AUDI. Samazinam degvielas patēriņš Audi

AUDI Degvielas Aktivātors — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves vada (bez iegriešanas) Audi automašīnai un pārveido degvielas struktūru un tās īpašības.

Automašīnas Audi dzinējs sāk strādāt labāk jau pēc pirmajiem nobrauktajiem kilometriem.

AKTIVĀTORS palīdz SAMAZINĀT ar Jūsu automašīnas AUDI saistītot IZDEVUMUS ne tikai ar mazāku degvielas patēriņu (DEGVIELAS EKONOMIJA — 20%) bet arī ar STABILU DZINEJA DARBĪBU un tā pastāvīgu profilaksi.

  Aktivātors uzstāda uz visiem AUDI modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

1. Audi degvielas patēriņa samazināšana par 20 %.
2. Audi dzinēja jaudas neliela palielināšana.
3. Audi CO un CH pazemināšana par 30-40 % (tehniskās apskates iziešanas garantija).
4. Vienmērīga un dinamiska Audi dzinēja darbība.
5. Piededžu samazināšana Audi vizuļos, cilindros, svecēs, smidzinātājos, katalizatorā un izpūtējos.
6. Vieglāka Audi dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

DZINĒJS Audi sāk strādāt LABĀK.

     Kustoties caur Aktivātora magnētiskajiem laukiem, DEGVIELAS struktūra tiek izmainīta, kas nodrošina PILNĪGĀKU un vienmērīgu SADEGŠANU Audi cilindros.

  Kā rezultāts Audi DZINĒJS strādā daudz LABĀK (it kā jūs būtu uzpildījušies ar ļoti augstas KVALITĀTES DEGVIELU).

Aktivātori samazina degvielas blīvumu un biezumu:

1. Tas noved pie sīkāku degvielas daļiņu izveides, nonākot Audi cilindros.
2. Izsmidzināšanās leņķa palielināšanos nonākot Audi dīzeļa uzgaļos.
3. Novērš Audi dīzeļa uzgaļu piesārņošanos.
4. Samazina slodzi Audi degvielas padeves sistēmu darbībā.

     Jūs taču piekritīsiet, ka saskaldīts baļķis DEG daudz LABĀK, nekā vesels… TĀPAT NOTIEK ARĪ AR DEGVIELU!  Interesanti, kā parasti šie rādītāji uzrādās uz AUDI pēc pirmajiem 10-20 km.

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Audi modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Audi padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Audi modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas).

Garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA») 

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)40,00 EUR

 

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz AUDI automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

 Latvijas TV raidījums «BEZ TABU» par Aktivatoriem:

 Visā pasaulē jau sen ir zināma un plaši tiek pielietota naftas produktu magnētiskā apstrāde, ko veic degvielas patēriņa samazināšanas nolūkā. Lai atvērtu, klikšķiniet uz zilā raksta tektsu — «Par to neesat iedomājušies nedz Jūs, nedz Jūsu automehāniķis.»

RUS     ENG    DE   LIT  FRA  ESP

BMW                AKTIVĀTORS         Alfa Romeo

Iezīmes auto remonts Audi

Tuvumā vēl tādas vācu marku automašīnas Audi bauda vislielāko popularitāti. Mīl un ciena dati automašīnas, jo to ir izcilas kvalitātes, augsta funkcionalitāte un vienkāršība. Automašīnas Audi vislabāk der lietošanai uz mūsu ceļiem un mūsu klimatiskajos apstākļos. Tomēr, neskatoties uz nevainojamu kvalitāti šiem auto, tie vēl reizēm ir nepieciešams remonts, kas būtu ražot tikai sertificētu stacijās.
Lieta ir tāda, ka lielākā daļa mezglu un agregātu Audi automašīnu lasītas rokām, pateicoties tieši tam un nodrošināta to augsta uzticamība.
Tā, lai pēc remonta izrādījās, ka auto ir kļuvis strādāt vēl sliktāk, nekā pirms bojājumus, nepieciešams, lai ar pienācīgu uzmanību pieeja izvēloties auto servisa. Ja jūs esat īpašnieks auto premium klases, vai kādu citu modeli augstu cenu kategorijā, jums labāk apsvērt tādu variantu, kā noslēgšanu ar servisa centru ilgtermiņa līgumus par apkalpošanu jūsu auto. Mācās šādā veidā, jūs iebērt visus apgrūtinājumus, kas saistīti ar remontu un apkopes automašīnas, uz autodarbnicu. Tieši tā dara lielākajā daļā Eiropas un Amerikas valstīs, kur zīme Audi ir viena no pieprasītākajām.
Audi kā marka pelnīti tiek uzskatīts par vienu no labākajiem starp visiem pazīstamu marku automašīnas. Bet pat šīs mašīnas dažreiz lūzt, ir savas tieksmes un tipiskās kaites.
Virsbūve Audi automašīnu
Problēmas ar ķermeņa Audi parādās reti, izskatu šo auto sagādā ārkārtīgi reti, bet reizēm tomēr bojājumi notiek, rodas nepieciešamība veikt pavadīt remonts, virsbūves, automašīnu Audi.
Virsbūves Audi, parasti tiek aprēķināta uz pakalpojumu desmit-piecpadsmit gadu darbību ar vidējo gada nobraukumu līdz divdesmit tūkstoši km. Dažādas darbības bojājumus procesā ir neizbēgamas. Piemēram, var нарушаться pretkorozijas aizsardzība, krāsojuma. Dažreiz провисают priekšējās durvis deformējas, un dažas daļas no atvēru logu.
Visbiežākais cēlonis remonts, virsbūves Audi kļūst korozija, kas attīstās ātrāk, ja tiek pakļauti ceļu satiksmes sāls šķīduma. Nav vērts atlikt virsbūves remontu – uzreiz pēc atklāšanas ekspluatācijas bojājumiem nepieciešams to labot.
Dzinējs Audi automašīnu
Kas attiecas uz dzinējiem, tad tie Audi vienmēr ir uzticami. Bet vienalga, agri vai vēlu pienāk laiks, remontēt un šādi motori, kas droši var nosaukt par «авторитетами» par daļu no ilguma, nobraukuma un bez iejaukšanās. Iemesls ir bojājumi visbiežāk kļūst par nesavlaicīgu vai nepareiza apkope.
Remontēt, kā un apkalpot dzinēji Audi vislabāk uz specializēto SIMTS, kam nepieciešamo, lai šo kvalifikāciju un iekārtas. Ir vērts atzīmēt, ka dzinēji šim uzņēmumam ir diezgan «saskaņots» ar uzticamību, tāpēc viņiem nav kāda viena elementa, kas būtu ломался daudz biežāk nekā citi.
Ritošā daļa, Audi automobiļiem
Šī daļa no auto ir uz mūsu ceļiem sagādā vislielākās raizes, kas nav pārsteidzoši. Lai pacelšanas ilgāk kalpotu, ir nepieciešams savlaicīgi veikt savērsuma-sagāzuma regulēšana. Šī procedūra nepieciešama, lai nodrošinātu kvalitatīvu auto vadību. Arī tas ļauj izvairīties no paaugstināta sprieguma dienas un nodilumu protektori. Regularitāte īstenošanas riteņu savērsuma-sagāzuma regulēšanu atsevišķi katram modelim.
Parastās darbības, lai ieviestu riteņu savērsuma-sagāzuma regulēšanu – tas ir ofseta mašīnas salīdzinoši kustības virzienu, vai neatbilstība leņķa mašīnas stūres pagrieziena leņķim. Par nepieciešamību īstenot šo pasākumu, vēl joprojām runā raksturīgs svilpiens gumijas, kad automašīna pagriežas. Obligāti nepieciešams veikt savērsuma-sagāzuma regulēšanu pēc remonta apturēšanu.
Kārba Audi automašīnu
Tā ir visdrošākā daļa no, iespējams, modeļa Audi. Līdz ar to ir nepieciešams zināt, ka, ja rodas bojājumi, pārnesumu kārbas, automašīnu Audi, darbu, jāveic tikai un vienīgi uz specializētu degvielas uzpildes stacijā.