz apvedceļa darbības režīmu (vidējie temperatūras rādījumi), tādējādi ievērojami bagātinot darba maisījumu, kā rezultātā — degvielas patēriņa pieaugumu. instrumentu panelī iedegsies «pārbaude». Tas iziet pats pēc nedēļas ilga brauciena ar apkalpojamu (pieslēgtu) sensoru. Drošāks veids, kā pārbaudīt sensoru, ir noņemt to no automašīnas un pārbaudīt pretestības atkarībā no temperatūras

No tā aptuvenais Nissan degvielas patēriņš pieaugums ir (20-40)%

3. Nissan degvielas patēriņš dzinējs nesasilda līdz darba temperatūrai.

Ļoti bieži šī parādība tiek novērota, ja termostats nedarbojas. Tās Atvēršanas temperatūra ir atšķirīga (atkarībā no klimata, kurā automašīna tika sagatavota) un ir 82 grādi C, 88 grādi C. Šajā temperatūrā vārstam vajadzētu atvērt. To ir viegli pārbaudīt: noņemiet termostatu no automašīnas, nostipriniet vītni starp membrānu un korpusu un novietojiet vārstu apkures ūdenī. Protams, jums ir nepieciešams termometrs, lai kontrolētu temperatūru. Tiklīdz vārsts nokrīt apakšā (vītne tiek atbrīvota), mēs varam pieņemt, ka tajā brīdī tas ir atvērts. Bloķēšanas temperatūrai jābūt 5 grādiem C zemāk.

Nissan Bluebird Sylphy un tā tamlīdzīgi ir ļoti labi līdzsvarota siltuma apmaiņa, un dzinējam ir augsta efektivitāte. Aukstā sezonā nav viegli «iedarbināt» ventilatoru (bez iedarbināšanas). Lai to izdarītu, ir nepieciešams ielādēt Nissan motoru labi (garš pacelšanās, novirze).

Aptuvenais Nissan degvielas patēriņš pieaugums — (5-10)%

4. Nissan degvielas patēriņš gaisa plūsmas sensors vai tā ķēde ir bojāta

Lielākā daļa Nissan modeļu ir aprīkoti ar piecu vadu masas gaisa plūsmas sensoru (DMRV, MAF sensors). Atšķirībā no Nissan Almera, Nissan Sylphy sensors satur termoreaktīvu elementu. Nissan Almera to veic ar atsevišķu sensoru.

Šī sensora stāvoklis arī ievērojami ietekmē Nissan degvielas patēriņu. Galu galā, ja sensors parāda, ka 0,1 kubikmetru gaisa ir nokļuvis kanālā uz laika vienību, tad sprauslas impulsa platums šajā brīdī aprēķinās Nissan degvielas daudzumu šim tilpumam… ir skaidrs, ka ar nepareizu (izkropļotu) šī sensora nolasījumu darba maisījuma sastāvs nebūs ideāls. Par 1 Nissan degvielas daļu jābūt 14,7 air akcijām. DMRV iebūvētais siltuma sensors parāda arī ļoti svarīgu sajaukšanas sastāvdaļu: auksts gaiss + sauss ir ideāls sajaukšanai. Galu galā aukstu gaisu var saspiest vairāk nekā karstu gaisu (Boyle-Marriott likums), karstais gaiss tiek paplašināts tik labi, kas nozīmē, ka šajā gadījumā būs vairāk oksidētāja -> tāpēc mēs ielej vairāk darba šķidruma (Nissan degviela). Motora jauda ir tāda pati, bet deva lielāku jaudu.

Aptuvenais Nissan degvielas patēriņš pieaugums ir (3-7)%

5. Nissan degvielas patēriņš gaisa filtrs ir aizsērējis

Šeit viss ir vienkāršs. Ja gaisa spilvens ir ļoti aizsērējis, tas nozīmē, ka virzulim ir grūtāk «sūkāt» nepieciešamo gaisa daļu. Protams, viņš saņems pareizo summu, bet tajā pašā laikā viņam būs ievērojama pretestība no filtra. Un jebkura pretestība ir lielāks spiediens uz akseleratora pedāli. Lai gan tas ir netiešs faktors Nissan degvielas patēriņa palielināšanā, tas joprojām notiek.

Tam jāietver arī slikti piepūstas riepas, smagā automašīnu slodze, sliktas kvalitātes benzīns, aizsērējis Degvielas filtrs, aizsērējis katalizators, vāja dzirksteļaizdedze (sliktas sveces).

Aptuvenais Nissan degvielas patēriņš pieaugums — (2-5)%

6. Nissan elektroenerģijas patērētāji

Ja jūs iekļaujat visus (standarta) elektroenerģijas patērētājus, Jūs saņemsiet ļoti ievērojamu slodzi uz Nissan dzinēju, kā rezultātā-lielāku Nissan degvielas patēriņu. Aprēķināsim:

— divi tuvās gaismas lukturi: 55 + 55 = 100W

— Priekšējie un aizmugurējie izmēri: 3+3+5+5 = 16 OT

— radio: 50 W

— apsildāmi sēdekļi: 120 vati.

— sildītāja ventilators: 100W

— vējstikla mazgātāja Motors: 15W

— lampas un instrumenti instrumentu panelī: 15 W

— aizmugurējā loga apsilde: 240 W

— miglas lukturi: 75 + 75 = 100W

Tas ir kaut kas, bez kura automašīna var viegli pārvietoties. Kopā: 756 vati. Protams, mūsu dzīvei nevajadzētu liegt šīs ērtības, bet tomēr, uzziņai-tas palielinās Nissan degvielas patēriņu.

Es arī ņemšu gaisa kondicioniera kompresoru šeit. Bija prakse:

— Nissan degvielas patēriņš tukšgaitā bez gaisa kondicionēšanas: 0,7-0,8 litri / stundā

— Nissan degvielas patēriņš tukšgaitā ar gaisa kondicionēšanu: 1,3-1,4 litri / stundā

Mērījumi tika veikti, izmantojot skeneri un OBD-II saskarni.
Gandrīz 80%! Lielā ātrumā šis skaitlis noteikti samazināsies, un ventilatori darbosies mazāk (pūš radiatoru ar gaidāmo gaisa plūsmu), un Nissan dzinēja jauda palielināsies. Bet dīkstāvē… tādi ir briesmīgi skaitļi…

Aptuvenais Nissan degvielas patēriņš pieaugums — (1-3)%

7. Nissan automašīnas aerodinamiskā veiktspēja

Novietojiet sev modernu spārnu garāžā, modernu sānu aizsardzību no netīrumiem (dubļusargi) un kaut ko citu, tikai šķietami pozitīvu, un nekavējoties iegūstiet milzīgu automašīnas aerodinamisko īpašību samazināšanos. Jā, ar ātrumu līdz 50 km / h tas gandrīz nespēlēs nekādu lomu, bet, dodoties garā ceļojumā ar vidējo ātrumu 100 km / h, jūs palielināsiet Nissan degvielas patēriņu par 1-2 litriem!

Aptuvenais Nissan degvielas patēriņa pieaugums — (10-20)%

8. Eļļa degvielas patēriņš Nissan

Tauki ir pastāvīgi sacīkšu jūsu dzinēja zarnās. Jo viskozāka ir eļļa, jo parasti tā nodrošina labāku eļļas plēvi uz berzes detaļu virsmām un attiecīgi mazāku detaļu nodilumu un ilgāku motora «dzīvi». Bet šeit ir vēl viens punkts. Nissan eļļas sūknis caur sistēmu vada 2 litrus eļļas. Eļļas sūkņa radītās slodzes ir ļoti, ļoti augstas. Viņam ir jāpiespiež eļļa caur visiem kanāliem, kuru atstarpe ir simtiem mikronu + slodzes no Nissan degvielas darba maisījuma sadedzināšanas. Spiediens, ko eļļas sūknis attīsta (bez slodzes!):

600 apgr. / min: 0.69 atm

2000 apgr. / min: 2.84 atm

6000 apgr. / min: 4.22 atm

Šajā gadījumā ļaujiet motoram strādāt ar šķidru eļļu vismaz vasarā. Ar eļļu ar zemāku viskozitāti. Un Viņam atmosfēras Nissan dzinējs ir pietiekami 5W-30. Vismaz šo eļļu Nissan iesaka siltajā sezonā par «degvielas ekonomiju».

Attiecībā uz» karstajām » valstīm tie ir 20W-40 un 20W-50.

Izmantojot 20W-50 eļļu, Nissan degvielas patēriņš ir ievērojami samazināts.

NISSAN. Kuro sąnaudos mažinimas Nissan.

NISSAN. Как уменьшить расход топлива Ниссан