MITSUBISHI. Samazinām degvielas patēriņš Mitsubishi

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Mitsubishi samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Mitsubishi Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Mitsubishi sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Mitsubishi padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

Aktivātori uzstāda uz visiem Mitsubishi modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

Aktivatorus ir viegli uzstādīt, tie dažu minūšu laikā tiek uzstādīti uz Mitsubishi degvielas PADEVES šļūtenis:

1. Mitsubishi degvielas patēriņš tiek samazināts par 20%.
2. Neliels Mitsubishi dzinēja jaudas pieaugums.
3. Pagarina Mitsubishi dzinēja kalpošanas laiku.
4. Oglekļa monoksīda un citu piesārņotāju saturs Mitsubishi izplūdes gāzēs (CO un CH) tiek samazināts par 30-40%.
5. Stabila un dinamiska Mitsubishi dzinēja darbība.
6. Samazina kvēpu un oglekļa nogulšņu veidošanos uz Mitsubishi virzuļiem, cilindriem, aizdedzes svecēm, degvielas inžektoriem, katalizatora un izplūdes caurulēm.
7. Pagarina Mitsubishi katalizatora, lambda zondes, aizdedzes sveces un Mitsubishi degvielas iesmidzinātāju kalpošanas laiku.
8. Vieglāka Mitsubishi dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

Tādā veidā Jūsu Mitsubishi dzinējs darbosies daudz labāk (it kā Jūs uzpildītu Mitsubishi automašīnu ar ļoti kvalitatīvu degvielu).

Samazina Mitsubishi degvielas patēriņu par 20%.

    Aktivators smalki un vienmērīgi atdala un izplata degvielas daļiņas, kas nodrošina visefektīvāko degšanu Mitsubishi dzinējā. Degvielas molekulas vieglāk sadalās un labāk reaģē ar skābekli, kā rezultātā samazinās Mitsubishi degvielas patēriņš.

Mitsubishi patēriņš

  Mitsubishi degvielas Aktivators ģenerē 10 (desmit) magnētiskos laukus, kas, šķērsojot degvielu, pārtrauc saites starp ogļūdeņraža molekulām un samazina to lielumu. Tas atvieglo sajaukšanos ar skābekli un nodrošina efektīvāku un tīrāku sadedzināšanu.

degviela Mitsubishi dzinēja cilindros

Iedomājieties, kā Jūsu Mitsubishi dzinējs darbojas ar ļoti labu degvielu…
Tas ir, izrādās pilnīgi atšķirīga (labāka) degviela Mitsubishi.

Mitsubishi patēriņa samazināšanaSasmalcināta malka sadedzina daudz labāk nekā veseli baļķi… Tas pats notiek ar automašīnas degvielu Mitsubishi dzinēja cilindros.Mitsubishi degviela

   Tā rezultātā Mitsubishi dzinējs darbojas efektīvāk un rada lielāku jaudu, kas samazina Mitsubishi degvielas, kā arī ogļūdeņražu (CH), oglekļa monoksīda (CO) un slāpekļa oksīdu patēriņu no Mitsubishi izplūdes gāzēm.
  Jūsu Mitsubishi izplūdes caurule, turbos un katalītiskais neitralizators kalpos daudz ilgāk, pateicoties tīrām izplūdes gāzu emisijām, bez tīrīšanas vai nomaiņas.

Mitsubishi uzstādītie Aktivatori samazina degvielas blīvumu un viskozitāti:

1. Tas noved pie mazāku degvielas daļiņu veidošanās, nodrošina labu izsmidzināšanu un sadegšanu Mitsubishi dzinēja cilindros.
2. Degviela labāk aizdegas un vienmērīgi sadedzina, kas nodrošina vienmērīgu un bezdūmu Mitsubishi dzinēja darbību.
3. Samazina nogulsnes degvielas iesmidzinātājos un oglekļa nogulsnes Mitsubishi aizdedzes svecēs un cilindros.
4. Tas atvieglo Mitsubishi degvielas padeves sistēmu darbību.
5. Palielina Mitsubishi degvielas sistēmu uzticamību un kalpošanas laiku.

   Tas viss noved pie labākiem degvielas sadegšanas apstākļiem Mitsubishi cilindros.
   Degviela ar Aktivatoriem pilnīgāk sadedzina Mitsubishi motorā un neatstāj oglekļa nogulsnes uz virzuļiem, cilindriem un aizdedzes svecēm.

degviela pilnīgāk sadedzina Mitsubishi motorā

  Interesanti, kā parasti šie rādītāji uzrādās uz MITSUBISHI  pēc pirmajiem 10-20 km.

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Mitsubishi modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

     UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Mitsubishi padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Mitsubishi modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Mitsubishi Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

          Ražojam un realizējam no 2008 gada.     

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz MITSUBISHI automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 

Mitsubishi. Remonta funkcijas un apkope degvielas patēriņš Mitsubishi

Mitsubishi. Darbības iezīmes

Japāņu automašīnas desmit gadus pārliecinoši tur top no populārākajiem zīmoliem. Starp tiem atzītie līderi, bez šaubām, ir Mitsubishi Motors automašīnas.
Augsta komponentu un mezglu uzticamība, jaudīgs un ekonomisks dzinējs, moderns dizains, ērts interjers. Šeit, iespējams, ir galvenās Mitsubishi (Mitsubishi, Mitsubishi) priekšrocības, kuras novērtēja krievu autobraucēji.
Tāpēc automašīnu īpašnieki, kuri ir ieinteresēti viņu Mitsubishi, strādāja pareizi un droši, regulāri veic automašīnu apkopi degvielas uzpildes stacijā .
Tomēr šī pieeja attiecas ne tikai uz Mitsubishi. Jebkura automašīna, ja jūs regulāri veicat diagnostiku, apkopi un apkopi degvielas uzpildes stacijā, ilgu laiku kalpos bez lieliem remontiem.

Apkopes pakalpojumi degvielas patēriņš Mitsubishi

Mitsubishi transportlīdzekļa apkope Degvielas uzpildes stacijā ir ieteicama ik pēc 15 000 km vai ik pēc sešiem mēnešiem.
Parastās apkopes saraksts, ko ražotājs iesaka, veicot apkopi, parasti mainās atkarībā no konkrētā modeļa, izgatavošanas gada un automašīnas konfigurācijas (piemēram ,pēc Pārnesumkārbas veida, dzinēja utt.).
Šādas darbības ir universālas visiem Mitsubishi modeļiem:
* Mitsubishi eļļas un filtra nomaiņa;
* Mitsubishi Bremžu sistēmas diagnostika;
* Mitsubishi dzinēja un piekares diagnostika;
* Mitsubishi Stūres pārbaude;
* Mitsubishi Elektroiekārtu pārbaude.
Daži automašīnu īpašnieki nepamatoti uzskata, ka Mitsubishi ir papildu naudas izšķiešana.
Protams, tas ir nepareizs viedoklis. Un, tāpat kā jebkura kļūda, automašīnas īpašniekam ir jāmaksā par uzturēšanas neievērošanu un jāmaksā daudz vairāk nekā par visaptverošu apkopi.
Prakse rāda, ka plānotie darbi, ko nodrošina ražošanas uzņēmums, ļauj:
* Ievērojami pagarināt dzīvi Mitsubishi;
* Lai samazinātu negadījuma risku;
* Samazināt Mitsubishi ekspluatācijas izmaksas.

Priekšrocības savlaicīgai apkopei degvielas uzpildes stacijā degvielas patēriņš Mitsubishi

Regulāra kompleksa Mitsubishi apkope Degvielas uzpildes stacijā ļauj savlaicīgi atklāt un novērst mazākās kļūdas. Turklāt pieredzējis meistars zina visas katra modeļa «vājās puses» un var identificēt problēmas agrīnākajos to rašanās posmos.
Pēc dažādu sistēmu regulēšanas un kalibrēšanas, nelielu defektu novēršanas un nolietoto detaļu nomaiņas automašīna varēs droši nokļūt vēl 15 tūkstošus km līdz nākamajai apkopei — bez ārkārtas remonta. Tajā pašā laikā desmitiem reižu tika samazināta negadījuma vai nelaimes gadījuma iespējamība jebkura mezgla neveiksmes vai neveiksmes dēļ.
Turklāt būs iespējams arī izvairīties no degvielas, eļļas vai citu tehnisko šķidrumu pārtēriņa, riepu nodiluma palielināšanās utt.
Tajā pašā laikā Mitsubishi apkope būs daudz lētāka nekā vienības vai vienības remonts vai nomaiņa.

Mitsubishi degvielas patēriņš dzinēja diagnostika un remonts

Mitsubishi automašīnas ir aprīkotas ar diezgan vienkāršu, bet tajā pašā laikā bagātu sarežģītu elektronikas motoru sistēmu. Tas ir jāatceras, izvēloties automašīnu servisu, lai veiktu apkopi un remontu.
Ja jūsu «Japāņu» vajadzīgs remonts, nepiemēro «garāžā» pazīstamiem amatniekiem. Kam nav modernu aprīkojumu un pietiekamu pieredzi uzturēšanu mašīnas šo zīmolu, labi piedzīvojis» Lada «vai» Gazelle » mehāniķis Vasja var pievilt tā, ka galu galā, Mitsubishi būs pilnībā mainīt visu elektronisko pildījumu. Un tas nav grūti uzminēt, » maksās diezgan penss.»
Tāpēc labāk nav ietaupīt uz šādas atbildīgas motora sistēmas apkopi un remontu un nekavējoties sazināties ar profesionālu Autoservisu . Jūs būsiet pārliecināts par veiktā darba kvalitāti un uzticamību, un, ja kaut kas izrādās nepareizs, jūs vienmēr varat pieprasīt bezmaksas garantijas remontu .
Starp MITSUBISHI tehniskās apkopes raksturīgajām iezīmēm var atzīmēt regulāru inžektora tīrīšanu-tas ir atkarīgs no motora stabilas un vienmērīgas darbības. Ir arī savlaicīgi jāmaina nolietotās plastmasas detaļas (piemēram, sūkņa piedziņas siksnas veltņi, sūkņa veltņi).
Katru 60 tūkstošu km ieteicams mainīt laika joslu (laiku). Tas novērsīs iespēju pēkšņi sabojāt nodilušo jostu.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka oriģinālajam produktam tiek noteikts nobraukums 60 tūkstoši km. Ja izvēlaties, vai jūs paslīdēt viltotu jostu (kā tas bieži notiek dažādās Garāžas «degvielas uzpildes stacijās»), tas var saplīst jebkurā laikā. Tas ir vēl viens plus par labu profesionālām degvielas uzpildes stacijām un degvielas uzpildes stacijām, kur jums tiek garantēta iespēja izvēlēties firmas rezerves daļas vai kvalitātes analogus.

Mitsubishi degvielas patēriņš 

Ir labi zināms, ka japāņu automašīnas ir uzticamas un izturīgas. Bet daži autovadītāji domā, ka šis apgalvojums ir taisnība tikai ar pienācīgu rūpību par automašīnu.
Jāatzīmē, ka pienācīga aprūpe ietver tādu eļļu, tehnisko šķidrumu, bateriju, aizdedzes sveces, filtru, jostas un citu sastāvdaļu un palīgmateriālu izmantošanu, kas pilnībā atbilst Mitsubishi Motors standartiem.
Mitsubishi ir ļoti jutīgs pret palīgmateriālu kvalitāti. Neoriģinālu vai viltotu eļļu un citu tehnisko šķidrumu izmantošana var radīt nopietnas problēmas, piemēram, dzinēja Vārsta izdegšanu, spēka piedziņas un pārnesumkārbas slogošanu.
Sliktas kvalitātes degviela var ātri izraisīt degvielas sistēmas sensoru kļūmi un inžektoru aizsērēšanu. Šīs sekas var būt aizdedzes sistēmas un degvielas sistēmas kļūme.
Pirmo pieejamo (parasti – lētāko) aizdedzes sveces izmantošana bieži noved pie elektroinstalācijas defektiem, izdegumiem un īssavienojumiem.
Kā jūs varat redzēt, ietaupot uz palīgmateriāliem un pēc tam, auto īpašnieks būs spiests tuvākajā nākotnē par kārtu vairāk naudas tērēt par remontu.

Mitsubishi. Ātrumkārba

Lielākā daļa mūsdienu Mitsubishi transportlīdzekļu ir aprīkoti ar automātisko pārnesumkārbu (automātisko pārnesumkārbu). Lai tas varētu kalpot pietiekami ilgi un droši, ir nepieciešams savlaicīgi mainīt eļļu – kā tas tika minēts iepriekš, izmantojot tikai automašīnu ražotāja ieteiktos eļļu zīmolus.

Mitsubishi. Piekares remonts

Priekšējās piekares statņi ir viens no nedaudzajiem Mitsubishi vājajiem punktiem. It īpaši, ja automašīna tiek darbināta uz Krievijas ceļiem. Tam vajadzētu pievērst uzmanību katru reizi.
Ir arī diezgan bieži pieprasīt riteņu gultņu nomaiņu.

Mitsubishi. Ķermeņa aizsardzība

Mitsubishi ir aprīkots ar uzticamu, spēcīgu ķermeni, kas ir diezgan vāji uzņēmīgs pret koroziju. Tomēr mūsu valstij raksturīgie laika apstākļi kopā ar diezgan vāju krāsas pārklājumu var izraisīt koroziju.
Tāpēc pēc pirmās ķermeņa pārsega pārkāpuma pazīmes ir vēlams sazināties ar degvielas uzpildes staciju, kurai ir nepieciešamās krāsošanas iekārtas. Labāk — ja tā ir pilnvērtīga krāsošanas un žāvēšanas kamera.
Ir arī jēga ražot pretkorozijas un pret grants apstrādi. Tomēr sākotnēji Mitsubishi-par visu tā uzticamību un izturību – nav paredzēts Krievijas ceļiem.

Mitsubishi. Diagnostika

Mitsubishi automašīnu diagnostika jāveic mūsdienu datortehnikā.
Tas ļaus jums identificēt visas iespējamās problēmas un problēmas agrīnākajos rašanās posmos un attiecīgi nekavējoties veikt pasākumus, lai tos novērstu.Mitsubishi ir viens no automobiļu zīmoliem, kam nepieciešama augsti kvalificēta apkope un remonts. Tas ir balstīts uz faktu, ka jaunākie modeļi ir aprīkoti ar modernām ierīcēm. Visas sarežģītās Mitsubishi remonta operācijas tiek veiktas tikai ar speciālu aprīkojumu, kas atrodas autoservisā. Auto nav vecāks par 4-5 gadiem, lai labotu gandrīz nav nepieciešams. Galvenais laiks, lai nokārtotu apkopi, un mašīna darbosies perfekti.Remonta dzinējs Mitsubishi nepieciešams, izmantojot oriģinālās rezerves daļas, jo iesmidzināšanas sistēmai ir īpašas iezīmes. Laiks, kas nepieciešams, lai veiktu Mitsubishi inžektora tīrīšanu, lai izvairītos no traucējumiem motora darbības laikā. Mitsubishi Dīzeļdzinēji remontā prasa arī lielu skaitu darbību, piemēram, bukses nomaiņu, plaisu noņemšanu, urbšanu, cilindru balonus, kas saglabā īpašu eļļas plēvi uz cilindru sienām.
Dažreiz, remontējot Mitsubishi dzinēju, ir nepieciešams nomainīt laika joslu, kas automašīnas ekspluatācijas procesā nolietojas un saplīst. Ieteicams nomainīt jostu ik pēc 60 tūkstošiem km. Speciālisti, kas ražo remonta Mitsubishi iesaka regulāri veikt diagnostiku un identificēt problēmas automašīnā, jo laiks nav novērsts defekti var novest pie nopietnākas consequences.In šajā sakarā periodiski ir nepieciešams remontēt automātisko pārnesumkārbu Mitsubishi, pat ņemot vērā to, ka tam ir izturība. Automātiskās pārnesumkārbas atteices cēlonis var būt bīdāmie gultņi. Lai to izvairītos, pārnesumkārbai jābūt piepildītai ar augstas kvalitātes eļļu. Tāpat, remontējot automātisko pārnesumkārbu, ir nepieciešams nomainīt eļļas filtru, jo rūpnīcas ražotājs uzstāda vienreizējās lietošanas filtrus.

Kā citādi jūs varat samazināt Mitsubishi degvielas patēriņš

Atvērtiem logiem vai jumta lūkai ir niecīga ietekme uz Mitsubishi degvielas patēriņu zemā ātrumā. Lielā ātrumā Mitsubishi degvielas patēriņš palielināsies par 0,2-0,5 litriem
Galvas apgaismojums un miglas lukturi palielinās Mitsubishi degvielas patēriņu par aptuveni 0,3 litriem, tāpēc nevajadzīgi neieslēdziet jaudīgus elektroenerģijas patērētājus.

Jums ir jāapgūst, kā to izdarīt maz: ietaupiet Mitsubishi degvielu ar visu savu spēku un līdzekļiem.

Ticiet man, jums jau ir viss nepieciešamais, lai samazinātu Mitsubishi degvielas patēriņu par trešdaļu (!). Vai tu netici?

1) jebkas, kas traucē aerodinamiku, palielina Mitsubishi degvielas patēriņš.

Šī ir plaša profila gumija, ko ražotājs nenodrošina: dekoratīvie spoileri,» purnas » ar ausīm uz kapuces un citi piekariņi. Mitsubishi degvielas patēriņu palielina arī stumbri-pat racionalizētas kastes, nemaz nerunājot par tradicionālajām metāla kopnēm, pat ja tās ir tukšas. Vārdu sakot, viss ir lieks!

2) pastāvīgi ieslēgti elektroenerģijas patērētāji palielina Mitsubishi degvielas patēriņu.

Tādējādi secinājums: ieslēdziet to tikai pēc nepieciešamības. Piemēram, Condishn maksās papildu 0,8 litrus Mitsubishi degvielas uz katriem 100 km. Protams, šis noteikums neattiecas uz tiem reģioniem, kur jums ir jābrauc ar zemu gaismu pat dienas laikā.

3) Motora sasilšana līdz darba temperatūrai pēc aukstās palaišanas palielina Mitsubishi degvielas patēriņš.

Get pārvietojas, cik drīz vien iespējams. Zem slodzes dzinējs sasilst daudz ātrāk nekā tukšgaitā, un kaimiņi netiks atriebti ar caurdurtām riepām rīta rēkam un dūmiem.

4) pēkšņs kustības sākums palielina Mitsubishi degvielas patēriņš.

Get pārvietojas bez kāpj uz akseleratora pedāli līdz punktam neveiksmes, pāriet uz nākamo pārnesumu, cik drīz vien iespējams. Ja iespējams, mēģiniet braukt augstākajā pārnesumā-modernie Dzinēji, īpaši Dīzeļdzinēji, ļauj pāriet uz ceturto jau 50 km / h.

5) motoram jādarbojas ar ātrumu, kas atbilst maksimālajam griezes momentam — tas Mitsubishi degvielas patēriņš.

Lai to izdarītu, jums nav nepieciešams paaugstināt projekta dokumentāciju un iesniegt pieprasījumus ražotājam, vienkārši apskatiet automašīnas pavaddokumentus. Tas izskatās šādi: maksimālais griezes moments(xxx Nm / xxx rpm). (Mitsubishi maksimālais griezes moments ir 3000 apgr. / min, bet automašīnas ātrums ir 90 km / h.)

6) proporcionāla un piesardzīga kustība ietaupa Mitsubishi degvielas patēriņš.

Aprēķiniet satiksmes situāciju, izvairieties no nevajadzīga paātrinājuma un pilnas droseles kustības, iepriekš noņemiet kāju no gāzes pedāļa pirms «sarkanās» un pārvietojiet to, nevis intensīvi bremzējot priekšā esošajai automašīnai.

7) pareiza riepu spiediens samazina Mitsubishi degvielas patēriņš.

Regulāri pārbaudiet spiedienu. Nepietiekams palielina rites pretestību (lasīt Mitsubishi degvielas patēriņu), negatīvi ietekmē automašīnas vadāmību un stabilitāti, kaitē pašai riepai.

8) Motora darbināšana uz stāvošas automašīnas palielina Mitsubishi degvielas patēriņš.

Izslēdziet dzinēju satiksmes sastrēgumos un regulētos krustojumos, ja luksofora priekšā ir daudz automašīnu, un Jums būs jāpaliek ilgu laiku.

9) «ekonomiskā» režīma trūkums «automātiskajā» palielina Mitsubishi degvielas patēriņš.

Iestatiet selektoru pozīcijā, kas atbilst programmai «Ziema». Automatizācija ietvers augstākus pārnesumus agrāk. Protams, ja ir īpaša «ekonomiska» programma, tad tā būtu jāiesaista.

10) mūsdienīgas augstas kvalitātes (parasti sintētiskas vai daļēji sintētiskas) enerģijas taupīšanas dzinēja un pārnesumkārbas eļļas samazina Mitsubishi degvielas patēriņu.
11) riepas ar zemu rites pretestību nav cieņas apliecinājums modei, bet gan Mitsubishi degvielas patēriņš samazinājums.

MITSUBISHI. Kuro sąnaudos mažinimas Mitsubishi.

MITSUBISHI. Как уменьшить расход топлива Мицубиси