MERCEDES. Samazinām degvielas patēriņš Mercedes

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Mercedes samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Mercedes Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Mercedes sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Mercedes padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

Aktivātori uzstāda uz visiem Mercedes modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

Aktivatorus ir viegli uzstādīt, tie dažu minūšu laikā tiek uzstādīti uz Mercedes degvielas PADEVES šļūtenis:

1. Mercedes degvielas patēriņš tiek samazināts par 20%.
2. Neliels Mercedes dzinēja jaudas pieaugums.
3. Pagarina Mercedes dzinēja kalpošanas laiku.
4. Oglekļa monoksīda un citu piesārņotāju saturs Mercedes izplūdes gāzēs (CO un CH) tiek samazināts par 30-40%.
5. Stabila un dinamiska Mercedes dzinēja darbība.
6. Samazina kvēpu un oglekļa nogulšņu veidošanos uz Mercedes virzuļiem, cilindriem, aizdedzes svecēm, degvielas inžektoriem, katalizatora un izplūdes caurulēm.
7. Pagarina Mercedes katalizatora, lambda zondes, aizdedzes sveces un Mercedes degvielas iesmidzinātāju kalpošanas laiku.
8. Vieglāka Mercedes dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

Tādā veidā Jūsu Mercedes dzinējs darbosies daudz labāk (it kā Jūs uzpildītu Mercedes automašīnu ar ļoti kvalitatīvu degvielu).

Samazina Mercedes degvielas patēriņu par 20%.

   Aktivators smalki un vienmērīgi atdala un izplata degvielas daļiņas, kas nodrošina visefektīvāko degšanu Mercedes dzinējā.  Degvielas molekulas vieglāk sadalās un labāk reaģē ar skābekli, kā rezultātā samazinās Mercedes degvielas patēriņš.

Mercedes patēriņš

  Mercedes degvielas Aktivators ģenerē 10 (desmit) magnētiskos laukus, kas, šķērsojot degvielu, pārtrauc saites starp ogļūdeņraža molekulām un samazina to lielumu. Tas atvieglo sajaukšanos ar skābekli un nodrošina efektīvāku un tīrāku sadedzināšanu.

degviela Mercedes dzinēja cilindros

Iedomājieties, kā Jūsu Mercedes dzinējs darbojas ar ļoti labu degvielu…
Tas ir, izrādās pilnīgi atšķirīga (labāka) degviela Mercedes.

Mercedes patēriņa samazināšanaSasmalcināta malka sadedzina daudz labāk nekā veseli baļķi… Tas pats notiek ar automašīnas degvielu Mercedes dzinēja cilindros.Mercedes degviela

   Tā rezultātā Mercedes dzinējs darbojas efektīvāk un rada lielāku jaudu, kas samazina Mercedes degvielas, kā arī ogļūdeņražu (CH), oglekļa monoksīda (CO) un slāpekļa oksīdu patēriņu no Mercedes izplūdes gāzēm.
  Jūsu Mercedes izplūdes caurule, turbos un katalītiskais neitralizators kalpos daudz ilgāk, pateicoties tīrām izplūdes gāzu emisijām, bez tīrīšanas vai nomaiņas.

Mercedes uzstādītie Aktivatori samazina degvielas blīvumu un viskozitāti:

1. Tas noved pie mazāku degvielas daļiņu veidošanās, nodrošina labu izsmidzināšanu un sadegšanu Mercedes dzinēja cilindros.
2. Degviela labāk aizdegas un vienmērīgi sadedzina, kas nodrošina vienmērīgu un bezdūmu Mercedes dzinēja darbību.
3. Samazina nogulsnes degvielas iesmidzinātājos un oglekļa nogulsnes Mercedes aizdedzes svecēs un cilindros.
4. Tas atvieglo Mercedes degvielas padeves sistēmu darbību.
5. Palielina Mercedes degvielas sistēmu uzticamību un kalpošanas laiku.

   Tas viss noved pie labākiem degvielas sadegšanas apstākļiem Mercedes cilindros.
   Degviela ar Aktivatoriem pilnīgāk sadedzina Mercedes motorā un neatstāj oglekļa nogulsnes uz virzuļiem, cilindriem un aizdedzes svecēm.

degviela pilnīgāk sadedzina Mercedes motorā

 Interesanti, kā parasti šie rādītāji uzrādās uz MERCEDES  pēc pirmajiem 10-20 km.

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Mercedes modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

     UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Mercedes padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Mercedes modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Mercedes Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

 

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz MERCEDES automašīnas ļauj

SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ 30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 

Degvielas patēriņš Mercedes

Mercedes automašīnas, kas nav izņēmums. Ko es varu teikt, ņem jebkuru degvielas patēriņš Mercedes auto izlaists 12-15 gadiem, un mūsu iekšzemes auto ar vienu un to pašu pakalpojumu dzīvi, un jūs uzreiz saprast atšķirību. Nobraukuma, Mercedes auto bez motora kapitālais remonts var sasniegt no 250 līdz 300 tūkstoši km, un dažreiz vairāk. Tas nav pārsteigums, ka dzīvē viņu darbība bez nopietna kapitālā remonta ir diezgan liels. Tādēļ, nav brīnums, vēlu 90, agri 2000 ‘ s, importētas automašīnas BU un jo īpaši Mercedes baudīja ievērojamu pieprasījumu automobiļu tirgū, un tagad auto ar nobraukumu un to pašu Mercedes var nopirkt bez problēmām.
Tomēr, ņemot vērā daudzas pozitīvas īpašības, degvielas patēriņš Mercedes automašīnām, ir viena problēma, dēļ kuras daudzi pircēji nav skriešanās pārsteidzīgi iegādāties jaunu vai lietotu Mercedes automašīnas un to sauc problēma-izmaksas, tā uzturēšanas izmaksas rezerves daļu un turpmāko remonts automašīnas. Un pat tad, ja uz » Mercedes auto var kalpot pat vairāk nekā par jaunu iekšzemes auto bez tehniskās apkopes un vismaz pašreizējā dzinēja remonts (šeit jau kā paveiksies), jūs nevarat darīt. Labi, ja jums ir nelaimīgs ar motoru, motora remonts, Mercedes tev izmaksās ļoti dārgi.
Arī, ja motora iekšzemes auto var saremontēt, nelielā servisā, pēc tam, lai labotu Mercedes dzinējs, jums būs nepieciešams, specializētas Mercedes auto serviss. Protams, ja jūs vēlaties, lai kvalitatīvi labot jūsu ārvalstu auto, pat ja tas ir vairāk nekā 10 gadu, pēc tam jūs nevar darīt bez profesionālu pieeju. Jebkurā gadījumā, jums ir jauns degvielas patēriņš Mercedes auto vai auto ar nobraukumu, ir vēlams, lai labotu to, specializētajā servisā Mercedes, ja jūs vienmēr varat saņemt augsti kvalificētu palīdzību pat salabot auto, kurš ir noņemts no ražošanas.
Vācieši ir ļoti pedantiskais cilvēki, un pieprasīt to pašu pedantisms no saviem birojiem, kas atrodas dažādās valstīs. NEAIZMIRSTIET par DIENESTA apliecību, Tāpēc remonts, dzinēju Mercedes, un viss auto ir veicis, kā norādīts servisa karti konkrētā modeļa auto. Protams, daži no darba uz tehniskās apkopes Mercedes auto var izdarīt ar sevi, piemēram, eļļas maiņu motorā, nomainot degvielas filtru, bet šeit ir pilnīga pārbaude, degvielas sistēmas, vai lai diagnosticētu šasija un bremzes automašīnas jums ir maz ticams, lai varētu darīt.
Viens no svarīgiem punktiem, kas ir jāpievērš uzmanība, kad apkalpošanu Mercedes auto ir mērījumu laika jostas (gāzes sadales mehānisms), kas ir veiktas vidēji 60 tūkst. km. Lūzuma jostas laiku, var novest pie ļoti nopietnām sekām, jo īpaši, ja jums ir dīzeļdzinējs. Ir situācijas, kad pēc šāda sadalījuma, kas jums jādara, pamatīgu motoru.
DIAGNOZE AUTOMAŠĪNAS degvielas patēriņš Mercedes es gribētu, lai risinātu jautājumu par integrētu diagnozes automašīnas Mercedes. Ņemot vērā, ka remonts Mercedes ir ļoti dārga, visaptverošu diagnostika būtu jāveic vismaz reizi gadā. Tas pasargās jūs no daudzām problēmām. Ņemot iztērēti par diagnostiku un kuru atklāja darbības traucējumiem agrīnā posmā, jūs ļoti daudz iegūs par to vēlāk. Īpaši diagnozi vajadzētu pievērst uzmanību diagnozi Mercedes dzinēja, bremžu sistēmas diagnostika, elektronikas un visas vadības sistēmas, automašīnas, diagnozi transmisijas un šasijas.
REMONTA MOTORS IR VIENMĒR DĀRGI, dzinēja Remonts Mercedes, šī ir viena no dārgākajām procedūrām, un jums vajadzētu mēģināt, cik iespējams, nevar celt motoru, lai šī valsts. Lai to izdarītu, atkal, jums ir nepieciešams, lai veiktu savlaicīgu diagnostiku. Bet, ja jūsu auto ir pazīmes, dzinēja atteices, un tie ietver, eļļas noplūde, palielina degvielas patēriņu, klauvē un nav raksturīgas skaņas dzinēju, ja tas darbojas, tad nekavējoties jāsazinās ar auto servisa, kā pastāv risks zaudēt motora vispār.
Dzinēju remonts Mercedes, un ne tikai degvielas patēriņš Mercedes, bet jebkuru automašīnu skaits, darba ir sadalīti trīs kategorijās sarežģītības. Pašreizējā remonts, vidēja remonts un kapitālais remonts. Protams, lielākā daļa ir sarežģīta un dārga, ir nomainīt motoru. Parasti tas ir plānots tērēt vidēji 250-300 tūkstoši km., un tas ir apmēram 10-15 gadu intensīvas darbības. Bet tur ir automašīnas, kas pēc 15 gadu darbības, uz spidometra ir ne vairāk kā 80 tūkstošus km.
Izdarot secinājumus, mēs varam droši teikt, ka Mercedes automašīnas, protams, ir uzticams un izturīgs ekspluatācijā automašīnām, bet ņemot vērā to, ka remonta šī zīmola ir ļoti dārga, tā nebūs lieka, vismaz reizi gadā veic pilnu diagnozi auto un savlaicīgi identificēt un novērst būtisku kļūdu.

IEZĪMES PROBLĒMU NOVĒRŠANA degvielas patēriņš Mercedes

Tas ir grūti noticēt, bet pat Mercedes auto ir savas vājās puses. Balstoties uz izpētes neatkarīgiem žurnālistiem un biežumu Interneta pieprasījumiem Yandex un Google, mēs varam atrast tādus potenciāli «bīstamās» vietas:

Mercedes eļļas sūknis. Visbiežāk, piedurkņu vienkārši sitieniem dziedzera un ievēro griezes momenta Pārveidotājs no kuriem ierīce darbojas.
Mercedes fiksācijas gredzenu. Pārāk straujš sākums var izraisīt plīsumu bungas dēļ pull-out fiksācijas gredzenu.
Aizdedzes Mercedes. Neveiksmes sveces bieži ir saistīta ar elementāru piesārņojums, slikta degvielas padeve, vai mehāniskiem bojājumiem.
Jebkurā gadījumā, pat, ja tagad jūsu auto ātri uzvaru kilometrus, neaizmirstiet par periodisku diagnozi visu tās sistēmu.

Kāda veida degvielas patēriņš Mercedes remonts var būt vajadzīgas?

Atkarībā no neveiksmes, visas diagnostikas un remonta darbu var iedalīt trīs galvenajās grupās:

Problēmu novēršana Mercedes ķermeņa. Laikam tas sāk pasliktināties, ļoti drīz, tāpēc lielākā daļa no bojājumiem ir saistīts ar avārijas vai neuzmanīga apiešanās.
Atslēdznieks darba Mercedes. Tas ir iespējams, visvairāk plaša teritorija. Tas ietver:
Problēmu novēršana motoru un izplūdes sistēmu, Mercedes;
diagnostika un nomaiņa Mercedes transmisijas daļas;
remonts Mercedes šasijas;
aizstāšana citas vienības un mezgli Mercedes;
metināšana, riepu montāža, balansēšana Mercedes.
Diagnostika, elektronikas Mercedes-vissvarīgākais veida darbu. Komforts, izmantojot šo vācu automobiļiem, kas ir lielā mērā saistīts ar sarežģīto mijiedarbību ar iebūvētu datoru un citu Mercedes elektronika. Tas ir iespējams, lai noteiktu nepilnības, un, lai novērstu izraisīt tikai, izmantojot speciālu aprīkojumu. Pievērsiet uzmanību, lai šo un pārliecinieties, ka jūsu pakalpojums ir aprīkotas ar to.

Pat šodien, ne katrs auto remonts veikals var lepoties ar spēju atjaunot degvielas patēriņš Mercedes automašīnas. Nopietni degvielas uzpildes stacijām, kas cieši sadarbojas ar ražotājiem un pilnvaroto autotirgotāju šī cietā vagona. Tas ļauj jums veikt dažādus remontdarbus, piemēram, lai veiktu aizpildot gaisa kondicionieris, Mercedes lēti.

Degvielas patēriņš Mercedes kā citu marku automašīnām, ir savs viegli ievainojamu vietu. Bieži vien automašīnu īpašniekiem, ir, lai risinātu ar darbības traucējumiem hidrauliskie kompensatori. Laikā pārvietošanās ar auto ir raksturīga klauvēt. Parasti bojājumus, ir saistīta ar zemas kvalitātes eļļu. Remonts veikals šī problēma ir atrisināta ļoti ātri. Neizdevās daļu aizstāj un stāvokli eļļas sūknis un visu eļļošanas sistēma ir pārbaudīta.

Bieži vien uz Mercedes ir bojājuma vārsts virzuļa stieņi. Gadījumā, ja šāds sadalījums, diagnozi Vispārējā gāzes sadales sistēma, kas ir veikta. Lielākā daļa autovadītāju uzskata, ka nepilnības, elektroniskās vadības bloks nav iespējams atjaunot. Tālu no tā. Pieredzējuši amatnieki varēs ātri noteikt šo problēmu.

MERCEDES. Kuro sąnaudos mažinimas Mercedes.

MERCEDES. Как уменьшить расход топлива Мерседес