DEGVIELAS AKTIVĀTORS

AKTIVATORS — tā ir ierīce, kas uzstādīta uz degvielas padeves šļūtenes (bez iegriešanas) jebkuram auto un degvielas patēriņš samazināsies par 20%. Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā auto Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU! Dzinējs sāk strādāt labāk un klusāk jau pēc pirmajiem kilometriem. Tads samazināts degvielas patēriņš padara katru piekto uzpildītais litru bez maksas!

aktivators degvielas patēriņš  

 Rekomendē visu marku automobiļiem un visiem degvielas veidiem (GĀZE, BENZĪNS, DĪZEĻDEGVIELA).

1. Degvielas patēriņš samazināsies par 20 % .
2. Vienmērīga un dinamiska dzinēja darbība.
3. Piededžu samazināšana vizuļos, cilindros, svecēs, smidzinātājos, katalizatorā un izpūtējos.
4. Vieglāka dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.
5. Izpūtējgāzes CO un CH pazemināšana par 30-40% (tehniskās apskates iziešanas garantija).

Dzinēja jaudas neliela palielināšana.

Aktivātori samazina degvielas blīvumu un biezumu:

1. Tas noved pie sīkāku degvielas daļiņu izveides, nonākot cilindros
2. Izsmidzināšanās leņķa palielināšanos nonākot dīzeļa uzgaļos
3. Novērš dīzeļa uzgaļu piesārņošanos
4. Samazina slodzi degvielas padeves sistēmu darbībā

Kustoties caur Aktivātora magnētiskajiem laukiem, DEGVIELAS struktūra tiek izmainīta, kas nodrošina PILNĪGĀKU un vienmērīgu SADEGŠANU cilindros.

    Jūs taču piekritīsiet, ka saskaldīts baļķis deg daudz labāk, nekā vesels… TĀPAT NOTIEK ARĪ AR DEGVIELU! 

degvielas patēriņš

      Kā rezultāts DZINĒJS strādā daudz LABĀK (it kā jūs būtu uzpildījušies ar ļoti augstas KVALITĀTES DEGVIELU). Šie rādītāji uzrādās pēc pirmajiem 10-20 km.

 AKTIVĀTORS palīdz samazināt ar Jūsu automašīnas saistītot izdevumus ne tikai ar to ka degvielas patēriņš samazināsies (ekonomija — 20%) bet arī ar stabilu dzineja darbību un tā pastāvīgu profilaksi.

UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Samazinām degvielas patēriņš visiem automašīnas markam un modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. litrs sanāk bezmaksas). Tāpēc ar to pašu degvielas daudzumu savā auto Jūs nobraucat VAIRĀK KILOMETRU!

Zinot, kur atrodas degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties UZSTĀDĪŠANA)

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori) 60,00 EUR

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz automašīnas — degvielas patēriņš samazināsies par 30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

UZMANĪBU! 

                                   Kam ĻOTI traucē Aktīvātori:
1. Automašīnu ražotājiem un naftas kompānijām. Vairums automobiļu koncernu akciju pieder naftas kompānijām, kurām nav izdevīgi ražot auto ar zemu degvielas patēriņu. Viņu mērķis ir pārdot vairāk naftas.
2. Degvielas pārdevējiem. Te viss ir skaidrs — jo vairāk tiek ekonomēta degviela, jo mazāk naudas viņi nopelna.
3. Automehāniķiem. Ar Aktīvātoriem dzinējs strādā labāk, nav kvēpu cilindros, sprauslās, svecēs un citās detaļās. Netiek piesārņoti, ir tīrs izpūtēja trakts. Tātad mazāk nepieciešams veikt remontu, līdz ar to krītas arī viņu ienākumi
4. Valstij. Jo mazāk jūs tērējat naudu degvielai jo mazāk tiek iekasēts akcīzes un pārdošanas nodokļu.
          Tieši tāpēc par Aktivātoriem ir daudz nepatiesas un negatīvas informācijas.

Kopējie padomi:

    1. Samaziniet automobīļa svaru. Aizvāciet no automašīnas salona visu nevajadzīgo. Degvielas patēriņš var palielināties aptuveni par 2% par katriem liekaijiem 50 kg.

   2. Noņemiet no automašīnas jumta bagažnieku, kas dod papildus 1,5 litrus no kopējā patēriņa, tāpat ir ieteicams atteikties no spoileriem kā arī visa veida uzkaramā aprīkojuma.

   3. Vairāk gaisa riepās. Spiediens, kas ir mazāks par 0.2 bar ved pie patēriņa paaugstinājuma par 1-2 %. Padoms: pat tad ja netiek braukts ar pilnu svaru, centieties uzpumpēt riepas maksimāli kā tas tiek norādīts. Rekomendējamais gaisa spiediens riepās ierakstīts automobiļa ekspluatācijas instrukcijā. Reizēm to uzraksta uz uzlīmes, ko uzlīmēt uz automobiļa šofera durvju balsta

spiediens riepas degvielas patēriņš

vai degvielas bākas lūciņas.

degviela un degvielas patēriņš

    4. Tas kurš labi ieeļo, labi brauc. Tāpēc nākamās tehniskās apkopes laikā ieteicams uzpildīt nevis lēto eļļu, bet gan kvalitatīvu mūsdienīgu 0-W- vai 5-W klases sintētisko eļļu. Tās cena ir 10-15 eur litrā, kas ziemas periodā ļaus degvielas patēriņš samazināsies līdz 5%.

    5. Plānveida apkopes. Ja ir aizsērējis gaisa filtrs, kvēpu nosēdumi uz svecēm kā arī nepareizi noregulēts motors, tad ir pilnīgi saprotams kāpēc tiek patērēts kolosāls degvielas daudzums. Plānveida dzinēja apkopes garantē tā pareizu darbību un minimālo patēriņu.

    6. Ekonomējiet elektroenerģiju. Elektrību ražo ģenerators kurš tiek iedarbināts ar dzinēja palīdzību. Visu ierīču pieslēgšana noved pie 2 litru lielāku degvielas patēriņa. Kondicionieris var palielināt degvielas patēriņš pat par 10%. Tāpēc ieteicams to izmantot tikai nepieciešamības gadījumā nevis kā uzstātnījumu pēc noklusējuma. 

    7. Kad apstādinat mašīnu izslēdziet dzinēju. Dzinējs, stāvot uz vietas, lieki dzenā gaisu un patērē degvielu. Ja tiek pieurēts pilsētā vairāk par 30 sekundēm, ir vērts atslēgt dzinēju.
    8. Nepārsniedziet ātrumu. Iespējams ka visātrākais veids kā ietaupīt degvielu ir nomest ātrumu, kā arī tas ir drošāk. Laikā, kad ātrums pārsniedz 110 km/st, degvielas patēriņš var pieaugt pat par 13%, nekā ja tiek braukts ar ātrumu 100 km/st.

degvielas patēriņš un atrums

    9. Izvairieties no īsu distanču pārbraucieniem, kuri būtiski ietekmē patēriņu. Jūs patērējat par 20% vairāk laikā, kad dzinējs ir auksts.

АКТИВАТОР ТОПЛИВА

KRAFTSTOFF. Kraftstoffverbrauch reduzieren

FUEL. Reduce your car’s fuel consumption

ACTIVADOR DE COMBUSTIBLE

ACTIVATEUR DE CARBURANT