AUDI. Samazinām degvielas patēriņš Audi

DEGVIELAS AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) un degvielas patēriņš Audi samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Audi Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Dzinējs Audi sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Bet samazināts degvielas patēriņš Audi padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

Audi Degvielas

  Aktivātori uzstāda uz visiem AUDI modeļiem un priekš visiem degvielas veidiem — GĀZE, BENZĪNS, DIZEĻDEGVIELA.

Aktivatorus ir viegli uzstādīt, tie dažu minūšu laikā tiek uzstādīti uz Audi degvielas PADEVES šļūtenes:

1. Audi degvielas patēriņš tiek samazināts par 20%.
2. Neliels Audi dzinēja jaudas pieaugums.
3. Pagarina Audi dzinēja kalpošanas laiku.
4. Oglekļa monoksīda un citu piesārņotāju saturs Audi izplūdes gāzēs (CO un CH) tiek samazināts par 30-40%.
5. Stabila un dinamiska Audi dzinēja darbība.
6. Samazina kvēpu un oglekļa nogulšņu veidošanos uz Audi virzuļiem, cilindriem, aizdedzes svecēm, degvielas inžektoriem, katalizatora un izplūdes caurulēm.
7. Pagarina Audi katalizatora, Lambda zondes, aizdedzes sveces un Audi degvielas iesmidzinātāju kalpošanas laiku.
8. Vieglāka Audi dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

Tādā veidā Jūsu Audi dzinējs darbosies daudz labāk (it kā Jūs uzpildītu Audi automašīnu ar ļoti kvalitatīvu degvielu).

Samazina Audi degvielas patēriņu par 20%.

   Audi Aktivators ir magnētiska ierīce, kas maina benzīna, gāzes un dīzeļdegvielas molekulāro struktūru un optimizē to labākai sadegšanai un zemākam Audi degvielas patēriņam.
Jebkura degviela (benzīns, dīzeļdegviela, gāze), kas iet caur šo aktivatoru 10 magnētiskajiem laukiem, uz īsu brīdi maina tā struktūru un īpašības un pilnīgāk un vienmērīgāk sadedzina Audi motora cilindros.

Sakarā ar to Audi dzinējs sāk darboties daudz labāk.

   Aktivators smalki un vienmērīgi atdala un izplata degvielas daļiņas, kas nodrošina visefektīvāko degšanu Audi dzinējā.      Degvielas molekulas vieglāk sadalās un labāk reaģē ar skābekli, kā rezultātā samazinās Audi degvielas patēriņš.

Audi patēriņš

   Audi degvielas Aktivators ģenerē 10 (desmit) magnētiskos laukus, kas, šķērsojot degvielu, pārtrauc saites starp ogļūdeņraža molekulām un samazina to lielumu. Tas atvieglo sajaukšanos ar skābekli un nodrošina efektīvāku un tīrāku sadedzināšanu.

degviela Audi dzinēja cilindros

Iedomājieties, kā jūsu Audi dzinējs darbojas ar ļoti labu degvielu …
Tas ir, izrādās pilnīgi atšķirīga (labāka) degviela Audi.

Audi patēriņa samazināšanaSasmalcināta malka sadedzina daudz labāk nekā veseli baļķi… Tas pats notiek ar automašīnas degvielu Audi dzinēja cilindros.Audi degviela

   Tā rezultātā Audi dzinējs darbojas efektīvāk un rada lielāku jaudu, kas samazina Audi degvielas, kā arī ogļūdeņražu (CH), oglekļa monoksīda (CO) un slāpekļa oksīdu patēriņu no Audi izplūdes gāzēm.
  Jūsu Audi izplūdes caurule, turbos un katalītiskais neitralizators kalpos daudz ilgāk, pateicoties tīrām Izplūdes gāzu emisijām, bez tīrīšanas vai nomaiņas.

Audi uzstādītie aktivatori samazina degvielas blīvumu un viskozitāti:

1. Tas noved pie mazāku degvielas daļiņu veidošanās, nodrošina labu izsmidzināšanu un sadegšanu Audi dzinēja cilindros.
2. Degviela labāk aizdegas un vienmērīgi sadedzina, kas nodrošina vienmērīgu un bezdūmu Audi dzinēja darbību.
3. Samazina nogulsnes degvielas iesmidzinātājos un oglekļa nogulsnes Audi aizdedzes svecēs un cilindros.
4. Tas atvieglo Audi degvielas padeves sistēmu darbību.
5. Palielina Audi degvielas sistēmu uzticamību un kalpošanas laiku.

   Tas viss noved pie labākiem degvielas sadegšanas apstākļiem Audi cilindros.
Degviela ar Aktivatoriem pilnīgāk sadedzina Audi motorā un neatstāj oglekļa nogulsnes uz virzuļiem, cilindriem un aizdedzes svecēm.

degviela pilnīgāk sadedzina Audi motorā

Aktivātoru uzstādīšanas piemēri dažādiem Audi modeļiem

Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies

UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Zinot, kur atrodas Audi padeves degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties «UZSTĀDĪŠANA»)

Ekonomē visiem Audi modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā Audi Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA») 

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)60,00 EUR

 

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz AUDI automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒPIŅU LĪDZ  30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

Par to, kā ietaupīt degvielu Audi

  Padariet to par ieradumu katru mēnesi pārbaudīt Audi automašīnas riepu spiedienu-šis otrais noteikums palīdzēs ietaupīt benzīnu un pagarināt automašīnas riepu kalpošanas laiku. Novirze no normas uz pusi atmosfēras palielina Audi degvielas patēriņu par aptuveni 3-5%.

  Trešais noteikums, kā ietaupīt degvielu: esiet mierīgs, startējot automašīnu Audi un braucot, arī neveiciet pēkšņu bremzēšanu: lielāks ātrums nozīmē lielāku Audi degvielas patēriņu.

  Ja iespējams, neizmantojiet gaisa kondicionēšanu-gaisa kondicionēšana samazina Audi degvielas ekonomiju no 10% līdz 20%.

  Lielā ātrumā atvērtie logi Audi automašīnas salonā var ievērojami samazināt degvielas patēriņa efektivitāti. Labāk ir izmantot ventilācijas sistēmas.

  Saglabājiet plauktus un citas rezerves daļas savā automašīnā, lai iegūtu vairāk automašīnas aerodinamisko īpašību — tas arī samazina Audi degvielas patēriņu.

  Labāk ir iegādāties degvielu, kad tas ir auksts-naktī vai agri no rīta. Šādā laikā degvielas blīvums ir lielāks, un jūsu Audi automašīnai par to pašu naudu, ko jūs tērēsit degvielas iegādei dienas vidū, būs lielāks nobraukums. Zem saules stariem pat vismodernākie skaļruņi tiek apsildīti un degviela ir piesātināta ar tvaikiem, kas iztvaiko, uzpildot degvielu. Par šiem dabas jokiem jūs varat zaudēt līdz 5% no Audi tvertnes.

  Neļaujiet Audi automašīnai darboties dīkstāvē-tā ir naudas izšķiešana, ekonomiskāk to izslēgt un atkal ieslēgt.

  Vai jūs domājat, kā ietaupīt uz degvielu Audi? Un šajā laikā jūsu Audi automašīnas bagāžnieks ir piekrauts ar nevajadzīgām lietām. Noņemiet atkritumu no bagāžnieka, un jūs ietaupīsit 1% Audi degvielas uz katriem 100 kg liekā svara.

Iezīmes auto remonts degvielas patēriņš Audi

   Tuvumā vēl tādas vācu marku automašīnas Audi bauda vislielāko popularitāti. Mīl un ciena dati automašīnas, jo to ir izcilas kvalitātes, augsta funkcionalitāte un vienkāršība. Automašīnas Audi vislabāk der lietošanai uz mūsu ceļiem un mūsu klimatiskajos apstākļos. Tomēr, neskatoties uz nevainojamu kvalitāti šiem auto, tie vēl reizēm ir nepieciešams remonts, kas būtu ražot tikai sertificētu stacijās.
Lieta ir tāda, ka lielākā daļa mezglu un agregātu Audi automašīnu lasītas rokām, pateicoties tieši tam un nodrošināta to augsta uzticamība.
Tā, lai pēc remonta izrādījās, ka auto ir kļuvis strādāt vēl sliktāk, nekā pirms bojājumus, nepieciešams, lai ar pienācīgu uzmanību pieeja izvēloties auto servisa. Ja jūs esat īpašnieks auto premium klases, vai kādu citu modeli augstu cenu kategorijā, jums labāk apsvērt tādu variantu, kā noslēgšanu ar servisa centru ilgtermiņa līgumus par apkalpošanu jūsu auto. Mācās šādā veidā, jūs iebērt visus apgrūtinājumus, kas saistīti ar remontu un apkopes automašīnas, uz autodarbnicu. Tieši tā dara lielākajā daļā Eiropas un Amerikas valstīs, kur zīme Audi ir viena no pieprasītākajām.
Audi kā marka pelnīti tiek uzskatīts par vienu no labākajiem starp visiem pazīstamu marku automašīnas. Bet pat šīs mašīnas dažreiz lūzt, ir savas tieksmes un tipiskās kaites.

 Degvielas patēriņš Audi automašīnu

Problēmas ar ķermeņa Audi parādās reti, izskatu šo auto sagādā ārkārtīgi reti, bet reizēm tomēr bojājumi notiek, rodas nepieciešamība veikt pavadīt remonts, virsbūves, automašīnu Audi.
Virsbūves Audi, parasti tiek aprēķināta uz pakalpojumu desmit-piecpadsmit gadu darbību ar vidējo gada nobraukumu līdz divdesmit tūkstoši km. Dažādas darbības bojājumus procesā ir neizbēgamas. Piemēram, var нарушаться pretkorozijas aizsardzība, krāsojuma. Dažreiz провисают priekšējās durvis deformējas, un dažas daļas no atvēru logu.
Visbiežākais cēlonis remonts, virsbūves Audi kļūst korozija, kas attīstās ātrāk, ja tiek pakļauti ceļu satiksmes sāls šķīduma. Nav vērts atlikt virsbūves remontu – uzreiz pēc atklāšanas ekspluatācijas bojājumiem nepieciešams to labot.

Dzinējs degvielas patēriņš Audi automašīnu

 Kas attiecas uz dzinējiem, tad tie Audi vienmēr ir uzticami. Bet vienalga, agri vai vēlu pienāk laiks, remontēt un šādi motori, kas droši var nosaukt par «авторитетами» par daļu no ilguma, nobraukuma un bez iejaukšanās. Iemesls ir bojājumi visbiežāk kļūst par nesavlaicīgu vai nepareiza apkope.
Remontēt, kā un apkalpot dzinēji Audi vislabāk uz specializēto SIMTS, kam nepieciešamo, lai šo kvalifikāciju un iekārtas. Ir vērts atzīmēt, ka dzinēji šim uzņēmumam ir diezgan «saskaņots» ar uzticamību, tāpēc viņiem nav kāda viena elementa, kas būtu ломался daudz biežāk nekā citi.

Ritošā daļa degvielas patēriņš Audi automobiļiem

Šī daļa no auto ir uz mūsu ceļiem sagādā vislielākās raizes, kas nav pārsteidzoši. Lai pacelšanas ilgāk kalpotu, ir nepieciešams savlaicīgi veikt savērsuma-sagāzuma regulēšana. Šī procedūra nepieciešama, lai nodrošinātu kvalitatīvu auto vadību. Arī tas ļauj izvairīties no paaugstināta sprieguma dienas un nodilumu protektori. Regularitāte īstenošanas riteņu savērsuma-sagāzuma regulēšanu atsevišķi katram modelim.
Parastās darbības, lai ieviestu riteņu savērsuma-sagāzuma regulēšanu – tas ir ofseta mašīnas salīdzinoši kustības virzienu, vai neatbilstība leņķa mašīnas stūres pagrieziena leņķim. Par nepieciešamību īstenot šo pasākumu, vēl joprojām runā raksturīgs svilpiens gumijas, kad automašīna pagriežas. Obligāti nepieciešams veikt savērsuma-sagāzuma regulēšanu pēc remonta apturēšanu.

Kārba degvielas patēriņš Audi automašīnu

Tā ir visdrošākā daļa no, iespējams, modeļa Audi. Līdz ar to ir nepieciešams zināt, ka, ja rodas bojājumi, pārnesumu kārbas, automašīnu Audi, darbu, jāveic tikai un vienīgi uz specializētu degvielas uzpildes stacijā.

Kā samazināt degvielas patēriņš Audi triki un ieteikumi

Šodien automašīna nav greznība — statistiski katrs ceturtais cilvēks ir auto. Turklāt uzturēšanas izmaksas mašīnu Audi joprojām ir smags pants izdevumu ģimenes budžetu. Degvielas ekonomija Audi var būtiski samazināt tēriņus, ja ievērosiet mūsu rekomendācijas.

Tehniskais stāvoklis savu mašīnu degvielas patēriņš Audi ietekmē degvielas patēriņu.

Vienkāršākais, ko var pārbaudīt pats un noteikt, — gaisa filtrs Audi.
Ja šis elements ir netīrs, tiek traucēta gaisa plūsma pie motoram. Veikt diagnostiku šajā gadījumā nav grūti — aplūkojiet to pret gaismu. Ja tas ir aizsērējis, nomainiet daļa.

Ja jūs interesē samazināt degvielas patēriņu Audi ekspluatācijas un vēlaties saprast niansēm, kas ietekmē šo iestatījumu, tiksim skaidrībā.

Kā ietaupīt uz degvielas patēriņš Audi un pārtraukt pārmaksāt

Vienu no acīmredzama iemesla dēļ mēs jau esam minējuši. Bez tam, pasliktinās citu tehnisko parametru Audi arī būtiski «sit» pa maku auto īpašnieks. Pie tiem pieder:

defektu dzinējā Audi (sveces, zobsiksna ZOBSIKSNAS, grūtības uzsākt);
atteikšanās sensori Audi (skābekļa, lambda zonde, gaisa, tukšgaitā);
засоренные filtri Audi (eļļas, gaisa);
pārmērīga sildīšana motora Audi pirms braukšanas uzsākšanas (eļļa «strādā» jau pēc 3 minūtēm, pēc tam var sākt braukt (iet));
problēmas ar riepām Audi;
kļūda saplūšanas-sabrukuma (nepieciešams veikt diagnostiku ik pēc 20 tūkst. km nobraukuma);
kļūmes bremžu sistēmā (līdz 15% palielināt degvielas patēriņu Audi);
nozīmīgs elementi ārējā tūninga (arkas, jumta bagāžnieks, spoileri arī samazina aerodinamisko opcijas automašīnas Audi un palielina degvielas patēriņu);
acs logi, braucot ar ātrumu;
jaunā mašīna (statistiski vecais agregāts patērē mazāk degvielas, bet otrajā gadījumā, kas radušās citas nozīmīgas faktori);
sporta braukšanas paņēmiens vadītāja straujas bremzēšanas un starts palielina degvielas patēriņu Audi).

Ievērojot noteiktus principus var izvairīties no paaugstināta degvielas patēriņa Audi.

Kā ietaupīt uz degvielas pateriņš Audi?

Ja jūs pārbaudīt iepriekš minētajā sarakstā, ir saprotami kopīgi punkti. Svarīgi tehniskais stāvoklis ir auto un attieksmi pret savu Audi . Ievērojot termiņus, regulāru apkopi savlaicīga novēršana un daži paradumi ekspluatācijas Audi dos labu rezultātu. Pēdējā brīdi apstāsimies sīkāk.

Kā braukt, lai degvielas patēriņš Audi ar manuālo pārnesumkārbu?

Daudzi auto īpašnieki zina, ka automātiskā ātrumkārba ir ekonomiskāk «automāta» (degvielas patēriņš Audi ir par 10% mazāk). Tas ir saistīts ne tikai ar konstrukcijas īpatnībām kārbu, bet arī iespēju ietekmēt procesu (otrajā gadījumā tas būtiski ierobežo).

Kā vēl ietaupīt degvielas patēriņš Audi ar manuālo pārnesumkārbu?

Ja stāvot sastrēgumā uz Audi ar manuālo pārnesumkārbu jūs pastāvīgi глушите motors, katru reizi startējot jūs pārmērīgi palielināt degvielas patēriņu par Audi.
Arī var samazināt энергопотребителей, bet ne pārspīlēt to — strādājošie tuvās gaismas lukturi noderēs. Citādi, ja būt uzmanīgiem un nedrīkst ietvert elektroierīces bez vajadzības, ir iespējams ietaupīt līdz 10% degvielas patēriņa Audi.

Vēl pāris skaitļi par degvielas ekonomiju Audi:

braukšana ar atvērtiem logiem palielina degvielas patēriņu Audi līdz 4%;
kustība uz Audi, pārslodzi pasažieriem — palielina degvielas patēriņu Audi līdz 20%.

Kā braukt, lai ietaupītu degvielas patēriņš Audi?

Lai sasniegtu darba temperatūru dzinēja Audi prasa trīs minūtes.
Mēs jau minējām, ka motors iesildīts trīs minūtes. Par šo laiku darba šķidrums nonāk līdz temperatūrai, kas nepieciešama, lai efektīvi strādātu (runa, pirmkārt, par eļļošanas īpašībām). Šajā gadījumā pieredzējuši auto īpašnieki nav ieteicams jāgaida ilgāk, lai nepalielinātu degvielas patēriņu Audi. Pats palaist daudz nepatērē degvielu.

Braucot ar Audi ir jēga ierobežot ar ātrumu 80 km/h, šajā gadījumā, neatkarīgi no degvielas ekonomijas Audi, paaugstinās darbības drošību auto.
Sākumā, kad nav pieraduši braukt tādā režīmā, būs neērti. Bet, ja dotu sev laiku adaptācijai, jauna braukšanas maniere kļūs par ierastu.

Ko vēl ietaupa degvielas patēriņš Audi?

Vairākus papildu pasākumus, spēj samazināt degvielas tēriņus.
Minēsim dažus efektīvus pasākumus:

svara samazināšana mašīna ir Audi (atbrīvojieties no liekā — samazināt degvielas patēriņu Audi overclocking);
normāls spiediens riteņu Audi (sekot šo opciju, veicot profilaktiskos mērījumus vismaz reizi nedēļā);
optimizēt aerodinamiku Audi (virsbūve «pievilcīgas» formas, nav ārējā bagāžnieka, aizvērtiem logiem braucot, demontāža ar kapuci un pr);
izvēloties optimāla maršruta (iepriekš analizējiet gaidāmo ceļu, pat ja tas ir ierasts ceļš — izvēlies īsās iespējas bez korķiem);
pavadīt papildus diagnostiku mašīna ir Audi (regulārās apkopes acīmredzot ir vajadzīgi, bet pieredzējuši auto īpašnieki iesaka pievienot papildu pārbaudes ik pēc 2-3 mēnešiem — pirmā lieta, pārbaudiet, vai degvielas filtrs Audi).

Lai samazinātu degvielas patēriņu Audi, ļaujiet motoram, 3 minūtes iesildīšanās un dodieties ceļā.
Šajā gadījumā pirmās 20 minūtes palieciet robežās 2500 apgriezieniem (lai dīzelim ierobežojums 2000).

Procesā maršruta ņemiet vērā valsts ceļa klātnes. Ledū, slapjš asfalts vai tā trūkums pastiprina varbūtību пробуксовки. Tas noved pie перерасходу degvielas Audi.

Audi. Как уменьшить расход топлива Ауди

AUDI. Kuro sąnaudos mažinimas Audi