HONDA. Samazinām degvielas patēriņš Honda

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Honda samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Honda Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Honda sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Honda padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

 Aktivātori uzstāda uz visiem Honda modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

Aktivatorus ir viegli uzstādīt, tie dažu minūšu laikā tiek uzstādīti uz Honda degvielas PADEVES šļūtenis:

1. Honda degvielas patēriņš tiek samazināts par 20%.
2. Neliels Honda dzinēja jaudas pieaugums.
3. Pagarina Honda dzinēja kalpošanas laiku.
4. Oglekļa monoksīda un citu piesārņotāju saturs Honda izplūdes gāzēs (CO un CH) tiek samazināts par 30-40%.
5. Stabila un dinamiska Honda dzinēja darbība.
6. Samazina kvēpu un oglekļa nogulšņu veidošanos uz Honda virzuļiem, cilindriem, aizdedzes svecēm, degvielas inžektoriem, katalizatora un izplūdes caurulēm.
7. Pagarina Honda katalizatora, lambda zondes, aizdedzes sveces un Honda degvielas iesmidzinātāju kalpošanas laiku.
8. Vieglāka Honda dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

Tādā veidā Jūsu Honda dzinējs darbosies daudz labāk (it kā Jūs uzpildītu Honda automašīnu ar ļoti kvalitatīvu degvielu).

Samazina Honda degvielas patēriņu par 20%.

   Aktivators smalki un vienmērīgi atdala un izplata degvielas daļiņas, kas nodrošina visefektīvāko degšanu Honda dzinējā.          Degvielas molekulas vieglāk sadalās un labāk reaģē ar skābekli, kā rezultātā samazinās Honda degvielas patēriņš.

Honda patēriņš

  Honda degvielas Aktivators ģenerē 10 (desmit) magnētiskos laukus, kas, šķērsojot degvielu, pārtrauc saites starp ogļūdeņraža molekulām un samazina to lielumu. Tas atvieglo sajaukšanos ar skābekli un nodrošina efektīvāku un tīrāku sadedzināšanu.

degviela Honda dzinēja cilindros

Iedomājieties, kā Jūsu Honda dzinējs darbojas ar ļoti labu degvielu…
Tas ir, izrādās pilnīgi atšķirīga (labāka) degviela Honda.

Honda patēriņa samazināšanaSasmalcināta malka sadedzina daudz labāk nekā veseli baļķi… Tas pats notiek ar automašīnas degvielu Honda dzinēja cilindros.Honda degviela

   Tā rezultātā Honda dzinējs darbojas efektīvāk un rada lielāku jaudu, kas samazina Honda degvielas, kā arī ogļūdeņražu (CH), oglekļa monoksīda (CO) un slāpekļa oksīdu patēriņu no Honda izplūdes gāzēm.
  Jūsu Honda izplūdes caurule, turbos un katalītiskais neitralizators kalpos daudz ilgāk, pateicoties tīrām Izplūdes gāzu emisijām, bez tīrīšanas vai nomaiņas.

Honda uzstādītie Aktivatori samazina degvielas blīvumu un viskozitāti:

1. Tas noved pie mazāku degvielas daļiņu veidošanās, nodrošina labu izsmidzināšanu un sadegšanu Honda dzinēja cilindros.
2. Degviela labāk aizdegas un vienmērīgi sadedzina, kas nodrošina vienmērīgu un bezdūmu Honda dzinēja darbību.
3. Samazina nogulsnes degvielas iesmidzinātājos un oglekļa nogulsnes Honda aizdedzes svecēs un cilindros.
4. Tas atvieglo Honda degvielas padeves sistēmu darbību.
5. Palielina Honda degvielas sistēmu uzticamību un kalpošanas laiku.

   Tas viss noved pie labākiem degvielas sadegšanas apstākļiem Honda cilindros.
   Degviela ar Aktivatoriem pilnīgāk sadedzina Honda motorā un neatstāj oglekļa nogulsnes uz virzuļiem, cilindriem un aizdedzes svecēm.

degviela pilnīgāk sadedzina Honda motorā

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Honda modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

     UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Honda padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Honda modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Honda Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 10-15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

 

 JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz HONDA automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

Kas ietekmē degvielas patēriņš Honda

Pat visekonomiskākā Honda automašīna var būt dārga, ja galvenās sastāvdaļas un mezgli nav kārtībā. Šajā gadījumā nepalīdzēs ne ekonomisks braukšanas stils, ne piedevu izmantošana.

Ir viss sadalījumu saraksts, kas noved pie tā, ka Honda sāk patērēt lielu daudzumu degvielas.

Viena no svarīgākajām ierīcēm: skābekļa sensori, degvielas patēriņš vai tukšgaita.
Ja Riteņu izliekuma leņķis sākotnēji ir iestatīts nepareizi, tas tieši ietekmēs Honda degvielas patēriņu. Ir svarīgi pārbaudīt konverģences / sabrukšanas leņķi ik pēc 15-20 tūkstošiem km.
Ja automašīnas īpašnieks ir pārāk iecienījis automašīnas regulēšanu, tas arī nevar ietekmēt Honda degvielas patēriņa pieaugumu. Pat tādi šķietami pazīstami ķermeņa komplekta elementi kā «lidmašīna», kā arī virsbūves arkas var ietekmēt automašīnas aerodinamikas pasliktināšanos un izraisīt turpmāku Honda degvielas pārtēriņu.
Degvielas vai gaisa filtru aizsērēšana vai nepieciešamība tos nomainīt.
Ilgstoša barošanas bloka pārkaršana izraisa liela daudzuma Honda degvielas sadedzināšanu velti.
Motora darbības traucējumi: zobsiksna ir salauzta, aizdedzes problēmas vai sveces nav izmantojamas.

18 veidi, kā ietaupīt degvielas patēriņš Honda

Ir ļoti daudz dažādu veidu, kā ietaupīt Honda degvielu, no kuriem lielākā daļa autovadītāju bieži pat neapzinās. Tikmēr, ievērojot šos vienkāršos padomus, tiks ietaupīta lauvas daļa no Honda degvielai iztērētā budžeta.

1. metode- degvielas patēriņš Honda ir periodiski jāpārbauda

Vispirms jums jāpārbauda gaisa filtrs ar vizuālu pārbaudi. Šādu vienkāršu darbību var veikt ar jebkuras Honda markas automašīnu. Ja Filtra darba virsma ir ievērojami netīra, tas var ievērojami kavēt gaisa plūsmu dzinējā, kas palielinās degvielas patēriņu. Ir nepieciešams nomainīt filtru – šī procedūra aizņem minimālu laiku un neprasa profesionālu palīdzību.

2. metode — ir nepieciešams izvēlēties pareizo eļļu degvielas patēriņš Honda

Ir iespējams samazināt Honda degvielas patēriņu, izvēloties pareizo motoreļļu. Degvielas maisījuma sadegšanas laikā lielākā daļa svarīgāko automašīnas sastāvdaļu pārvietojas. Ar sliktu eļļas kvalitāti starp detaļām rodas spēcīga berze, kas ietekmē enerģijas patēriņa pieaugumu un līdz ar to ievērojami palielina degvielas izmaksas. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties eļļu bez kļūdām, ņemot vērā visas detaļas: viskozitāti, automašīnas vecumu, ekspluatācijas īpašības.

3. metode-pareiza satiksme skriešanās stundā degvielas patēriņš Honda

Šajā laikā autobraucējiem bieži ir jāpaliek ar motora darbību. Ir svarīgi bremzēt iepriekš, tuvojoties luksoforam. Tādējādi būs iespējams ierasties pie luksofora uz ruļļa.

4. metode-ceļojuma stils ir svarīgs degvielas patēriņš Honda

Bieži vien braukšanas stils ar pārāk pēkšņu paātrinājumu un bremzēšanu ar pārmērīgu ātrumu (šo automašīnas vadīšanas stilu sauc arī par sportu) ievērojami palielina Honda degvielas patēriņu. Vienlīdz svarīgi ir izvairīties no palielinātiem pārnesumiem, braucot ar mazu ātrumu. Ir nepieciešams kontrolēt tahometra adatas atrašanās vietu.

5. metode — jums ir nepieciešams izsekot spiedienam Honda riepās

Tie, kas gadiem ilgi brauc, precīzi zina, kā Gaisa spiediens riepās ietekmē Honda degvielas patēriņu. Ir svarīgi uzraudzīt ūdens indikatoru katru reizi pirms brauciena. Maksimālo spiedienu var pārsniegt par 0,2 atm no ražotāja ieteiktās vērtības. Ja riteņi ir slikti piepūsti, jebkura Honda degvielas patēriņš brauciena laikā palielināsies. Ražotāji vienmēr skaidri regulē Riepu spiediena līmeni uz aizmugures, priekšējās ass.

Ar slikti piepumpētiem riteņiem rezultāts būs pretestība kustībai — Honda degvielas patēriņš palielināsies.

6. metode-pārraudzīt visu darba ierīču statusu degvielas patēriņš Honda

Darba gaisa kondicionēšanas ierīce palielina degvielas patēriņu, kas ne vienmēr ir pamatots. Darba Lukturi, automašīnas radio, sildītājs sadedzina Honda degvielu ne mazāk.

7. metode — jūs varat atbrīvoties no dažiem dekoratīviem elementiem degvielas patēriņš Honda

Tikai daži autobraucēji zina, ka atsevišķi tūninga elementi arī samazina Honda degvielas ekonomiju. Tātad palielinātā aerodinamiskā vilkšana ievērojami palielina Honda degvielas patēriņu. Tas pats attiecas uz lieliem telpiskiem ķermeņa komplektiem un paplašinātiem diskiem.

8. metode — pareizā degvielas patēriņš Honda zīmola izvēle

Ikviens zina, ka dārga benzīna ar augstu oktānskaitli izmantošana var ievērojami uzlabot automašīnas dinamiskās īpašības. Tajā pašā laikā Honda degvielas patēriņš ievērojami palielinās. Lai ietaupītu naudu, jums vajadzētu izlasīt autoražotāja norādījumus. Visticamāk, jūsu automašīnai var izmantot benzīnu ar zemāko oktānskaitli. Parasti, jo vecāka ir automašīna, jo vienkāršāka ir degviela(ar zemāko oktānskaitli).

9. metode-ņem vērā Honda automašīnas svaru

Automašīnas svars bieži ietekmē Honda degvielas patēriņu. Pieredzējuši automašīnu īpašnieki zina, kā samazināt degvielas patēriņu, kontrolējot automašīnas svaru. Automašīnas ar mazu svaru patērē degvielu vairākas reizes mazāk nekā to smagākie kolēģi. Tajā pašā laikā bieži vien ir pietiekami noņemt visas lietas no bagāžas nodalījuma, lai samazinātu Honda degvielas patēriņu, tādējādi samazinot automašīnas svaru.

10. metode — izvēlieties manuālo pārnesumkārbu, nevis automātisko

Ja esat apņēmies samazināt Honda degvielas patēriņu, izvēlieties automašīnu ar manuālo pārnesumkārbu. automātiskais parasti palielina Honda degvielas patēriņu vismaz par 15 procentiem.

11. metode-atteikties ventilēt telpu

Tiem, kam patīk atvērt logus braukšanas laikā, lai labāk ventilētu salonu, ir jāņem vērā, ka tas rada papildu pretestību kustībai. Šīs aerodinamiskās vilkšanas pārvarēšanas rezultātā motoram ir nepieciešama papildu jauda. Tāpēc, lai ietaupītu Honda degvielu, braukšanas laikā ir jāaizver logi.

12. metode-Honda gāzes iekārtu uzstādīšana degvielas patēriņš Honda

Ir viena tradicionāla degvielas patēriņa taupīšanas metode-automašīnas pārslēgšana uz gāzi. Šāda modernizēšana ievērojami samazinās Honda degvielas izmaksas. Tajā pašā laikā trokšņa līmenis ievērojami samazināsies, izplūdes gāzes būs tīrākas, un dzinējs sāks strādāt daudz mīkstāk. Tomēr ir jāņem vērā trūkumi, kas rodas šādu manipulāciju rezultātā: stumbra tilpums tiks samazināts, braukšanas dinamika samazināsies. Vienlaikus ar to paātrinājuma ātrums samazinās.

13. metode-Izsekojiet ātruma režīmu

Ir nepieciešams kontrolēt automašīnas ražotāja ieteikto kloķvārpstas frekvenci saskaņā ar tajā pašā laikā izvēlēto ātrumu. Kustība pie kloķvārpstas ātruma palielina degvielas patēriņu, kas nepieciešams, lai motors darbotos.

14. metode-organizēt kopīgu ceļojumu degvielas patēriņš Honda

Kad jūs katru dienu ceļojat uz darbu vai mācāties vienā un tajā pašā maršrutā, jūs vienmēr varat ņemt līdzbraucējus ar Jums paziņu, draugu vai kolēģu personā. Ja jūs sadalīsiet Honda degvielas izmaksas visiem, tas vispār nebūs dārgs, un jūs varat ietaupīt lielu naudu. Tas pats attiecas uz valsts braucieniem.

15. metode — ir svarīgi izolēt Honda dzinēju

Ar aukstu laika apstākļu iestāšanos ir nepieciešams rūpēties par labu barošanas bloka izolāciju, kas ļaus ievērojami samazināt laiku, kas nepieciešams, lai to sasildītu. Galu galā automašīnas sasilšanas ātrums tieši ietekmē Honda degvielas patēriņu. Apkurei nav nepieciešams izmantot segas, kas viegli aizdegas. Šodien ražotāji piedāvā īpašus kompaktus sildītājus, kas lieliski saglabā siltumu un iztur augstu un pārāk zemu temperatūru iedarbību. Šādu ierīču izmantošana ļauj ilgu laiku uzturēt pareizo temperatūru apsildāmam motoram, kad jūs izkāpjat no automašīnas biznesā.

16. metode — Izmantojiet pašpietiekamus sildītājus

Ja temperatūra ir zemāka par nulli ārpusē, autovadītāji ir spiesti pāriet uz palielinātu motora apsildi. Lai nodotu ekspluatācijā tādas automašīnas dzinēju, kas kādu laiku stāv aukstumā, ir nepieciešams papildu Honda degvielas patēriņš. Tajā pašā laikā aukstā palaišana var ievērojami samazināt motora ekspluatācijas laiku. Alternatīvi, jūs varat izmantot īpašu automašīnas ventilatoru, kas ļauj pilnībā atrisināt barošanas bloka iedarbināšanas problēmu aukstā sezonā. Lai saņemtu palīdzību šāda ventilatora sildītāja uzstādīšanā, ir ieteicams sazināties ar speciālistiem, jo tā darbībai ir iesaistīts automašīnas elektrotīkls.

17. metode-izvairieties no agresīva braukšanas stila degvielas patēriņš Honda

Pēkšņa bremzēšana, nospiežot uz gāzes, braucot jerkily — tas viss noved pie tā, ka Honda degvielas patēriņš ievērojami palielinās. Lai taupītu degvielu Honda noteikti vajadzētu pārskatīt braukšanas stilu.

18. metode — Izvēlieties Honda riepas pēc sezonas degvielas patēriņš Honda

Honda degvielas patēriņu ietekmē arī riepu protektora platums. Jo plašāks protektors, jo lielāks ir Honda degvielas patēriņš.

HONDA. Kuro sąnaudos mažinimas Honda

HONDA. Как уменьшить расход топлива Хонда