FORD. Samazinām degvielas patēriņš Ford

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Ford samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Ford Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Ford sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Ford padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

    Aktivātori uzstāda uz visiem Ford modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

Aktivatorus ir viegli uzstādīt, tie dažu minūšu laikā tiek uzstādīti uz Ford degvielas PADEVES šļūtenis:

1. Ford degvielas patēriņš tiek samazināts par 20%.
2. Neliels Ford dzinēja jaudas pieaugums.
3. Pagarina Ford dzinēja kalpošanas laiku.
4. Oglekļa monoksīda un citu piesārņotāju saturs Ford izplūdes gāzēs (CO un CH) tiek samazināts par 30-40%.
5. Stabila un dinamiska Ford dzinēja darbība.
6. Samazina kvēpu un oglekļa nogulšņu veidošanos uz Ford virzuļiem, cilindriem, aizdedzes svecēm, degvielas inžektoriem, katalizatora un izplūdes caurulēm.
7. Pagarina Ford katalizatora, lambda zondes, aizdedzes sveces un Ford degvielas iesmidzinātāju kalpošanas laiku.
8. Vieglāka Ford dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

Tādā veidā Jūsu Ford dzinējs darbosies daudz labāk (it kā Jūs uzpildītu Ford automašīnu ar ļoti kvalitatīvu degvielu).

Samazina Ford degvielas patēriņu par 20%.

   Aktivators smalki un vienmērīgi atdala un izplata degvielas daļiņas, kas nodrošina visefektīvāko degšanu Ford dzinējā.          Degvielas molekulas vieglāk sadalās un labāk reaģē ar skābekli, kā rezultātā samazinās Ford degvielas patēriņš.

Ford patēriņš

  Ford degvielas Aktivators ģenerē 10 (desmit) magnētiskos laukus, kas, šķērsojot degvielu, pārtrauc saites starp ogļūdeņraža molekulām un samazina to lielumu. Tas atvieglo sajaukšanos ar skābekli un nodrošina efektīvāku un tīrāku sadedzināšanu.

degviela Ford dzinēja cilindros

Iedomājieties, kā Jūsu Ford dzinējs darbojas ar ļoti labu degvielu…
Tas ir, izrādās pilnīgi atšķirīga (labāka) degviela Ford.

Ford patēriņa samazināšanaSasmalcināta malka sadedzina daudz labāk nekā veseli baļķi… Tas pats notiek ar automašīnas degvielu Ford dzinēja cilindros.Ford degviela

   Tā rezultātā Ford dzinējs darbojas efektīvāk un rada lielāku jaudu, kas samazina Ford degvielas, kā arī ogļūdeņražu (CH), oglekļa monoksīda (CO) un slāpekļa oksīdu patēriņu no Ford izplūdes gāzēm.
  Jūsu Ford izplūdes caurule, turbos un katalītiskais neitralizators kalpos daudz ilgāk, pateicoties tīrām Izplūdes gāzu emisijām, bez tīrīšanas vai nomaiņas.

Ford uzstādītie Aktivatori samazina degvielas blīvumu un viskozitāti:

1. Tas noved pie mazāku degvielas daļiņu veidošanās, nodrošina labu izsmidzināšanu un sadegšanu Ford dzinēja cilindros.
2. Degviela labāk aizdegas un vienmērīgi sadedzina, kas nodrošina vienmērīgu un bezdūmu Ford dzinēja darbību.
3. Samazina nogulsnes degvielas iesmidzinātājos un oglekļa nogulsnes Ford aizdedzes svecēs un cilindros.
4. Tas atvieglo Ford degvielas padeves sistēmu darbību.
5. Palielina Ford degvielas sistēmu uzticamību un kalpošanas laiku.

   Tas viss noved pie labākiem degvielas sadegšanas apstākļiem Ford cilindros.
   Degviela ar Aktivatoriem pilnīgāk sadedzina Ford motorā un neatstāj oglekļa nogulsnes uz virzuļiem, cilindriem un aizdedzes svecēm.

degviela pilnīgāk sadedzina Ford motorā

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Ford modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

     UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Ford padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties«UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Ford modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Ford Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

 

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz FORD automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

Ford degvielas patēriņš automašīnas priekšrocības un trūkumi

Ford degvielas patēriņš automašīnu vispārējās priekšrocības

Katrai šīs markas automašīnai ir gan priekšrocības, gan trūkumi. Šīs zīmola vispārējās priekšrocības:

* laba drošības sistēma, jo īpaši laba Bremžu sistēma;
* atšķirīgs dizains;
* plašs, ietilpīgs bagāžnieks;
* ekonomisks dzinējs;
* atšķirībā no daudziem citiem zīmoliem, Ford ir augstas kvalitātes rūpnīcas krāsošana;
* ērts interjers ar daudzfunkcionālu informācijas paneli;
* laba automašīnas vadāmība jebkuros laika apstākļos;
* apmierinošas cenas auto detaļām.

Ford degvielas patēriņš automašīnu kopējie trūkumi

Jebkurai jebkuras markas automašīnai, diemžēl, ir daži trūkumi. Ford automašīnas nav izņēmums. Apsveriet šī zīmola vispārējos trūkumus:

* ne visai ērta piekļuve gāzes tvertnei;
* zema trokšņa izolācija;
* slikta veiktspēja;
* zema svara priekšējais buferis;
* automašīnas piekare ir pakļauta bojājumiem.

Ja mēs uzskatām vispārējo priekšstatu par automašīnu, šī zīmola mīnuss nav ļoti nozīmīgs!

Populāri degvielas patēriņš Ford automobiļu zīmoli

Līdz šim populārākie Ford zīmoli ir: Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo, šeit ir Ford Transit, Ford Mustang.
Visekonomiskākais šīs markas automobilis ir Ford Fiesta, jo automašīnas dzinēja tilpums un benzīna patēriņš nav ļoti liels. Un izmēri nav lieli, to var attiecināt uz automašīnu klasi «mazie» automobiļi! Tomēr automašīnai ir diezgan ietilpīgs interjers, un tas var būt gan trīsdurvju, gan piecu durvju.
Lielāki ir Ford Focus un Ford Mondeo. Šīs automašīnas ir diezgan līdzīgas viena otrai degvielas patēriņa sistēmā. Galvenā atšķirība ir tā, ka Ford Mondeo ir jaudīgāks un jauns. Jaunākais modelis tika izlaists 2015.gadā.
Ford ir savās rindās un furgoni. Tie ietver Ford Transit. Šai automašīnai ir diezgan pievilcīgs izskats un viena no labākajām drošības sistēmām furgonos. Automašīnas jauda ir 95 zirgspēki, kas padara to diezgan ātru.
Ātrākais un jaudīgākais auto ir Ford Mustang. Tās 50 bas, zīmols ir svinēta 2014. Ford Mustang ir slavens galvenokārt ar savu 6 ātrumu manuālo pārnesumkārbu, kā arī automātisko un 309 zirgspēku jaudu.
Ford automašīnas pastāv tirgū milzīgu laiku un tikai uzlabojās. Tātad, izvēloties automašīnu, jūs varat izvēlēties automašīnu zīmolu Ford!

Ford degvielas patēriņš automašīnas: dzinēja remonta funkcijas

Ford zīmola automašīnas ir pazīstamas un mīlētas daudziem krievu autobraucējiem, bet Ford Focus modelis kļuva īpaši izplatīts valstī. Šīs mašīnas ir dīzeļdzinēji, izlaists kā daļa no ģimenes Duratec un dīzeļdzinēju Duratorg. Dzinēji, kas darbojas ar benzīnu, tilpums ir no 1,4 litriem līdz 2 litriem, degvielas patēriņš darba laikā ir diezgan pieticīgs, un jaudas īpašības ir uzlabotas. Attiecībā uz turbo dzinēju Duratorg tā tilpums ir 1,8 L.
Elektroniskā vadība Ford EEK-V tiek izmantota, lai kontrolētu un pārraidītu komandas uz automašīnas barošanas bloku. Modifikācijas ar benzīna dzinējiem ir aprīkotas ar 3-D elektrisko aizdedzi, SEFI iesmidzināšanas sistēmu, kā arī sensoriem, kas kontrolē detonāciju. Turbo-dīzeļdzinējā Degvielas padeve tiek veikta, izmantojot augstspiediena virzuļa degvielas sūkni, kas ir sakārtots pēc sadales principa un novirza degvielu tieši uz sadegšanas kameru.
Lai Ford automobilis darbotos bez neveiksmēm un bojājumiem, jums jāpievērš uzmanība šādiem punktiem:
Elementi, kas iekļauti maisījumā.
Injekcijas laiks.

Izsmidzināšanas līmenis un tā kvalitāte degvielas patēriņš Ford

Ford dzinēja remonta prakses īpatnības kļūst skaidrs, ka jo ticamāka ir galveno komponentu montāža motora konstrukcijā, jo ilgāk tas ilgs, un tas arī ir atkarīgs no kapitālā remonta nepieciešamības pakāpes. Parasti bojājumi ietekmē sistēmu, kas ir atbildīga par degvielas piegādi sadegšanas kamerai, un strādā pie degvielas komplektu remonta – kaut kas ir jāizmanto visbiežāk, kad nepieciešams remontēt dzinēju Ford Focus.
Vēl viens populārs šī zīmola modelis ir Ford Mondeo automašīna: šī modeļa pārstāvjiem ir dīzeļdzinēji ar 4 cilindriem un turbokompresoru, kuru jauda ir attiecīgi 1,6 l, 1,8 l un 2 l. Neskatoties uz motora komponentu augsto kvalitāti un to labo montāžu, vienībām ir vairāki trūkumi, kas atklājas mašīnas darbības laikā. Sīkāka informācija par šiem trūkumiem ir atrodama rakstā par Ford Dīzeļdzinēju remontu.
Parasti problēmas ar motoru izraisa bojāts savienojošais stienis un kloķvārpstas gultņi. Par to liecina tikko dzirdams metāla trieciens, kas dzirdams no motora kameras darba sākumā, kad motors vēl nav uzkarsēts.

Motora remonta īpašības degvielas patēriņš Ford

Lai pārbaudītu, vai savienotājstieņu gultņi ir kārtībā, ir nepieciešams palielināt apgriezienu skaitu līdz vidējam skaitlim neitrālajā virzienā, pēc kura gāze tiek strauji atbrīvota. Ja dzirdat šo troksni, kā aprakstīts iepriekš, jums steidzami jāapmeklē Ford degvielas uzpildes stacija, jo tas norāda uz gultņu neveiksmi. Dažreiz, lai noteiktu nepieciešamību mainīt līnijpārvadātāju, bet tas bieži gadās, ka diagnoze izrādās, ka motors ir nepieciešams uzstādīt jaunu kloķvārpstu, slīpēšana, nitrēšana vai citas darbības.
Bieži vien motora un degvielas sistēmas jomā Ford automašīnām ir jāaizstāj laika josla vai jāuzlabo Degvielas sūknis. Šie pakalpojumi ir viens no populārākajiem, jo neveiksmes šīm vienībām bieži notiek uz šīm mašīnām.

FORD. Kuro sąnaudos mažinimas Ford

FORD. Как уменьшить расход топлива Форд