CHRYSLER. Samazinām degvielas patēriņš Chrysler

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Chrysler samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Chrysler Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Chrysler sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Chrysler padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

  Aktivātori uzstāda uz visiem Chrysler modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

Aktivatorus ir viegli uzstādīt, tie dažu minūšu laikā tiek uzstādīti uz Chrysler degvielas PADEVES šļūtenes:

1. Chrysler degvielas patēriņš tiek samazināts par 20%.
2. Neliels Chrysler dzinēja jaudas pieaugums.
3. Pagarina Chrysler dzinēja kalpošanas laiku.
4. Oglekļa monoksīda un citu piesārņotāju saturs Chrysler izplūdes gāzēs (CO un CH) tiek samazināts par 30-40%.
5. Stabila un dinamiska Chrysler dzinēja darbība.
6. Samazina kvēpu un oglekļa nogulšņu veidošanos uz Chrysler virzuļiem, cilindriem, aizdedzes svecēm, degvielas inžektoriem, katalizatora un izplūdes caurulēm.
7. Pagarina Chrysler katalizatora, lambda zondes, aizdedzes sveces un Chrysler degvielas iesmidzinātāju kalpošanas laiku.
8. Vieglāka Chrysler dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

Tādā veidā Jūsu Chrysler dzinējs darbosies daudz labāk (it kā Jūs uzpildītu Chrysler automašīnu ar ļoti kvalitatīvu degvielu).

Samazina Chrysler degvielas patēriņu par 20%.

   Aktivators smalki un vienmērīgi atdala un izplata degvielas daļiņas, kas nodrošina visefektīvāko degšanu Chrysler dzinējā.          Degvielas molekulas vieglāk sadalās un labāk reaģē ar skābekli, kā rezultātā samazinās Chrysler degvielas patēriņš.

Chrysler patēriņš

  Chrysler degvielas Aktivators ģenerē 10 (desmit) magnētiskos laukus, kas, šķērsojot degvielu, pārtrauc saites starp ogļūdeņraža molekulām un samazina to lielumu. Tas atvieglo sajaukšanos ar skābekli un nodrošina efektīvāku un tīrāku sadedzināšanu.

degviela Chrysler dzinēja cilindros

Iedomājieties, kā Jūsu Chrysler dzinējs darbojas ar ļoti labu degvielu…
Tas ir, izrādās pilnīgi atšķirīga (labāka) degviela Chrysler.

Chrysler patēriņa samazināšanaSasmalcināta malka sadedzina daudz labāk nekā veseli baļķi… Tas pats notiek ar automašīnas degvielu Chrysler dzinēja cilindros.Chrysler degviela

   Tā rezultātā Chrysler dzinējs darbojas efektīvāk un rada lielāku jaudu, kas samazina Chrysler degvielas, kā arī ogļūdeņražu (CH), oglekļa monoksīda (CO) un slāpekļa oksīdu patēriņu no Chrysler izplūdes gāzēm.
  Jūsu Chrysler izplūdes caurule, turbos un katalītiskais neitralizators kalpos daudz ilgāk, pateicoties tīrām Izplūdes gāzu emisijām, bez tīrīšanas vai nomaiņas.

Chrysler uzstādītie Aktivatori samazina degvielas blīvumu un viskozitāti:

1. Tas noved pie mazāku degvielas daļiņu veidošanās, nodrošina labu izsmidzināšanu un sadegšanu Chrysler dzinēja cilindros.
2. Degviela labāk aizdegas un vienmērīgi sadedzina, kas nodrošina vienmērīgu un bezdūmu Chrysler dzinēja darbību.
3. Samazina nogulsnes degvielas iesmidzinātājos un oglekļa nogulsnes Chrysler aizdedzes svecēs un cilindros.
4. Tas atvieglo Chrysler degvielas padeves sistēmu darbību.
5. Palielina Chrysler degvielas sistēmu uzticamību un kalpošanas laiku.

   Tas viss noved pie labākiem degvielas sadegšanas apstākļiem Chrysler cilindros.
   Degviela ar Aktivatoriem pilnīgāk sadedzina Chrysler motorā un neatstāj oglekļa nogulsnes uz virzuļiem, cilindriem un aizdedzes svecēm.

degviela pilnīgāk sadedzina Chrysler motorā

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Chrysler modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Chrysler padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs 

Ekonomē visiem Chrysler modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Chrysler Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR 

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz CHRYSLER automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 

Galvenās iezīmes degvielas patēriņš Chrysler

Vispār īpatnību degvielas patēriņš Chrysler daudz, transporta līdzekļi, ko izgatavo ar šo zīmolu, nav analogu tirgū. Uzskaitīt visas īpašības nav iespējams, tomēr potenciālajiem pircējiem ar šo zīmolu, ir jāiepazīstas ar galvenajām no tām:

Eksterjers degvielas patēriņš Chrysler

Nav nevienas eiropas modeli, citu transportlīdzekļu ražotāji, eksterjera kurā kaut mazliet varētu līdzināties Building. Arī uzņēmums turpina ražot mašīnas, kas ir līdzības ar leģendāro modeļiem 1955. gada. Visi jaunās paaudzes ir vismaz dažas līdzīgas īpašības, lai arī ne vienmēr ir pamanāmas. Bet ar visu to automašīnas turpina pilnveidoties. Lai izdodas ne tikai saglabāt zīmola fanu, kas parādījās diezgan sen, bet arī ieinteresēt jaunus potenciālos klientus.

Spēkrati degvielas patēriņš Chrysler

Ja izskats mainās pakāpeniski, nav atkāpušies no tradīcijām, tad dzinēji vienmēr ir šodien tiek izstrādāti no jauna. Jo šodien daudzi patērētāji pakaļdzīšanās maksimālu ekonomiju, mūsdienu dzinēji no Крайслера tiek izslēgti noteiktos posmos darbi. Tā izdodas saglabāt ne tikai personīgās motora resurss, bet arī ietaupīt uz degvielas rēķina. Jāatzīmē, ka globālās finanšu krīzes apstākļos tieši šī īpašība ir pozitīva ietekme uz popularitāti auto.

Šasija degvielas patēriņš Chrysler

Jaunā konstrukcija ļauj vairāk ilgtspējīgi līkumus, pat tad, ja automašīna ir pietiekami liels. Tas ietekmē drošību un komfortu, un jo īpaši būs pa prātam pircējiem ģimenes mašīnām.
Nopirkt var Chrysler un citu iemeslu dēļ, jo katrs autovadītājs izdala savas īpatnības šo zīmolu. Jebkurā gadījumā, lai pilnībā novērtēt priekšrocības, ekspluatācijas modeļiem šī ražotāja, jums ir nepieciešams apsēsties pie stūres, izmēģināt auto praksē.

Papildinformācija degvielas patēriņš Chrysler

Ir daži papildu punktus, kas šķiet potenciālajiem pircējiem konkrētā modeļa Chrysler interesanti:

Paaugstināta sportiskumu degvielas patēriņš Chrysler

No pirmā acu uzmetiena var likties, ka mašīnas ir ļoti smagnējs. Bet patiesībā gandrīz visi modeļi spēj noskriet sporta konkurentiem;
Drošības apsvērumu dēļ ātrums ir fiksēts ap 250км/h. Bet patiesībā mašīna var attīstīt lielu ātrumu;
Sistēma HEMI spēka agregātiem. Tieši pateicoties šai sistēmai ir vērojama paaugstināta izmaksu efektivitāte. Piemēram, kad dzinējs sasniedz vēlamo apgriezienu skaitu, tas tiek deaktivizēts. Auto degvielas patēriņš Chrysler turpina strādāt крутящем brīdi. Uzsākot spēka agregātu, ja nepieciešams, tiek veikta burtiski par pāris mirkļiem.
Šobrīd pieprasījums pēc mašīnām pieaug, pateicoties ekonomiskāku darbību.

CHRYSLER. Как уменьшить расход топлива Крайслер

CHRYSLER. Kuro sąnaudos mažinimas Chrysler