AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS (Gaisa jonizators)

AUTOTERMIJA ir bezdegvielas gaisa sadegšana, konkrēti — automobīļa dzinējā.

    Detalizētāk Jūs varat izlasīt par šo parādību ievadot jebkurā interneta meklētājā vārdu АВТОТЕРМИЯ (diemžēl informācija tikai krievu valodā).

    Mēs esam radījuši autotermijas aktivātoru, kas DAĻĒJI ļauj izmantot šo parādību automobīļu dzinējos, kas strādā uz GĀZES, BENZĪNA UN DĪZEĻDEGVIELAS.

    Autotermijas aktivātors (Gaisa jonizators) sastāv no divām detaļām, kurās ir iemontēti 48 magnēti. Detaļām savienojoties, starp tām rodas 24 magnētiskie lauki ar dažādām magnētisko spēku līniju virzieniem.

AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS (Gaisa jonizators)

  Aktivatora (Gaisa jonizatora) iedarbība REDZAMA UZREIZ — paaugstinās dzinēja jauda, automašīna brauc vieglāk, «straujāk». Praktiski dzinēju cilindros degvielas vietā DAĻĒJI sāk degt gaiss (ar to nodarbojas arī Tesla) Jā-jā! Gaiss! Lai cik murgaini un fantastiski tas izklausās!

  Autotermijas aktivātors (Gaisa jonizators) tiek uzstādīts uz gaisa vada (Noklikšķiniet fotoattēlus un tie palielināsies)

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz automašīnas ļauj SAMAZINĀT DEGVIELAS PATĒRIŅU LĪDZ 30-40 %!

degvielas un autotermijas aktivatori

Autotermijas aktivātora cena — 50 EUR

AKCIJA!

  CENA pērkot vienlaikus degvielas degšanas un autotermijas Aktivātorus — 70,00 EUR

aktivator-avtotermii1-komplekt

PASŪTĪT

 

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

Latvijas TV raidījums «BEZ TABU» par Aktivatoriem:

Degvielas patēriņš un gaisa temperatūra.

AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS (Gaisa jonizators)

RUS    ENG    DE    LIT    LAT    RUS    EST