MĀJU APKURE

Kā samazināt gāzes patēriņu par 20% Jūsu individuālo māju apkures sistēmās.

   Šī Aktivatori uzbūve un darbības princips ir tāds pats kā automobiļa Aktivators. Tomēr magnētiskos laukus tajā rada anizatropijas ferita magnēti. Tas nepieciešams tāpēc, ka individuālo māju apkures sistēmu degvielas vadiem ir lielāks diametrs nekā automobiļu degvielas vadiem, kā arī degvielas patēriņš ir lielāks. Tāpēc degvielas apstrādei nepieciešami spēcīgāki magnētiskie lauki. Aktivators paredzēts cauruļvadiem ar diametru 20-35 mm.

gazes apkure

  Lai uzstādītu Aktivatori uz terauda cauruļvadiem, jāiegriež caurules posmu no vara. Šajā posmā uzstāda Aktivatora komplektu, kas sastāv no 3 Aktivatoram.
  Eiropas Celtniecības normās un noteikumos šāda iegriešana nav aizliegta.
  Fotogrāfijās parādīta Aktivatora uzstādīšana uz iegrieztās vara caurules.

MĀJU APKUREGāzes ekonomija sastāda 20%.

MĀJU APKURE

MĀJU APKURE

gazes-ekonomija

Aktivatoru komplekta (3 Aktivatori) cena —50 EUR

MĀJU APKURE

 Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA«).

          Ražojam un realizējam no 2008 gada.

  Izskatīsim gāzes aktivātora darbības principu. 

 Lielāko daļu dabasgāzes sastāda metāns (CH4) no 70 līdz 98%.

MĀJU APKURE       Nokļūstot 15 aktivātora magnētiskajos laukos katrā metāna molekulā notiek svātstības par 180 grādiem to polu maiņas dēļ no ziemeļu — N uz dienvidu — SMĀJU APKURE     Īpaši viegli kļūst iekustināt ūdeņraža atomus atraujot tos no metāna molekulas. Ūdeņraža atomā viens elektrons ir ar negatīvo lādiņu un otrs protons ar pozitīvo.

MĀJU APKURE

     Pēc Kulona likuma negatīvi un pozitīti uzlādētie atomi pievelkas, tādējādi protons tieksies uz magnēta ziemeļu polu, savukārt elektrons uz dienvidu polu. Pēc 15 atkārtojumiem uz 180 grādiem ūdeņraža atoms atraujas no metāna molekulas. Šo svārstību rezultātā iekš metāna molekulām sairst C-H saites kā rezultātā veidojas ūdeņraža un metila radikāļi.MĀJU APKURE

     Daļa metila radikāļu atkal savienojas ar ūdeņraža radikāļiem un atkal veidojas metāna molekulas. Savukārt cita metila radikāla daļa savienojas viena ar otru veidojot etāna molekulas C2H6

MĀJU APKUREMĀJU APKURE

     Tādā vieidā gāzē, kas ir izgājusi caur gāzes aktivātoru palielinās etāna un ūdeņraža koncentrācija tamdēļ ka ūdeņraža radikāļi arī savienojas savā starpā.

     Etāna C2H6 siltumradīšana ir gandrīz divreiz lielāka par metāna CH4 siltumradīšanas spēju. Tamdēļ etāna koncentrācijai pieaugot gāzē, tā deg ar lielāku siltuma atdevi un tā tempratūras uzturēšanai vajag vidēji par 20 procentiem mazāk gāzes.

      Realitātē viss notiek mazliet sarežģītāk un dabasgāzes sastāvā ir ne tikai metāns taču kopumā šo procesu var raksturot šādi.

 

RUS    ENG    DE    LIT    LAT    RUS    EST 

MĀJU APKURE

tirais udens

 

ATSAUKSMES              AKTIVĀTORS          DARBĪBAS PRINCIPS