DEGVIELAS AKTIVĀTORS

RUS    ENG    DE    LIT    LAT    RUS    EST    FRA   ESP

UZMANĪBU! 

                                   Kam ĻOTI traucē Aktīvātori:
1. Automašīnu ražotājiem un naftas kompānijām. Vairums automobiļu koncernu akciju pieder naftas kompānijām, kurām nav izdevīgi ražot auto ar zemu degvielas patēriņu. Viņu mērķis ir pārdot vairāk naftas.
2. Degvielas pārdevējiem. Te viss ir skaidrs — jo vairāk tiek ekonomēta degviela, jo mazāk naudas viņi nopelna.
3. Automehāniķiem. Ar Aktīvātoriem dzinējs strādā labāk, nav kvēpu cilindros, sprauslās, svecēs un citās detaļās. Netiek piesārņoti, ir tīrs izpūtēja trakts. Tātad mazāk nepieciešams veikt remontu, līdz ar to krītas arī viņu ienākumi
4. Valstij. Jo mazāk jūs tērējat naudu degvielai jo mazāk tiek iekasēts akcīzes un pārdošanas nodokļu.
          Tieši tāpēc par Aktivātoriem ir daudz nepatiesas un negatīvas informācijas.

Degvielas Aktivātors — tā ir ierīce, kas tiek uzstādīta uz degvielas padeves vada (bez iegriešanas) jebkurai automašīnai un pārveido degvielas struktūru un tās īpašības.

      Ekonomē visiem automašīnas markam un modeļiem līdz 20% degvielas. Katrs piektais degvielas litrs — par velti!

IEDOMĀJATIES CIK TAS SANĀKS GADĀ!

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

 Rekomendē visu marku automobiļiem un visiem degvielas veidiem (GĀZE, BENZĪNS, DĪZEĻDEGVIELA).

1. Degvielas patēriņa samazināšana par 20 % (katrs piektais degvielas litrs — par velti).
2. Dzinēja jaudas neliela palielināšana.
3. Dzinēja moto- resursa paaugstināšana.
4. Izpūtējgāzes CO un CH pazemināšana par 30-40% (tehniskās apskates iziešanas garantija).
5. Vienmērīga un dinamiska dzinēja darbība.
6. Bez detonācijas pie jebkuras degvielas dzinēja darbības laikā.
7. Piededžu samazināšana vizuļos, cilindros, svecēs, smidzinātājos, katalizatorā un izpūtējos.
8. Palielinās darbības laiks katalizatoram, lambda sensoram, aizdedzes svecēm un dīzeļu smidzinātājiem.
9. Vieglāka dzinēja iedarbināšana aukstajā laikā.

      Kustoties caur Aktivātora magnētiskajiem laukiem, DEGVIELAS struktūra tiek izmainīta, kas nodrošina PILNĪGĀKU un vienmērīgu SADEGŠANU cilindros.

Aktivātori samazina degvielas blīvumu un biezumu:

1. Tas noved pie sīkāku degvielas daļiņu izveides, nonākot cilindros
2. Izsmidzināšanās leņķa palielināšanos nonākot dīzeļa uzgaļos
3. Novērš dīzeļa uzgaļu piesārņošanos
4. Samazina slodzi degvielas padeves sistēmu darbībā

    Kā rezultāts DZINĒJS strādā daudz LABĀK.

    Jūs taču piekritīsiet, ka saskaldīts baļķis deg daudz labāk, nekā vesels… TĀPAT NOTIEK ARĪ AR DEGVIELU! 

      Kā rezultāts DZINĒJS strādā daudz LABĀK (it kā jūs būtu uzpildījušies ar ļoti augstas KVALITĀTES DEGVIELU). Šie rādītāji uzrādās pēc pirmajiem 10-20 km.

     AKTIVĀTORS palīdz samazināt ar Jūsu automašīnas saistītot izdevumus ne tikai ar mazāku degvielas patēriņu (degvielas ekonomija — 20%) bet arī ar stabilu dzineja darbību un tā pastāvīgu profilaksi.

   Sadaļā UZSTĀDĪŠANAS PIEMĒRI Jūs atradīsiet 500 fotogrāfijas, kurās redzami ustādītie degvielas aktivātori dažādām automobīļu markām.

    Šeit tiek publicētas ap 500 fotogrāfijām ar Aktīvātoru uzstādīšanas piemēriem uz dažādām automašīnu markām. Izvēlieties jūsu automašīnas marku un noklikšķiniet uz tās.

Alfa Romeo   Audi   BMW   Chevrolet   Chrysler   Citroen   Dodge   Fiat   Ford   Honda   Hummer   Hyundai   Infiniti   Isuzu   Jeep   Kia   Land Rover   Mazda   Mercedes   Mitsubishi   Nissan   Opel   Peugeot   Renault   SAAB   SAAB Scania   Seat   Skoda   Ssang Yong   Subaru   Suzuki   Toyota   Volvo   Volkswagen

UZMANĪBU! Galvenā ŠO AKTIVĀTORU atšķirība ir tā, ka viņos izvietoti 20 magnēti, kas īsā laikā maina DEGVIELAS ĪPAŠĪBAS UN TĀS STRUKTŪRU. Citos līdzīgo aktivātoros atrodas tikai 2 jaudīgi magnēti, kuri nav spējīgi neko mainīt degvielas struktūrā (skatīties «LĪDZĪGI»)

Ekonomē visiem automašīnas markam un modeļiem līdz 20% degvielas (tāpēc katrs 5. degvielas litrs sanāk bezmaksas).

Zinot, kur atrodas degvielas šļūtene, uzstāda 5 minūtēs (skatīties UZSTĀDĪŠANA)

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 37 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).  

Ražots Latvijā

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Degvielas Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Cena:

1 Aktivatoru komplekts (2 Aktivatori)40,00 EUR

PASŪTĪT

UZMANĪBU JAUNUMS!

Kopēja degvielas Aktivātora un autotermijas Aktivātora izmantošana uz automašīnas ļauj samazināt degvielas patēriņu līdz 30-40 %!

Skatīties AUTOTERMIJAS AKTIVĀTORS

Latvijas TV raidījums «BEZ TABU» par Aktivatoriem:

PATENTI UN DOKUMENTI 

Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

   Visā pasaulē jau sen ir zināma un plaši tiek pielietota naftas produktu magnētiskā apstrāde, ko veic degvielas patēriņa samazināšanas nolūkā. Lai atvērtu, klikšķiniet uz zilā raksta tektsu — «Par to neesat iedomājušies nedz Jūs, nedz Jūsu automehāniķis.»

Degvielas patēriņa kopējie padomi:

    1. Samaziniet automobīļa svaru. Aizvāciet no automašīnas salona visu nevajadzīgo. Degvielas patēriņš var palielināties aptuveni par 2% par katriem liekaijiem 50 kg.

   2. Noņemiet no automašīnas jumta bagažnieku, kas dod papildus 1,5 litrus no kopējā degvielas patēriņa, tāpat ir ieteicams atteikties no spoileriem kā arī visa veida uzkaramā aprīkojuma.

   3. Vairāk gaisa riepās. Spiediens, kas ir mazāks par 0.2 bar ved pie degvielas patēriņa paaugstinājuma par 1-2 %. Padoms: pat tad ja netiek braukts ar pilnu svaru, centieties uzpumpēt riepas maksimāli kā tas tiek norādīts. Rekomendējamais gaisa spiediens riepās ierakstīts automobiļa ekspluatācijas instrukcijā. Reizēm to uzraksta uz uzlīmes, ko uzlīmēt uz automobiļa šofera durvju balsta

vai degvielas bākas lūciņas.

    4. Tas kurš labi ieeļo, labi brauc. Tāpēc nākamās tehniskās apkopes laikā ieteicams uzpildīt nevis lēto eļļu, bet gan kvalitatīvu mūsdienīgu 0-W- vai 5-W klases sintētisko eļļu. Tās cena ir 10-15 eur litrā, kas ziemas periodā ļaus ietaupīt līdz 5% degvielas.

    5. Plānveida apkopes. Ja ir aizsērējis gaisa filtrs, kvēpu nosēdumi uz svecēm kā arī nepareizi noregulēts motors, tad ir pilnīgi saprotams kāpēc tiek patērēts kolosāls degvielas daudzums. Plānveida dzinēja apkopes garantē tā pareizu darbību un degvielas minimālo patēriņu.

    6. Ekonomējiet elektroenerģiju. Elektrību ražo ģenerators kurš tiek iedarbināts ar dzinēja palīdzību. Visu ierīču pieslēgšana noved pie 2 litru lielāku degvielas patēriņa. Kondicionieris var palielināt degvielas patēriņu pat par 10%. Tāpēc ieteicams to izmantot tikai nepieciešamības gadījumā nevis kā uzstātnījumu pēc noklusējuma. 

    7. Kad apstādinat mašīnu izslēdziet dzinēju. Dzinējs, stāvot uz vietas, lieki dzenā gaisu un patērē degvielu. Ja tiek pieurēts pilsētā vairāk par 30 sekundēm, ir vērts atslēgt dzinēju.
    8. Nepārsniedziet ātrumu. Iespējams ka visātrākais veids kā ietaupīt degvielu ir nomest ātrumu, kā arī tas ir drošāk. Laikā, kad ātrums pārsniedz 110 km/st, degvielas patēriņš var pieaugt pat par 13%, nekā ja tiek braukts ar ātrumu 100 km/st.

    9. Izvairieties no īsu distanču pārbraucieniem, kuri būtiski ietekmē degvielas patēriņu. Jūs patērējat par 20% vairāk laikā, kad dzinējs ir auksts.

Ritms un ātrums
Bieži vien autovadītāji, cenšoties ietaupīt uz degvielas, pārvietoties pilsētā ar minimālo ātrumu vai pārtraukuma no savas vietas un apturēt dažu cm attālumā no gājēju, kas šķērso. Bet «noplīsis» braukšanas stils nav tikai palielina patēriņu, bet arī negatīvi ietekmē stāvokli motora. Pēc balansēšanas ātrums un ritms, jūs varat ietaupīt līdz pat 8% degvielas.

Stāvoklis riepas
Periodiskas pārbaudes riepu spiediena novērš biežu uzpildes degvielas tvertnes. Galu galā, lai pārvarētu pretestību ceļu uz» mīkstas » riepas grūtāk. Ietaupījums ir apmēram 5%.

Aizstāšana palīgmateriāli
Kvalitātes degvielas un gaisa maisījums, kas lielā mērā ir atkarīga no nosacījuma, sveces un filtrus. Ja jūs darbināt» aizsērējusi » sveces un filtrus, paātrinājums no auto būs vairāk degvielas. Savlaicīgu nomaiņu palīgmateriāli saglabā 5-10% degvielas.

Kvalitātes degvielu
Uzpildes augstas kvalitātes degvielu ļauj ne tikai, lai pielāgotu tās patēriņu, bet arī, lai pagarinātu dzīves elektroenerģijas un degvielas komponentiem. Izmantot degvielu, kas atbilst Eiropas standartiem, kas samazina patēriņu par 2-5%.

Naftas un viskozitātes indekss
Izvēloties smērvielas, ir jāņem vērā ne tikai sastāvs, bet arī viskozitātes indekss. Iedarbināt dzinēju būs ātrāk, ja eļļa ir piepildīta ar minimālo viskozitāti. Tas ļaus samazināt degvielas patēriņu par 3-5%.

Kravas auto
Periodiskā pārbaude, — automašīnas un izkraušanu lietas, kas var, kad būs nepieciešams, tiks uzpildītu vismaz 1,5-2 reizes. Pēc tam, kad visas izmaksas ir samazinātas par 5-8%.

Papildus aprīkojums
Par nezināšanu, autovadītāji bieži pilnīgas auto ar kondicionieri, klimata kontroli un citas ierīces. To uzstādīšana un bieži darbību, palielina degvielas izmaksas pie reizes. Lai ietaupītu naudu, izmantot uzstādītās vienības, avārijas gadījumā.

Priekšizpēte, trases
Lai pārvietotos pa pilsētu ar zemu ātrumu un bieži stop-sākas motora izraisīt pārmērīgu patēriņu benzīnu (benzīns). Ja jūs pārbaudīt stāvokli ceļi iepriekš, cik to sastrēgumu, jūs varat samazināt izmaksas par 8-10%.

Laika ziņas
Mašīnas ekspluatāciju naktī vai lietus provocē overspending, kā tas ir nepieciešams iekļaut gaismas, izmantojiet tīrītāji. Ja ir tāda iespēja, šajā laikā tas ir labāk ne, lai automašīnas. Tas palīdzēs samazināt izmaksas par 5%.

Uzturēšanas izmaksas
Stāvoklis galvenās sastāvdaļas no automašīnas ietekmē ne tikai degvielas patēriņu, bet arī drošības līmeni. Tāpēc, tas ir nepieciešams, lai pārbaudītu stāvokli bremžu sistēmu, sensoru, gultņu un citu elementu regulāri.

Ja vadītājam būs uzraudzīt tās stāvokli no auto un jāizmanto vismaz daži noteikumi, tā varēs ietaupīt apmēram 30% degvielas.