CHEVROLET. Samazinam degvielas patēriņš Chevrolet

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Chevrolet samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Chevrolet Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Chevrolet sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Chevrolet padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

 

Aktivātori uzstāda uz visiem Chevrolet modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

Aktivatorus ir viegli uzstādīt, tie dažu minūšu laikā tiek uzstādīti uz Chevrolet degvielas PADEVES šļūtenes:

1. Chevrolet degvielas patēriņš tiek samazināts par 20%.
2. Neliels Chevrolet dzinēja jaudas pieaugums.
3. Pagarina Chevrolet dzinēja kalpošanas laiku.
4. Oglekļa monoksīda un citu piesārņotāju saturs Chevrolet izplūdes gāzēs (CO un CH) tiek samazināts par 30-40%.
5. Stabila un dinamiska Chevrolet dzinēja darbība.
6. Samazina kvēpu un oglekļa nogulšņu veidošanos uz Chevrolet virzuļiem, cilindriem, aizdedzes svecēm, degvielas inžektoriem, katalizatora un izplūdes caurulēm.
7. Pagarina Chevrolet katalizatora, lambda zondes, aizdedzes sveces un Chevrolet degvielas iesmidzinātāju kalpošanas laiku.
8. Vieglāka Chevrolet dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

Tādā veidā Jūsu Chevrolet dzinējs darbosies daudz labāk (it kā Jūs uzpildītu Chevrolet automašīnu ar ļoti kvalitatīvu degvielu).

Sakarā ar to Chevrolet dzinējs sāk darboties daudz labāk.

   Aktivators smalki un vienmērīgi atdala un izplata degvielas daļiņas, kas nodrošina visefektīvāko degšanu Chevrolet dzinējā.          Degvielas molekulas vieglāk sadalās un labāk reaģē ar skābekli, kā rezultātā samazinās Chevrolet degvielas patēriņš.

Chevrolet patēriņš

  Chevrolet degvielas Aktivators ģenerē 10 (desmit) magnētiskos laukus, kas, šķērsojot degvielu, pārtrauc saites starp ogļūdeņraža molekulām un samazina to lielumu. Tas atvieglo sajaukšanos ar skābekli un nodrošina efektīvāku un tīrāku sadedzināšanu.

degviela Chevrolet dzinēja cilindros

Iedomājieties, kā Jūsu Chevrolet dzinējs darbojas ar ļoti labu degvielu…
Tas ir, izrādās pilnīgi atšķirīga (labāka) degviela Chevrolet.

Chevrolet patēriņa samazināšanaSasmalcināta malka sadedzina daudz labāk nekā veseli baļķi… Tas pats notiek ar automašīnas degvielu Chevrolet dzinēja cilindros.Chevrolet degviela

   Tā rezultātā Chevrolet dzinējs darbojas efektīvāk un rada lielāku jaudu, kas samazina Chevrolet degvielas, kā arī ogļūdeņražu (CH), oglekļa monoksīda (CO) un slāpekļa oksīdu patēriņu no Chevrolet izplūdes gāzēm.
  Jūsu Chevrolet izplūdes caurule, turbos un katalītiskais neitralizators kalpos daudz ilgāk, pateicoties tīrām Izplūdes gāzu emisijām, bez tīrīšanas vai nomaiņas.

Chevrolet uzstādītie Aktivatori samazina degvielas blīvumu un viskozitāti:

1. Tas noved pie mazāku degvielas daļiņu veidošanās, nodrošina labu izsmidzināšanu un sadegšanu Chevrolet dzinēja cilindros.
2. Degviela labāk aizdegas un vienmērīgi sadedzina, kas nodrošina vienmērīgu un bezdūmu Chevrolet dzinēja darbību.
3. Samazina nogulsnes degvielas iesmidzinātājos un oglekļa nogulsnes Chevrolet aizdedzes svecēs un cilindros.
4. Tas atvieglo Chevrolet degvielas padeves sistēmu darbību.
5. Palielina Chevrolet degvielas sistēmu uzticamību un kalpošanas laiku.

   Tas viss noved pie labākiem degvielas sadegšanas apstākļiem Chevrolet cilindros.
   Degviela ar Aktivatoriem pilnīgāk sadedzina Chevrolet motorā un neatstāj oglekļa nogulsnes uz virzuļiem, cilindriem un aizdedzes svecēm.

degviela pilnīgāk sadedzina Chevrolet motorā

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Chevrolet modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Chevrolet padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Chevrolet modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Chevrolet Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz CHEVROLET automašīnas ļauj

SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 

Uzticamāko auto markas degvielas patēriņš Chevrolet!

Nereti automašīnas vidējā cenu segmentā izrādīties straujāka, nekā analogi premium klases. Tas ir skaidri redzams piemērā markas Chevrolet. Mašīna ir ērta un vienkārša lietošanā, cieši izgatavotas, veiksmīgi nokomplektētas. Ievērojot pareizu ekspluatāciju īpašnieki šo Chevrolet autoserviss apmeklē tikai tehnisko apskati un plānveida nomaiņas износившихся detaļas.

Reitings uzticamību mēs rakstījām šo atsauksmju vadītājiem un analizēt problēmas, ar kādām viņiem nācies saskarties. Tika ņemti vērā arī katra stiprās un vājās puses auto. Un ļaujiet pa презентабельности dizaina dalībnieki klasifikāciju, ir mazāki nekā люксовым konkurentiem, kvalitāte un drošība viņiem ir augstākajā līmenī.

Degvielas patēriņš Chevrolet Aveo

Авео vadībā par uzticamību ne tikai starp citu Chevrolet visā segmenta kompakto auto. Modelis tiek ražots kopš 2002. gada un ir pazīstama ar nosaukumiem Kalos, Lova, Nexia, Gentra, Opel Costra un tā tālāk, NVS valstīs to pārstāv, kā Daewoo Kalos. Galvenie ieguvumi Chevrolet Aveo tādi:

ekonomija;
manevrētspēja;
augsts klīrenss;
efektīva skaņas izolācija;
silta krāsniņa;
viegli iedarbināt salā.

Starp trūkumiem ir apzīmēti ar trūkst jaudas, mazs bagāžnieks un mēreni vājas darbs dzesēšanas sistēmas.

Degvielas patēriņš Chevrolet Tahoe

Tahoe – izmēģināts un pārbaudīts laika gaitā suv. Ražošana rindas startēja 1995. gadā un turpinās līdz pat šai dienai. Ir 4 paaudzes Chevrolet Tahoe, kas atšķiras visai sekundāra nozīme un galvenās īpašības. Tvertnes tilpums, piemēram, no pirmās paaudzes – 114 l, pie otrā un trešā – pa 98 l, pie ceturtā – 98,4 k. Neskatoties uz atšķirībām, visiem modeļu sērijas pārstāvis Tahoe piemīt līdzīgas priekšrocības:

komforts tālos braucienos;
caurlaidība;
veiklību, lielos gabarītus;
ietilpīgs salons;
kvalitatīva siltumizolācija;
lēti izejmateriāli;
izturīgas un izturīgas detaļas.

Trūkumi nedaudz. Daži cilvēki sūdzas par traucējumiem elektronikas un tuvās standarta gaismas. Ir sūdzības par простецкий salona dizains. Viedokļi par degvielas patēriņu dalās: vieni to sauc par auto прожорливым, citi slavē par ekonomiskumu. Patiesībā viss ir atkarīgs no ceļa: braucot pa pilsētu Tahoe apēd līdz 14 l uz ārpilsētas ceļiem tikai deviņiem litriem.

Degvielas patēriņš Chevrolet Captiva

Каптива – tas kompakto krosoveru ar septiņām sēdvietām un ietilpīgu багажником. Viens no labākajiem pārstāvjiem ģimenes auto. Ražošana sākās 2006. gadā, un pašlaik turpinās. Tas ir diezgan drošs crossover un brauciens uz to sagādās īstu baudu. Ja rūpīgi darbību Chevrolet Captiva nepieviļ savus īpašniekus bojājuma iemesli. Tādēļ, ja Jūs pērkat lietotu auto, ideāls variants pārbaudītu šis fragments pilnu diagnostiku autoservisā chevrolet.remont-lider.ru. Priekšrocības Chevrolet Captiva:

plašs un ērts salons;
ietilpīgs bagāžnieks;
lēta uzturēšana;
optimālais klīrenss.

Galvenie trūkumi – liels degvielas patēriņš un cieta šasijas. Daudzi īpašnieki uzskata dzinējs muzikālo partitūru bija vāja, daži jauc automātiskā ātrumkārba pielāgojama tipa. Bet šie mīnusi ir raksturīgi tikai agri modeļiem, izdevējs pēc 2016. gada. Pēdējos modeļos to nav.

Degvielas patēriņš Chevrolet Lacetti

Šis auto ir arī pazīstams zem zīmes Ravon un Daewoo Gentra. Tvertnes tilpums pie Лачетти – 60 ls Priekšrocības:

ekonomisks degvielas patēriņš;
liels salons;
piekare;
cinkota virsbūve;
uzticams dzinējs;
spilgts apgaismojums;
lēti remonts;
laba AĀK;
rezerves daļas pa saprātīgām cenām.

Mīnusi: mazs klīrenss, vāja skaņas izolācija, slikta bagāžnieka ietilpība. Daudzi īpašnieki sūdzas par regulāru tecēt eļļa no vārstu vāka.

Degvielas patēriņš Chevrolet Matiz

Chevrolet Матиз, kas pazīstama arī kā Spark, kas ir piecu durvju хэтчбэк. Modeļu rinda tiek ražots kopš 2005. gada, un kopš tā laika ir sanācis vairākas modifikācijas. Populārākā – Chevrolet Spark Lite ar vjetnamas montāžu. Pluss:

ekonomija;
manevrētspēja;
kompaktie izmēri un lietošanas stāvvietu;
zemas izmaksas расходников;
viegli iedarbināt salā;
labs apkure.

Sūdzas īpašnieki uz brīnišķīgu trokšņu izolāciju un krāsojumu. Pie Матиза litru dzinējs. Auto ir lielisks, lai внутригородских ceļojumos uz tālām distancēm tas ir mazāk noderīgs.

Degvielas patēriņš Chevrolet Tacuma

Modelis Takuma ražots no 2000 līdz 2011 g, tagad tie ir pieejami tikai otrreizējā tirgū. Un tomēr Chevrolet Tacuma joprojām ir pieprasītas kā reizi dēļ uzticamības un citas priekšrocības:

Komfortabls un plašs salons.
Mazs degvielas patēriņš.
Krēsli-transformers.
Izturīgs un ilgmūžību dzinējs.
Ērta automātika.
Trūkums – degvielas patēriņš pa pilsētu sasniedz 14 k. Bez tam, virsbūve var nedaudz поскрипывать uz nelīdzena ceļa.

Izvērtējot jebkuru automašīnu, jāatceras, ka tās funkcionalitāte ir atkarīga ne tikai no markas. Liela nozīme ir montāžas kvalitāte, kas dažādās valstīs ir atšķirīga. Automašīnas Chevrolet ir regulāri jāatjaunina, un tiek pārveidotas. Bieži modeļa jaunās paaudzes atņemta tām problēmām, kas sūdzējās īpašnieki veco mašīnu.

CHEVROLET. Kuro sąnaudos mažinimas Chevrolet

CHEVROLET. Как уменьшить расход топлива Шевроле