BMW. Samazinām degvielas patēriņš bmw.

 BMW Degvielas Aktivātors — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves vada (bez iegriešanas) Jūsu BMW automašīnai un pārveido degvielas struktūru un tās īpašības.

Ekonomē visiem BMW modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas).

Automašīnas BMW dzinējs sāk strādāt labāk jau pēc pirmajiem nobrauktajiem kilometriem.

AKTIVĀTORS palīdz SAMAZINĀT ar Jūsu automašīnas BMW saistītot IZDEVUMUS ne tikai ar mazāku degvielas patēriņu (DEGVIELAS EKONOMIJA — 20%) bet arī ar STABILU DZINEJA DARBĪBU un tā pastāvīgu profilaksi.

  Rekomendē visiem BMW modeļiem un visiem degvielas veidiem (GĀZE, BENZINS, DĪZEĻDEGVIELA)

1. BMW degvielas patēriņa samazināšana par 20 %
2. BMW dzinēja jaudas neliela palielināšana.
3. BMW CO un CH pazemināšana par 30-40 % (tehniskās apskates iziešanas garantija).
4. Vienmērīga un dinamiska BMW dzinēja darbība.
5. Piededžu samazināšana BMW vizuļos, cilindros, svecēs, smidzinātājos, katalizatorā un izpūtējos.
6. Vieglāka BMW dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

DZINĒJS BMW sāk strādāt LABĀK.

     Kustoties caur Aktivātora magnētiskajiem laukiem, DEGVIELAS struktūra tiek izmainīta, kas nodrošina PILNĪGĀKU un vienmērīgu SADEGŠANU BMW cilindros.

Aktivātori samazina degvielas blīvumu un biezumu:

1. Tas noved pie sīkāku degvielas daļiņu izveides, nonākot BMW cilindros.
2. Izsmidzināšanās leņķa palielināšanos nonākot BMW dīzeļa uzgaļos.
3. Novērš BMW dīzeļa uzgaļu piesārņošanos.
4. Samazina slodzi BMW degvielas padeves sistēmu darbībā.

 Kā rezultāts BMW DZINĒJS strādā daudz LABĀK (it kā jūs būtu uzpildījušies ar ļoti augstas KVALITĀTES DEGVIELU).

 Jūs taču piekritīsiet, ka saskaldīts baļķis DEG daudz LABĀK, nekā vesels… TĀPAT NOTIEK ARĪ AR DEGVIELU! Interesanti, kā parasti šie rādītāji uzrādās uz BMW pēc pirmajiem 10-20 km.

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem BMW modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas BMW padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem BMW modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas).

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)40,00 EUR

 

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz BMW automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 Latvijas TV raidījums «BEZ TABU» par Aktivatoriem:

Visā pasaulē jau sen ir zināma un plaši tiek pielietota naftas produktu magnētiskā apstrāde, ko veic degvielas patēriņa samazināšanas nolūkā. Lai atvērtu, klikšķiniet uz zilā raksta tektsu — «Par to neesat iedomājušies nedz Jūs, nedz Jūsu automehāniķis.»

Kā lietot BMW automašīnu nedaudz lētāk
BMW transportlīdzekļu apkope

Slavenās Bavārijas grupas ražoto automašīnu īpašniekiem ir jāapzinās, cik svarīgi ir savlaicīgi veikt BMW apkopi. Visi modernie modeļi ar baltu un zilu emblēmu uz kapuces ir diezgan uzticami un diezgan perfekti. Un tomēr viņiem ir nepieciešama pastāvīga un pienācīga aprūpe. Apmeklējot servisa centru savlaicīgi, lai veiktu šādas darbības, jūs:
1. Samaziniet komponentu un vienību bojājumu risku.
2. Palieliniet tehnisko resursu.
3. Palieliniet savu drošības līmeni braukšanas laikā.
Ātra BMW automašīnu apkope liek jums ietaupīt naudu, bet arī ietaupa naudu. Piemēram, ātra eļļas, filtru un aizdedzes sveces maiņa ietaupa degvielu. Savlaicīga apturēšanas diagnostika ietaupīs rezerves daļas, nomainot tikai bukses un eļļas blīves. Tāpēc, ja BMW apkalpošanas izmaksas Dīlera licencētā degvielas uzpildes stacijā jums šķiet pārmērīgi augstas, šīs izmaksas vienmēr atmaksājas.

BMW apkope

BMW tika izstrādāts, pamatojoties uz pieredzi, kas gūta transportlīdzekļu testēšanas un ekspluatācijas laikā. Veidojot to, tiek ņemtas vērā automašīnu ražošanā izmantoto strukturālo un tehnoloģisko risinājumu iezīmes.
Lai autovadītājiem atvieglotu dzīvi, ražotāji cenšas vienkāršot BMW apkopi. Pakalpojumu centru apmeklējumu biežums saskaņā ar Eiropas standartiem var sasniegt 30 tūkstošus km.
Cenšoties samazināt automašīnu uzturēšanas izmaksas, daudzi automašīnu īpašnieki dod priekšroku automašīnu apkalpošanai darbnīcās, kur BMW uzturēšanas cenas ir zemākas nekā oficiālie tirgotāji. Šajā ziņā nekas nav nosodāms, ja tie ir labi aprīkoti un aprīkoti ar kvalificētu personālu.
Daži autobraucēji pat iet tālāk un paši apkalpo BMW. Tomēr katru gadu šī metode kļūst arvien sarežģītāka, un tikai cilvēki ar atbilstošām profesionālajām iemaņām un ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem un aprīkojumu var veikt visas noteikumos noteiktās procedūras.

BMW apkope — kas ir svarīgi zināt

Tomēr pat tiem, kas regulāri apmeklē automašīnu pakalpojumus, ieteicams izpētīt BMW tehniskās apkopes grafiku. Tas ļaus saprast, cik uzticīgi darbnīcu darbinieki veic savus uzdevumus.
Pastāv nepareizs uzskats, ka BMW pakalpojumu noteikumi kā tādi nepastāv. Tas ir tāpēc, ka transportlīdzekļa borta dators tikai norāda, ka ir pienācis laiks veikt visvairāk nepieciešamās procedūras — mainīt eļļu vai dzesēšanas šķidrumu, bremžu klučus vai aizdedzes sveces… Bet tas nenozīmē, ka tas būtu jāierobežo. Ir daudz speciāli izstrādātu programmatūras iespēju, piemēram, Autodata vai WOW, kas nosaka apkopes biežumu un veiktā darba raksturu. Bet tas ir dārgi, un parastajiem autovadītājiem ir grūti piekļūt šādai informācijai, kas rada noteiktas problēmas.

Cik tas maksā, lai uzturētu BMW

Bavārijas uzņēmuma ražotā tehnika pieder Premium segmentam. Tirgotāju noteiktās cenas nevar atļauties autovadītājiem ar ierobežotu budžetu. Oriģinālo detaļu un palīgmateriālu cenas ir augstas. Bet, izmantojot trešo pušu ražotāju izgatavotās detaļas un veicot dažus darbus pats, ir iespējams samazināt BMW uzturēšanas izmaksas.
Pirms iegādāties automašīnu, jums ir rūpīgi jāizvērtē savas finansiālās iespējas. Komponentu un palīgmateriālu iegādes izmaksas ir atkarīgas no konkrētās automašīnas modifikācijas. Atšķirība var būt ļoti liela. Attiecībā uz faktisko darbu, BMW X1 vai 7 sērijas apkalpošana prasa apmēram tādas pašas izmaksas.
Vai BMW apkope ir dārga? Diezgan acīmredzams! Un tas ir jāpieļauj. Galu galā, pērkot šīs markas automašīnu, jūs nepērkat budžeta automašīnu ar pieticīgām īpašībām, bet Vācijas inženierzinātņu attīstības virsotni.
Jāapzinās, ka jo augstāka ir jūsu rīcībā esošā modeļa klase, jo augstāka būs tās uzturēšanas izmaksas. Un jebkurā gadījumā BMW X6 uzturēšanai būs jāmaksā vairāk nekā par X3.
BMW 3.un 4. sērijas Automašīnu apkope ir tāda pati, tāpat kā BMW X6 ir tāda pati kā BMW X5 apkope. BMW M sērijas automašīnām būs augstākas uzturēšanas izmaksas(izmaksas par aptuveni 20% augstākas).

Kādas ir BMW uzturēšanas izmaksas

Lauvas daļa BMW uzturēšanas izmaksās ir rezerves daļu, tehnisko šķidrumu un smērvielu iegādes izmaksas.
Protams, automašīnas stāvoklis ir svarīgs. Grūtības veikt tādas pašas darbības jaunā un diezgan nobružātā automašīnā nav salīdzināmas. Ja jūs ilgu laiku neesat izmantojis auto mehānikas pakalpojumus, būs jūtamas nodilušas detaļas un prshavevshie skrūves, kas palielinās kalpošanas laiku un līdz ar to arī BMW apkalpošanas izmaksas. Tas ir vēl viens iemesls regulāri apmeklēt automašīnu servisu.

BMW automašīnu apkalpošanas izmaksas

Papildus transportlīdzekļa vērtības stāvoklim:
— Modelis, ieskaitot izlaišanas gadu un izlaišanas mēnesi.
— Motora tips, kas uzstādīts uz mašīnas.
— Montāžas iespēja.
— Papildu aprīkojuma pieejamība.
Nebrīnieties, ka atkarībā no ražošanas datuma Bavārijas grupas mašīnām var uzstādīt dažādas sastāvdaļas un piederumus. Tāpēc, patstāvīgi pērkot rezerves daļas, jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem. Iespējams, ka detaļas, ar kurām 2017.gada beigās uzsāktā BMW X5 apkope tiek veikta bez problēmām, nav piemērotas automašīnai, kas tika uzsākta 2018. gada sākumā. Jūs varat iegūt nepieciešamo informāciju, pārbaudot vin kodu.
Daži autobraucēji, uzzinājuši par BMW apkalpošanas izmaksām dīleros, ne tikai meklē palīdzību parastajās darbnīcās, bet arī mēģina remontēt automašīnas. Cietais gadījums. Jo modernāks modelis, jo sarežģītāks tas ir. Visas procedūras prasa īpašu aprīkojumu un ir ļoti dārgas.

BMW automašīnu kopšana

Soli pa solim instrukcijas par BMW apkopi ar savām rokām
Dzinēja eļļas nomaiņa

Nomainot motoreļļu, BMW transportlīdzekļa apkope tiek veikta šādā secībā:
Iesildiet dzinēju.
Atveriet eļļas uzpildes kakla vāku.
Pēc atbilstošā konteinera nomaiņas tilpumā atskrūvējiet paletes vāciņu un iztukšojiet visu darbu.
Atskrūvējiet eļļas filtra korpusa vāku.
Noņemiet veco kārtridžu.
Ar šļirci mēs noņemam darba paliekas.
Mēs ievietojam jaunu kārtridžu.
Mēs iesaiņojam vāku.
Mēs uzpildām svaigu smērvielu atbilstoši lietošanas instrukcijā norādītajam daudzumam un pārbaudām sensora augšējo atzīmi.
Aizveriet eļļas uzpildes kaklu, noslaukiet ar drānu tauku pilienu un, nospiežot bremzi, iedarbiniet dzinēju. Spiediena indikators jāizslēdz pēc 1-3 sekundēm.
Tad jums būs jāizmanto Borta dators un, dodoties uz atbilstošo izvēlnes sadaļu, pagaidiet, līdz sistēma aprēķinās, cik daudz tauku ir piepildīta. Tas aizņems dažas minūtes, pēc tam jūs varat pievienot eļļu normāli.

Gaisa filtra nomaiņa

Ievērojot BMW tehniskās apkopes grafiku, nomainiet gaisa filtru, lai to izdarītu:
Atskrūvējiet skrūves, kas tur gaisa filtra korpusa vāku.
Noņemiet beidzies kārtridžu.
Pārbaudiet gaisa filtra korpusa nišu putekļiem un gružiem. Ja nepieciešams, notīriet.
Mēs uzstādām jaunu filtra elementu.
Mēs ievietojam un nofiksējam vāku.
Šeit, kā redzam, nav nekas sarežģīts.
Salona filtru nomaiņa
Tālāk mēs turpinām nomainīt filtrus pasažieru nodalījumā. Ir divi no tiem — gan automašīnā, gan pārdotajos komplektos.
Darba izpildes kārtība ir šāda:
Atskrūvējiet skrūves, kas tur paneli paneļa apakšā pasažiera pusē.
Atskrūvējiet skrūvi un noņemiet klipus, kas nostiprina dekoratīvo apdari centrālajā konsolē.
Pēc elektrisko savienotāju atvienošanas noņemiet paneli, kas aizver piekļuvi Ventilācijas sistēmas sastāvdaļām. Mēs redzam plastmasas kasti, kas pamatā satur filtra elementus.
Atskrūvējiet četras skrūves, kas tur kastes apakšējo paneli.
Noņemiet vāku un noņemiet, velkot uz leju, filtrus no pasažieru nodalījuma.
Mēs uzstādām jaunas kasetnes un pārējās izjauktās daļas, darbojoties apgrieztā secībā.
Principā arī nekas sarežģīts. Taisnība, zem paneļa ir maz vietas, un cilvēki ar lieliem izmēriem ir saspiesti.
Pat ja jūs ierobežojat sevi ar šīm procedūrām, atkarībā no BMW uzturēšanas izmaksām ietaupījumi būs taustāmi.

Degvielas filtra nomaiņa

Degvielas filtra nomaiņa ir nedaudz atšķirīga. Daži automašīnu īpašnieki ir pārliecināti, ka viņu automašīnai vispār nav šādas telpas. Tā ir kļūda. Tikai, lai nokļūtu filtra elementā, vispirms ir jāizjauc aizsardzība, kas piestiprināta transportlīdzekļa apakšai, atskrūvējot visas skrūves, kas to tur. Par to:
Mēs nomainām piemērota izmēra bļodu benzīna savākšanai.
Atbrīvojiet apkakli uz gumijas šļūtenes.
Noņemiet metāla aizbīdni, kas uzstādīta Filtra krustojumā ar pretvārstu.
Iztukšojiet degvielas atlikumus, noņemiet veco filtra elementu.
Mēs instalējam jaunu daļu.
Mēs atgriežamies savā vietā apkakli, aizbīdni un apakšējo aizsardzību.
Ir nepieciešams rīkoties uzmanīgi, lai nesabojātu neko.
Uzzinot, kā veikt šīs vienkāršās darbības, jūs varat samazināt BMW apkalpošanas izmaksas. Automašīnu īpašniekiem ar ierobežotu budžetu šie ietaupījumi būs ļoti noderīgi.

Informācija

Lielākajā daļā Vācijas automobiļu klāsta automašīnu tika izmantoti līdzīgi dizaina risinājumi. Tas nozīmē, ka regulatīvā darba kārtība nav pārāk atšķirīga. Pamatojoties uz iepriekš minētajiem ieteikumiem, jūs varat bez lielām grūtībām veikt BMW 7 sērijas apkopi. Gaisa filtru nomaiņa būs vēl vieglāka, jo telpa zem paneļa ir lielāka un aizsargapvalku ir vieglāk piestiprināt.
Tomēr pastāv būtiskas atšķirības. Piemēram, apkalpojot BMW X3, lai piekļūtu Salona filtriem, būs nepieciešams papildus noņemt gaisa vadus, kas iet caur pasažiera kājām no kontaktligzdām. Piekļuve šai telpai ir sarežģīta, un tikai sarežģītu stiprinājumu trūkums ir iepriecinošs.

    ENG    DE    RUS    LIT   FRA   ESP

 Chevrolet          AKTIVĀTORS            Audi